Miot "G" Warkuta

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: qzia »

Może sama właścicielka chce sprzedać? :mysl_1:
Podoba mi się to zdanie: :mrgreen: Na co dzień ogary są spokoje i łagodne, lubią sobie poleżeć. że też moje o tym nie wiedzą, a na pewno nie zgodzą się z tym moje koty. :niewka: Bardzo fajny maluch ale dość szybko się znudził. :placzek:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: SARABANDA »

Pewnie ktoś się przeliczył z siłami, nie zawsze coś co atrakcyjne wygląda z daleka ( ranne wstawanie na spacery, sprzątanie po szczeniaku, poświęcanie mu czasu zamiast kolegom ) jest takim z bliska. Dobrze że od razu ale czemu nie z powrotem do hodowli?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: weszynoska »

Może tradycyjna alergia... :mysl_1:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: SARABANDA »

Może faktycznie ;) alergia na wydawanie kasy na karmę, zjedzone buty i zasikany dywan?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: qzia »

Wy tam zaraz alergia. :nunu: :nunu: Ja rozumiem ludzi, bo taki ogar to wydatek i kłopot jak ch...ra. Mały, słodki papisio z paszczą pełną szpileczkowych zębów jak rekin. Produkujący 3-4 śmierdzące kupki dziennie (a bywa i sraczka :strach_2: ) i nieskończoną ilość kałuż. :wow_3: :jezyk: :jezyk:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: SARABANDA »

No i tak właśnie Qzia należy reklamować swoje szczeniaki na sprzedaż :D
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: BasiaM »

a ja się zastanawiam dlaczego na wątku miotu "G" Warkuta wydajecie takie opinie ... :nunu:

Może po prostu napiszcie do sprzedawcy i grzecznie zapytajcie czy jest hodowcą tego szczeniaka ? Czy może z grzeczności wystawił aukcję ? ponieważ hodowca nie ma konta na allegro ?
Warto zasięgnąć języka u źródła niż obrabiać komuś zad :evil:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: qzia »

Jeśli obrabiamy zad to tylko ogarzy. A szczeniaczek piękny i dobry domek mu się należy. :dawaj: A hodowczyni pewnie powie co i jak jak zawita na forum. :mrgreen:
Harfa i Fuga
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 20 maja 2013, 18:24

Re: Miot "G" Warkuta

Post autor: Harfa i Fuga »

Witam .Wszystko co piszecie jest częściowo prawdą.
Zostałam poinformowana przez nowych właścicieli i dlatego nie wstawili małej ceny -żeby pies nie trafił w niepewne ręce. Jesli w krótkim czasie nkt sie nie znajdzie ,piesek wróci do nas.
ODPOWIEDZ