Nowe władze klubu ogara i gończego

Co wolno a czego nie, psom i ich właścicielom
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: kasiawro »

Nie miałam zielonego pojęcia, gdzie tą informację umieścić więc tutaj daję, jak ktoś zna odpowiedniejsze miejsce proszę o przeniesienie.
Wyczytałam na forum zielonym ( a nie każdy tam zagląda) więc wklejam informacje o nowych osobach w klubie.
Nowy skład Klubu Ogara i Gonczego Polskiego:

-Przewodniczący: Bocianowski Marian Paweł (sędzia - międzynarodowy - pracy psów myśliwskich, sędzia - krajowy - Gr.VI -gończe-wszystkie rasy)

-Vice Przewodniczący: Didoch Zbigniew (sędzia - międzynarodowy - pracy psów myśliwskich)

-Sekretarz do spraw Ogara Polskiego: Gazda Katarzyna
mail: sekretarzop@ogaryigoncze.pl

-Sekretarz do spraw Gończego Polskiego: Pluto-Prondziński Rafał
mail: sekretarzgp@ogaryigoncze.pl
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: Ania W »

Gratulacje dla Kasi :)
Czy ktoś zna p.Didocha?
Awatar użytkownika
Teodorowa
Posty: 74
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 22:25

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: Teodorowa »

Ania W pisze: Czy ktoś zna p.Didocha?


My znamy :zgoda: zarówno p. Bocianowskiego - siłą rzeczy, gdyż jest z łódzkiego oddziału ZK - (to nasz kierownik sekcji gończych polskich, ogarów polskich i dalmatyńczyków :mrgreen: ), jak i p. Didocha. Pana Didocha znamy z zajęć wyjazdowych dla młodych psów myśliwskich i tropowców (na których byliśmy rok temu :) ). To Międzynarodowy Sędzia Kynologiczny Pracy Psów Myśliwskich, lektor kynologii myśliwskiej PZŁ. Poza tym regularnie spotykamy się z nim na zajęciach na strzelnicy myśliwskiej Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Piotrkowie Tryb.) na szkoleniach psów myśliwskich :) Mamy zatem bardzo dobre, doświadczenia jeśli chodzi o kontakty z obydwoma Panami sędziami :jezyk:
Zapraszamy na Teodorową stronę
http://www.ogar-polski.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: Ania W »

Pana Bocianowskiego znam jako sędziego i hodowcę od lat ;)
Pana Didocha nie znałam nawet ze słyszenia ... także ciekawa byłam kto to ;)
bea100

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: bea100 »

Trzeba życzyć nowym naszym władzom klubowym powodzenia za co trzymam kciuki.


Poprzednia strona klubowa http://www.ogaryigoncze.republika.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; mi się nie otwiera :( , ale wiadomo, to był prywatna praca i miejsce poprzedniego sekretarza czyli Hani (szkoda mi tylko info tam zawartych i włożonej przez lata pracy i ja np. lubiłam tą stronę i jej oprawę, świetne zdjęcia itd), ale mam nadzieję, że strony jakoś się porozumieją dla dobra wszystkich (oby) i strona klubowa do nas wróci :marzyc_2:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: hania »

Ja nie traktowałam tej strony jako swojej prywatnej i nie ja ją zdjęłam z netu (co niektórzy sugerują - i nie myślę o Tobie). Strona miała problemy z wirusem jak większość stron na republice a potem zniknęła. za mało sie na tym znam, żeby coś z tym zrobić.
bea100

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: bea100 »

To wielka szkoda, że strona tak głupio zniknęła :( Szkoda dla nas tu wszystkich. Często z niej korzystałam.
Pytam mądrych: czy naprawdę nic się nie da zrobić?

Haniu: Pisząc o "prywatności strony" miałam na myśli Twój wyłączny wkład włożonej w nią przez te lata wiedzy, pracy, zdjęć itd za co podziękowania Ci się należą słuszne i ode mnie :brawo_1:. Dziękuję Haniu za całokształt i na Twoje ręce składam też podziękowania poprzednim władzom naszego klubu.
A nowym władzom klubowym życzę powodzenia :marzyc_2:
Awatar użytkownika
Puzon
Posty: 105
Rejestracja: czwartek 19 mar 2009, 12:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: Puzon »

szkoda bo dzięki tej stronie nowicjusze mogli się wiele dowiedzieć o hodowlach miotach -czyli przyszli nabywcy
bea100

Re: Nowe władze klubu ogara i gończego

Post autor: bea100 »

A czy ktoś wie co słychać w naszym "nowym" Klubie? Ciekawa bym była planów, zamierzeń itd
ODPOWIEDZ