Dwór z Szablami

Grażyna
Posty: 37
Rejestracja: piątek 27 mar 2009, 00:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dwór z Szablami

Post autor: Grażyna »

Dziewczyny: Mantra, Mila, Mgła, Minuta, Misja, Melodia
Chłopaki: Monsun, Miraż, Mrok, Moment, Moro.

Co powiecie na taki zestaw dam i dżentelmenów?
bea100

Re: Dwór z Szablami

Post autor: bea100 »

No to mamy. Piękne imiona dla pięknych stworzeń :brawo_1: Bardzo ogarze (jest i Misja :zgoda: )

Napisz do Hani- zamieści w miotach ogara 2009 na naszej stronie klubowej (oraz zgłoś do niej też swoją hodowlę)
http://www.ogaryigoncze.republika.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

To teraz ja poproszę o poszczególne portreciki już z imionami... :marzyc_2:
Grażyna
Posty: 37
Rejestracja: piątek 27 mar 2009, 00:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dwór z Szablami

Post autor: Grażyna »

To z waszą :szacun_1: pomocą! :zgoda:
bea100

Re: Dwór z Szablami

Post autor: bea100 »

No wiesz, wybór imion dla ogarków to trudna i odpowiedzialna sprawa :zgoda: A Litera M bywała często.
Niech teraz (już nazwane :P ) rosną pięknie i zdrowo :silacz:

Czy masz aktualne zdjęcia As-Dura? Bo chętnie bym obejrzała... :marzyc_2:
Grażyna
Posty: 37
Rejestracja: piątek 27 mar 2009, 00:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dwór z Szablami

Post autor: Grażyna »

Zdjęcia As - dura za zgodą właściciela oczywiście zamieściłam na stronie http://www.polskiogar.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Dwór z Szablami

Post autor: hania »

Mała poprawka do strony - As-dur jest Olfactus nie Olfaktus :)
I jakbyś mogła to dopisz z jakiego konkursu dyplom - dokładnie z nazwą miejscowości i rangą konkursu - to zawsze interesuje przyszłych nabywców.
bea100

Re: Dwór z Szablami

Post autor: bea100 »

Mam też i ja uwagę maleńką ;) . Przydomek Muzy to Z Południowej Kniei ( a nie "z południowej Kniei"). Pilnujemy tego (pisowni i dużych liter) i nie odmieniamy i dlatego powinno być "As-Dura Olfactus" ( a nie As-Dura Olfactusa).
Np moja hodowla to Poszły w Las (i tak powinno być to pisane- nigdy inaczej- z małym "w" w środku ;) ) i również to się nie odmienia :lol: .
Grażyna
Posty: 37
Rejestracja: piątek 27 mar 2009, 00:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dwór z Szablami

Post autor: Grażyna »

Wielkie dzięki za te merytoryczne uwagi!
co do Asa, tak wiem, strona była zlecana i kilka błędów poszło bez kontroli. Poprawka będzie już zawierała poprawione nazwy i nowe zdjęcia szczeniaków.
bea100

Re: Dwór z Szablami

Post autor: bea100 »

Grażyno: długo milczysz, co u Was? :marzyc_2:
Grażyna
Posty: 37
Rejestracja: piątek 27 mar 2009, 00:05
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Dwór z Szablami

Post autor: Grażyna »

Witam,
w moim miocie urodzonym 26 marca 2009 jest 10 szczeniaczków (http://www.polskiogar.com" onclick="window.open(this.href);return false;)
Dzisiaj pierwszy wyruszył do swoich nowych panów. MISJA pojechała "z misją" do Krakowa. To pierwszy ogar jakiego wypuszczam z domu od siebie. Duże przeżycie... :placzek: Będzie miała tam bardzo dobrze :marzyc: , ale niewyobrażalnie mi smutno bez Misji, choć jeszcze 9 maluchów biega w ogrodzie pod nogami...Bardzo przeżyłam oddanie suczki. :placzek:
ODPOWIEDZ