Zestawienie / Która karma na początek?

Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Która karma na początek?

Post autor: Paula »

"My" jedliśmy Boscha przez ok dwa lata i było zdecydowanie ok!
Bardzo jestem teraz zadowolona z Josery.

Natomiast Royal Canine i Pro Plan Świtkowi raczej nie pasują...
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Która karma na początek?

Post autor: zybalowie »

No to zobaczymy - z tego co czytam, nie przewidzę wszystkiego do przodu. Na razie będzie więc Royalowy zestaw dla maluchów, a jak podrośnie spróbujemy też Bosha.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: musia »

a może Acana ?
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
zybalowie
Posty: 1668
Rejestracja: niedziela 15 sie 2010, 08:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Która karma na początek?

Post autor: zybalowie »

Acanę chciałabym wypróbować przed Boshem, jeśli będą jakieś problemy z RC Maxi Junior.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola_Aria
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 21 gru 2008, 18:23
Gadu-Gadu: 1660343

Re: Która karma na początek?

Post autor: Ola_Aria »

Ja na gończej tez wypróbowałam wiele karm ;)

Podobnie jak Ania W mogę polecić Joserę

Teraz jesteśmy na Bozicie i jest O.K. choć nie wiem czy na Bozicie się zakończy bo mam na oku jeszcze inne karmy ;)

Royala nie mogę polecić bo Aria go przyswajała fatalnie, a oprócz tego pojawiło się uczulenie

Bento Kronen, Propac - O.K. choć bez rewelacji
zAPRASZAM NA ARIOWEGO BLOGA :)

http://www.forum.polskigonczy.avx.pl/vi ... 14&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: miszakai »

Ja i Cygaro dawałam Boscha i teraz Cyga też je...Jestem zadowolona. Cena tej karmy np. w telekarmie jest super ale w innych sklepach jest mniej więcej w cenie Puriny i Royala. Cygaro te obłe idealnie okrągłe chrupki Royala połykał bez gryzienia i dławił się nimi; wolałam bardziej chropowate Boscha właśnie. A jak sypiemy Cenarowi Royala a Cydze Boscha to jak na gwizdek zamieniają się michami :) i wcinają aż miło ;)
Chciałam wypróbować Joserę ale poczekam na "dorosłą" bo podobno jak jest ok. to nie ma co zmieniać. Też przeplatam ostatnio surowizną...
Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: wszoleczek »

Przede wszystkim na początku nie możecie zmieniać diety psa. Jest pudel w mojej rodzinie. Kupili go i dawali tą karmę, którą wybrali. A pies na początku jej podawania miał nieciekawe kupy. Poszli z tym do weta i stwierdził, że albo zła karma albo ze stresu. Pies po paru dniach robił już normalne kupy, ale oczywiście strach był.

:psiako:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: miszakai »

Ania W pisze:a teraz jest na joserze
Aniu a Kidsa podawałaś do końca 12 m.ż. czy dłużej? Bo widzę, że rozpiska dla Kids przy wadze ok. 30 kg jest do ukończenia roku (Bosch tez ma tak krótko juniora)...Zastanawiam się nad spróbowaniem ale może już poczekam na Festival po ukończeniu roku...
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: Ania W »

Ja od niedawna podaję Joserę Sensitive z kaczką dla psów dorosłych (i tak gotowane to główny posiłek więc nie przywiązywałam wagi już że nie dla juniorów) ale nie dlatego że Łoza ma jakoś szczeglnie wrażliwy żołądek - innej w hurtowni nie było ;)
Wybrałam Joserę bo chciałam karmę bez drobiu i celowałam w Festivala a że nie było, zaproponowano mi z kaczką i "weszłam w to". ;)
Mimo że Łoza dostaje ja na codzień raz dziennie i to w niewielkiej ilości to jak jest na wyjazdach to tylko na suchej i po niej ma zdecydowanie najlepsze kupy i żadnych innych skutków ubocznych...Niestety Łoza nie jest natomiast najlepszym testerem jeżeli chodzi o smak - zjada wszystko byle dużo tego było ;)
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Która karma na początek?

Post autor: Aszemi »

Ola_Aria pisze:Royala nie mogę polecić bo Aria go przyswajała fatalnie, a oprócz tego pojawiło się uczulenie
a na jakim była bo do mnie doszły słuchy od wetów że te dla alergików się zpsuły :mysl_1:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ