Kwaśne kwasy :)

Co wolno a czego nie, psom i ich właścicielom
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Kwaśne kwasy :)

Post autor: qzia »

Bardzo proszę o kontakt na pw wszystkich forumowiczów na których napisano skargę do ZKwP. Może napiszemy wszyscy razem odpowiedź?
Kasia
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Kwaśne kwasy :)

Post autor: Danuta »

Kasiu około miesiąc temu też dostałam pismo z oddziału rzeszowskiego, ale nie miałam czasu zajmować się dup...relami. Mamy remont kapitalny w malutkim mieszkaniu, w którym cały czas mieszkamy - z psem zresztą (żartuję, że mieszkamy na placu budowy :lol: , Lokis dzielny jest, robi za inspektora nadzoru).
Zresztą po otrząśnięciu się z po otrzymaniu pisma :strach_2: ;) założyłam, że fajnej atmosfery na ogarkowie i przy ringach nie warto psuć jednostkową personalną rozgrywką. Myślałam, że tylko ja zostałam zaszczycona nierzetelnie napisaną skargą. Dzisiaj dotarło do mnie, że jest więcej skarg.
Teraz myślę, że skoro sprawa zaczęła się od ogarkowa każdy, kto śledzi nasze forum, może mieć prawo zapoznać się z tematem.
Dzisiaj piszę z pożyczonego laptopa. Nie mam skanera, nie mam programów do obrabiania fot. Mailem wysłałam foty pisma, które otrzymałam z rzeszowskiego ZKwP do władz ogarkowa (kasiwro, żywo oburzonej zaistniałą sytuacją). Ich decyzji pozostawiam umieszczenie treści niniejszego pisma na forum. Pozdrawiam wszystkich ogaromaniaków.

Na pismo jeszcze nie odpisałam - nie miałam czasu ani dostępu do netu, żeby uzasadnić moje stanowisko.
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kwaśne kwasy :)

Post autor: qzia »

To masz szybki oddział. Ja dostałam wczoraj. Kuba otworzył bo myślał, że to może jakiś championat. No i się bardzo wkurzył. Podrukowałam wpisy na forum i wysyłam do swojego oddziału. Aż mnie ręce świerzbią :mysl_1: ....... bo ja w sumie nic tam nie napisałam. :fiufiu:
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Kwaśne kwasy :)

Post autor: hania »

A możecie naświetlić o co chodzi?
Awatar użytkownika
Administrator
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 90
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 09:09

Re: Kwaśne kwasy :)

Post autor: Administrator »

W związku z zaistniałą sytuacją i po moim zaznajomieniu się z tematem, nie jest akceptowalne przeze mnie posiłkowanie się treściami pisanymi na forum i dodatkowe mieszanie forum ogarkowa w osobistych potyczkach forumowiczów przed trybunałem ZKWP.

Tym samym dziękuję hodowczyniom z hodowli "Poszły w Las" zarówno Beacie jak i Anecie za ich dotychczasowe uczestnictwo w dziejach forum, życząc im dalszych sukcesów hodowlanych, marketingowych oraz wymiany poglądów z innymi właścicielami oraz hodowcami ogarów ale już drogą którą same wybrały i zainicjowały czyli za pośrednictwem oficjalnych pism wysyłanych do ZKWP.

Skorzystam również ze zgody Danusi na publikację otrzymanych pism:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W związku z powyższym bazarki prowadzone przez Bea100 zostały usunięte.

Temat zamknięty.
Pozdrawiam
Administrator wioski Ogarkowo
Zablokowany