Ulotka promująca Ogara

Awatar użytkownika
Darek
Posty: 145
Rejestracja: piątek 28 lis 2008, 09:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Pyrlandia
Kontakt:

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Darek »

no to właśnie o to chodziło mi na "zielonym", jak pytałem o wersję on-line, tylko czy uszczypniesz te 12 MB bo jak ktos ma radiowy to czasmi pół dnia może ściagąć ulotkę.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Leszek »

Darek pisze:no to właśnie o to chodziło mi na "zielonym", jak pytałem o wersję on-line, tylko czy uszczypniesz te 12 MB bo jak ktos ma radiowy to czasmi pół dnia może ściagąć ulotkę.
W tym problem, że nic nie uszczypnę, robione było w profesjonalnym programie do składania, albo jakość poligraficzna albo internetowa. Będą to jednak dwa pliki , można wysyłać niezależnie. A zapis w innych formatach ze względu na zabezpieczenie nie wchodzi w rachubę. Tak na gorąco, może coś się wymyśli z czasem.
:mysl_1:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
bea100

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: bea100 »

Wybaczcie laikowi. Ale może wystarczy doskonałe zeskanowanie?
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Leszek »

bea100 pisze:Wybaczcie laikowi. Ale może wystarczy doskonałe zeskanowanie?
no cóż, WŁAŚNIE CHODZI O TO ABY NIE SKANOWALI, wiadomo, że nikogo do sądu o to nie podam, ani nie będę ścigał, ani problemu nie będę robił.
:niewka: Ale po pierwsze zawsze będą gorsze i zawsze będzie drożej, tak, że nie rozumię po co. Ale na to wpływu nie mam. Zresztą zobaczymy jak to będzie. Chodziło mi tylko o to, jak też innym osobom które się wypowiadały, aby nie chodziły byle jakie podróbki, skany, ulotki która sama w sobie jest ok i dołożono dużo starań aby była jak najlepsza jakość i tyle. :marzyc:
Na dzień dzisiejszy orginał ma zabezpieczenia, ale się wcale nie upieram aby za jakiś czas zabezpieczenie nie zdjąć, zobaczymy.
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: agag »

Zgadzam się, oczywiście na takich warunkach jak reszta.
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Maciej Osiński »

Co do wielkości -pdf sporo zajmuję. Podejrzewam że JPG to by ze 3 mb zajmował ale trzeba się dostosować. Ostatecznie 12 mb to wcale nie tak dużo... To czekam na ulotkę i wysyłam ją do wszystkich których mam na liście. Pozdrawiam
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Leszek »

Maciej Osiński pisze:Co do wielkości -pdf sporo zajmuję. Podejrzewam że JPG to by ze 3 mb zajmował ale trzeba się dostosować. Ostatecznie 12 mb to wcale nie tak dużo... To czekam na ulotkę i wysyłam ją do wszystkich których mam na liście. Pozdrawiam
Zaraz Ci wysyłam, prześlij mi maila. :zgoda: Najprościej będzie jak osoby zainteresowane taką ulotką prześlą mi swojego emaila a ja odwrotnie pliki z materiałem.
pisać do mnie na leszek.piechocki@wp.pl
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Leszek »

Narazie dwie osoby chciały ulotkę pdf i dostały. :uff:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Maciej Osiński »

może mi jeszcze ktoś pomóc w tym co napisać w mailu??
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Ulotka promująca Ogara

Post autor: Leszek »

Maciej Osiński pisze:może mi jeszcze ktoś pomóc w tym co napisać w mailu??
Ty wesołek, przecież już dostałeś :cwaniak:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
ODPOWIEDZ