Wyniki wystaw i konkursów oraz prób pracy

Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Wyniki wystaw i konkursów oraz prób pracy

Post autor: Asia_i_Bora »

Witajcie,

nazywam się Asia, choć wszyscy znają mnie raczej jako Asię od Bory 8-) a dla tych co nie znają w ogóle to mogę się przedstawić jako posiadaczka dwóch gończych polskich, aktywnie uczestnicząca w propagowaniu swej rasy na wystawach i konkursach :)

Niemniej jednak z nieskrywaną przyjemnością chciałabym oznajmić, że dane mi zostało zajmowanie się wynikami wystaw, konkursów i prób pracy na stronie klubowej http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;, co i tak regularnie czyniłam na zielonym forum. Cieszę się ogromnie, że moja praca będzie dla potomnych, jak i dla Was teraz :)

Jednakowoż nie jestem wszechwiedząca i nie wszędzie mogę być, dlatego składam do Was gorący apel o przesyłanie do mnie wyników, choćby częściowych! Odnośnie konkursów i prób pracy, jeżeli ktoś zna wyniki poszczególnych konkurencji to jak najbardziej proszę słać! Wystarczą zdjęcia z tablic wywieszanych niekiedy na konkursach, czy wystawach.

Tak więc króciutko raz jeszcze: wyniki wystaw, konkursów i prób pracy wysyłamy na adres: asia@ogaryigoncze.pl

Dla Was ogarkowców jest to apel o tyle gorętszy, że Was znam mniej, aniżeli gończych braci!

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że zapewnicie mi trochę pracy! :prosze_1:

Asia
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Wyniki wystaw i konkursów oraz prób pracy

Post autor: hania »

Czy to muszą być pełne wyniki?
Czy mogą być takie ze "?"?
Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Re: Wyniki wystaw i konkursów oraz prób pracy

Post autor: Asia_i_Bora »

Mogą być niepełne :) Część już sobie pokradłam z Waszego forum 8-)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Wyniki wystaw i konkursów oraz prób pracy

Post autor: Ania W »

Asia_i_Bora pisze:Część już sobie pokradłam z Waszego forum 8-)
:D Na zdrowie!
ODPOWIEDZ