Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: Ania W »

weszynoska pisze: Dziewczyny mają się dobrze....niestety od dnia ich narodzin nie miałam ani jednego telefonu w sprawie szczeniąt....
O resztę panienek nie pyta nikt... :niewka: szkoda bo fajne...
Kurcze jakiś straszny zastój.... :niewka:
Mi się czasami zdarzają zapytania o szczeniaka i odsyłam, ale faktycznie już bardzo dawno też nie miałam.
Bardzo fajne...szkoda, żeby dłużej czekały :roll:
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: nulka »

Jakie kochane! :marzyc_2:
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: irie »

Sunie są świetne :silacz: Sama bym jedną wzięła :marzyc: żebym to mogła...
To chociaż trzymam kciuki za super domki dla nich :)
Obrazek
Awatar użytkownika
endo
Posty: 2197
Rejestracja: piątek 01 paź 2010, 19:21
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kielce/MarzyszII

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: endo »

Tatuś dziękuje za fotki :szacun_1: nie ma opcji, żeby o swoich dzieciach zapomniał :jezyk: , bo bardzo je kocha :marzyc_2: cały czas trzymamy kciuki za domki i też próbujemy je znaleźć, ale do tej pory nic... :niewka:
Są prześliczne i jakie już duże :silacz: Pozdrawiamy Węszynosowo :hi_1:
Obrazek
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: ania N »

Śliczne sunie, naprawdę szkoda ze jeszcze nie w swoich domkach. :zly1: Może coś w nowym roku drgnie. :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: SARABANDA »

Późna jesień i początek zimy to chyba nie najlepszy moment. Ludziska zbierają się mentalnie i finansowo na święta, dni są krótkie, perspektywa spacerów przy tej temperaturze też może odstraszać.
Może faktycznie po nowym roku się odmieni. Dla hodowcy to sytuacja niekomfortowa ale moim zdaniem im dłużej maluch z matką i rodzeństwem to dla niego lepiej a jeszcze jak ma takie warunki do socjalizacji jak u Was ...
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: nulka »

I co ruszyło się coś u węszynosek ? :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: SARABANDA »

Chyba nie , przynajmniej na stronie nic nowego, a dziw bo małe są rewelacyjne. Ja tak jak irie miałabym ochotę na jedną, ale przy moich dwóch szalonych dziewczynach i mieszkaniu w bloku :niewka: . No i czasu ciągle brak.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: weszynoska »

Zero zainteresowania ogarami.... :(

od 3 miesięcy jeden telefon...ogólnie z pytaniem po ile i co to za psy...nawet nie wysiliłam się opowiadać...

Po tych rejestracjach dziwnych stowarzyszeń i związków, my hodowcy tych prawdziwych rasowych zostalismy przez społeczeństwo wrzucenie do jednego worka z tymi co wypłynęli na mocy ustawy...czyli z wielorasowymi rozmnażaczami ras modnych...a go białej gorączki doprowadzają mnie telefony z pytaniem o szczenięta ras "modnych" i to hurtem...

Zauważyłam, że jestem nie do odróznienia...przyjeżdżają do mnie ze swoimi właścicielami wszelkiej maści yorkopodobne i szitzupodobne i maltańczykopodobne zwierzaki- ludzie pytają o moje psy...i od razu porównują do tych swoich stowarzyszeń gdzie kupili swoje ...

Nikt nie ma pojęcia o rasach polskich, nie mają pojęcia o kulturze łowiectwa i myślistwa w Polsce. O historii naszych ziem ..o roli polskich ras w dawnych czasach....nikogo nie obchodzi zabytek kultury narodowej...w postaci kłapouchego przyjaciela....

Nic w ludziach polotu i chęci bycia ....liczy się tylko mieć....

A ja mam coraz mniejszą ochotę na bycie porównywaną do "stowarzyszenia psa rasowego pupilek" czy jak mu tam....

Dziś dziewczyny kończą 3 miesiące....szkoda...ja nie mogę ich sobie zatrzymać, niestety nie stać mnie na utrzymywanie aż tak dużej ilości psów, choćby były najpiękniejsze.

Ech chyba mam dziś kiepski dzień...
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Herbu Węszynos miot E ur.14.09.2013

Post autor: miszakai »

Kurcze, jakaś porażka :roll: Smutne co piszesz...Czy faktycznie do jednego worka? Może i tak; podsłuchałam rozmowę w pracy jakiś czas temu, że śliczny chichuachua, że tylko 600-800 pln. Ludzie nie odróżniają ZKwP i FCI od innych górnolotnie brzmiących nazw "związków". Może poza jelitą w stolycy :?
Aż szkoda tych kluczowych tygodni na socjalizację...
Kurcze, trzymam kciuki. Jak już się dumping zaczyna to faktycznie dobrze nie jest ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ