Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: agag »

My w tym roku brałyśmy udział w pokazie hodowlanym Stadniny Koni Janów Podlaski w czasie aukcji- był to pokaz żywych obrazów na podstawie twórczości Kossaka, jedna ze scento "Polowanie par force". A dwa tyg. później byłyśmy na pokazie psów rasowych na dożynkach w Wisznicach- to tylko pokaz, nie konkurs, ale potem był amatorski konkurs dla dzieci "Mlody prezenter", i pewna dziewczynka, której się starsznie Jocia podobała, wzięła w nim udziała- i zajęły drugie miejsce. Nie cwiczyły wcześniej wogóle, znały się może z 10 minut i dla Julii był to debiut w roli handlerki!
bea100

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: bea100 »

Agag- jak miło się czyta takie rzeczy, aż się ciepło na sercu robi :D Masz zdjęcia?

Józef, Gryfna- piszcie coś jak pokaz w Katowicach, jak było ???
gryfna

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: gryfna »

Było chaotycznie i bałaganiarsko, ale zaprezentowaliśmy pięknie nasze ogary. Powiedziałam parę słów do mikrofonu na temat historii rasy i charakteru ogara, ale wątpię, by ktokolwiek skupił się na mojej wypowiedzi. Był straszny harmider, jak to w hipermarkecie ;)
Ludziom bardzo podobały się nasze psiska, pytali, jakie są ogary, głaskali. Trwało to może niecałą godzinę, a potem pojechaliśmy na ogarowo-wyżłowo-dobermanowy spacerek i bestyjki poszalały. Józef ma fotki, może da się namówić na wklejenie :)
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: agag »

Mam tylko muszę je odnaleźć i pozmniejszać... ponieważ wieczór spokojny jest szansa, ze dziś sie uda...
Józef
Posty: 555
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 10:58
Gadu-Gadu: 3660621
Lokalizacja: Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: Józef »

gryfna pisze:Józef ma fotki, może da się namówić na wklejenie :)
Józek się pomęczył i wkleił na "Śląsk - szybki temat" ;) Tyż miołech dość! Ale jak się dowiedziałem że fundacja ulokował 8 psów u nowych właścicieli to znowu z Kusym pojadę. Kusy dobrze trafił, a tamte nie (teraz może tak) - więc nie będę się przejmował że fundacja się uczy :oops: Taki laif ;)
http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
STANOWCZE "NIE" DLA PRAKTYKI ROZMNAŻANIA OGARÓW POLSKICH Z ENTROPIĄ! - KONSEKWENCJI ŁAMANIA NORM FCI NA WYSTAWACH PSÓW RASOWYCH W POLSCE.
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: agag »

Udało się, na razie te ze Stadniny bo z Wisznic gdzieś w czeluściach mężowskiego kompa siedzą... Nie są najlepszej jakości bo pokaz zaczynał się koło 23.00. Ich autorem jest Mateusz Jaworski, właściciel gończynki CYTRY Olfactus.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: agag »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: Ania W »

Dla mnie rewelacja! :D
Agag jak tylko dokopiesz się do mężowskiego kompa...to wiesz ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: kasiawro »

Aga śliczne foty i oczywiście nie poznałam, że to Ty.
Awatar użytkownika
nika
Posty: 104
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 11:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Tychy

Re: Ogary na imprezach - popularyzacja rasy.

Post autor: nika »

przepiękne po prostu - i jak tu nie kochać ogarków :P
Ogar - pies z duszą ... http://www.ogarpolski.strefa.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ