Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: agag »

Foty nie oddają całej scenerii, mimo, iż Mateusz ma świetny, profesjonalny sprzęt. Oświetlenie było ustawiane pod kamery telewizyjne więc aparaty niewiele mogły zdziałać. Najważniejsze, że ogary dostały największe brawa ze wszystkich koni :lol: :lol: :lol: . Mnóstwo ludzi podchodziło do nas po pokazie (mimo, że było już koło północy) gratulując, prosząc o zrobienie sobie zdjęcia, wypytując o psy, o rasę. Wiele osób mówiło, że był to najpiękniejszy moment pokazu. Bardzo miła była chwila, gdy podszedł do mnie starszy, elegancki pan (ok 70 lat), Amerykanin, który opowiadział mi, że ogromnie wruszyła go ta chwila, gdyż jego dziadek był Polakiem, myśliwym i opowiadał mu o polskich psach myśliwskich. Powiedział, że rozpłakał się ze wzruszenia- no i w tym momencie ja się wzruszyłam do łez :) . Powiem Wam, że ten pokaz był także dla mnie niezwykłym przeżyciem i mam cichą nadzieję, że może jeszcze kiedyś nas zaproszą?
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: carmen »

przepiękne zdjęcie - to w kontuszu i z 3 ogarkami... jest szansa na to zdjęcie w lepszej jakości??
albo czy moge prosic na maila w celu propagandy rasy???
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: Ania W »

agag pisze:.... mam cichą nadzieję, że może jeszcze kiedyś nas zaproszą?
Jak to? Nie mają wyjścia bo my się zamierzamy tam specjalnie zlecieć na tę okoliczność 8-)
bea100

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: bea100 »

Agag- no coś fantastycznego!!! To musiało być naprawdę COŚ :brawo_1:
bea100

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: bea100 »

No to ja wklejam tegoroczny pokaz Expo Hubertus 2008- kwiecień Warszawa
Na zdjęciach Harmonia i jej syn Elegant/Wigro ( na jednej z fotek prezentuje go pan sędzia Andrzej Brabletz)
Załączniki
Hubertus 2008 1.jpg
Hubertus 2008 1.jpg (42.59 KiB) Przejrzano 517 razy
Hubertus 08 2.jpg
Hubertus 08 2.jpg (41.02 KiB) Przejrzano 518 razy
Hubertus 08 3.jpg
Hubertus 08 3.jpg (47.86 KiB) Przejrzano 514 razy
ODPOWIEDZ