Jakie miski?

Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Jakie miski?

Post autor: Karolina i Diana »

Nie wiem czy w dobrym miejscu zapytam ale możecie mi doradzić coś w sprawie misek
szukam teraz większych bo i racje żywieniowe nam się zwiększają i chciałabym żebyście mi doradzili miski metalowe ciężkie najlepiej na gumie które jednak trochę wytrzymają.
Porcelanowych nie chce bo miskami czasami interesują się dzieci a one lubią rzucać wiadomo tylko kłopot.
Liczę na wasze doświadczenie bo taki wybór jak patrzę że nie wiem co jest warte.
Doradzicie mi coś :prosze_1:
Awatar użytkownika
Hajduk
Posty: 40
Rejestracja: piątek 14 lis 2008, 10:04
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Jakie miski?

Post autor: Hajduk »

Karolina i Diana pisze:...chciałabym żebyście mi doradzili miski metalowe ciężkie najlepiej na gumie...
mówisz - masz ;) doradzam Ci metalowe miski na gumie z wywiniętymi brzegami. Nie niszczą się, nie hałasują kiedy pies je, nie wylewa się z nich i nie wysypuje.
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie miski?

Post autor: Paula »

Świt ma już kilka ładnych lat miskę firmy Ferplast... Muszę powoli wymienić, bo guma jest już do kitu. Tyle, że zdecydowanie nie jest ona ciężka. Nie wiem z czego masz podłogę, ale jeśli miałaby być rzucana to już chyba lepiej plastikowa? ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Jakie miski?

Post autor: Karolina i Diana »

Hajduk he he dobra i taka odpowiedź
Paula podłoga panele docelowo ale chwilowo linoleum jeszcze na korytarzu gdzie Dianka mieszka i je. Plastiki nie bardzo bo lubi je podgryzać stąd właśnie pomysł na metalowe a co do ciężkości chodzi o to że plastikowe ponosi jak je lub pije i podłoga do mycia po każdym posiłku :)
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie miski?

Post autor: Paula »

No to może faktycznie spróbuj z metalowymi. Gryźć nie będzie, ślizgać się nie będzie, gorzej z rzucaniem ;)
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Jakie miski?

Post autor: Karolina i Diana »

No cóż z tym rzucaniem to przecież dzieci wyrosną z tego :)
Zaraz zobaczę na te o których piszesz. A ile wynosi żywotność tych gumek bo piszesz że czeka cię wymiana ?
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakie miski?

Post autor: Paula »

Jakieś pięć lat? pewnie trochę więcej, ale ciężko mi to określić... Gumka po prostu sparciała, ale jeśli się ją będzie delikatnie traktować, to jeszcze trochę pożyje. Nie widziałam już dokładnie tych, ale są jakieś inne Ferplastu, pewnie się nadadzą.
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Jakie miski?

Post autor: Karolina i Diana »

Patrzę właśnie po allegro są z takie podwójne na podstawce :/
kurcze będę musiała chyba się do sklepu przejść żeby zobaczyć co mają bo takie podwójne nie bardzo mi odpowiadają no i 0,5 to troszkę mała pojemność
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Jakie miski?

Post autor: weszynoska »

http://www.allegro.pl/item496467815_mis ... oclaw.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a może takie

http://www.allegro.pl/item497529864_mis ... _50_l.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina i Diana
Posty: 167
Rejestracja: wtorek 04 lis 2008, 15:31

Re: Jakie miski?

Post autor: Karolina i Diana »

weszynoska Te pierwsze fajne o coś takiego mi chodzi te na stojaku też fajne ale obawiam się że ona to potraktuje jako zabawkę.Nie wiem na ile można zaufać opisowi że są stabilne :zdziw_4: Ale te pierwsze wyglądają ok za takimi się zacznę rozglądać. A może mi jeszcze podpowiecie jaka rozsądna pojemność miski powinna być teraz żeby za chwilę nie okazała się za mała ?
ODPOWIEDZ