"Poszły w Las" - miot U -9 maja 2009r

Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: KasiaR »

Beatko jak tam nasz Ułanek?jeszcze tylko 5 dni :happy3: :happy3: :happy3:oby do niedzieli..... :piwko:
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Ułanek? Popatrzyłam. Nabąblowany śpi na pleckach z łebkiem na Unikacie :gleba: Dzisiaj po śniadaniu jak się z nimi bawiłam w kojcu to nie schodził z moich kolan. Sama słodycz :P I to już kawałek psa się zrobił, nie poznasz go :lol: Szaleje z Ugierkiem, to dwa największe psy i lubią się mocować wzajemnie. Nie zakładam Ułanowi i Ugierowi wstążek bo sobie w zabawie ogryzły wczoraj :gleba: Teraz jak jest pięć to poświęcam im więcej czasu tzn każdemu z nich. Wczoraj na ogrodzie latały nisko z hukiem samoloty, pierwsza reakcja była do moich nóg ale zaraz dzielnie jakby nigdy nic. Znają też megafony i odgłosy pociągu (mieszkam tuż przy stacji kolejowej), znają inne psy (w różnym wieku), odwiedzają mnie często ludzie i je socjalizujemy. Ułan to dzielny maluch. Pięć dni minie szybko, to już nie długo KasiuR.
Dzisiaj jedzie do domu Urok :(
Dzisiaj od rana pada, biedule nie wyjdą na pohasanie, co robić jak pogoda nas nie rozpieszcza :?
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Dawno mnie tu nie było bo pogoda marzenie i cały czas spędzaliśmy na ogrodzie. Spały sobie na kocyku, tam jadły, no raj dla szczeniąt miały. Wpadła Hania z AniąRe z Mokrą i młodą GP na socjalizację. Zabawy i gonitwy były. Piątek i sobotę spędziłam z Unikatowymi bo przyjechali po pieska, robiliśmy zakupy i był grill i wogóle czas ogrodowy był super. Unikat rano dzisiaj pojechał do domu (909 km) i jeszcze nie dotarli a teraz właśnie Ułan jest w trakcie podróży i czekam na wieści tu i tu :mysl_1: Umbra i Ugier snuły się po kojcu to je wzięłam na (mokrą) trawkę na krótkie pobieganie i teraz żeśmy wrócili. Komary straszne. Najgorzej, że zapowiadają przez parę dni deszcze :niewka:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: BasiaM »

Oby szczęśliwie dojechały do nowych domków obydwa maluchy :prosze_1:
Życzę aby wszystkie były tak szczęśliwe i radosne jak nasz Uchatek :marzyc_2:
Załączniki
Cała ósemka - 27 czerwiec 2009r.
Cała ósemka - 27 czerwiec 2009r.
DSC05439.JPG (138.5 KiB) Przejrzano 1242 razy
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: BasiaM »

Jaka cisza tutaj :mysl_1:
Czy maluchy dojechały szczęśliwie ? :prosze_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
KasiaR
Posty: 355
Rejestracja: niedziela 31 maja 2009, 21:23

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: KasiaR »

My dojechaliśmy szczęśliwie, Ułan w drodze spał jak piszczał to przystanek na siku i dalej spał :uff: Jest kochany, z kupkaniem i sikaniem trochę nie wychodzi :gleba: ale staramy się ;) mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Mam na uwadze założenie bloga, ale pomału, zdjęcia wkrótce ;) jestem trochę a"techniczna :wstydek:
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Dojechały, dojechały.
Nie mam teraz czasu na kompa. A jeśli już siadam to mam moc maili od całej piątki bo to to a to tamto...jedynie Uplotkowi dzwonią nie mailują bo tak u nich akurat jest...bardzo pracowity mam czas.
Moja dwójka przedszkolaków dobrze, poza tym, że leczę nosy i oczy itd spuchnięte bo pocięte przez wstrętne komarzycha, dzisiaj znowu lało ale zdążyliśmy trochę pobiegać po ogrodzie.
Uciekam bo karmię :piwko:
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot 9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Byłam bez kompa ten czas. Wszystkie małe się adoptują w nowych domach- pojawiają się różne problemy ale i radości- jedynie Umbra jeszcze jest ze mną do jutra.
A tu Unikat
Załączniki
Unikat 8 tyg.jpg
Unikat 8 tyg.jpg (95.83 KiB) Przejrzano 971 razy
bea100

Re: "Poszły w Las" - miot U -9 maja 2009r

Post autor: bea100 »

Zamykam temat. Zapraszam na bloga "Poszły w Las", na blogi Uchatego, Ułana i Ugra- tam można obserwować jak małe U rosną, jak się zmieniają itd.
ODPOWIEDZ