Surowe mięsko ?

bea100

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: bea100 »

Nulka- włącz wyobraźnię... :roll:
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: weszynoska »

Nulka.....zamrożone dajesz????? :zdziw_4:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: hania »

monik pisze:Hm, to chyba nie najlepszy pomysł na te mrożonki :nunu:
Jeżeli to sa duże kości z kawałkami mięsa a nie kawałki mięsa, które pies łyka zamrożone to jest to bardzo fajna sprawa. Można też konga napchać mięsem i zamrozić - świetny na ząbkowanie. Ważne jest tylko, żeby pies nie łykał dużych, zamrożonych kawałków mięsa - ale jak je wylizuje, wygryza i w tym czasie sie rozmraża to jest jak najbradziej ok.

Ja akurat za lodami nie przepadam - ale wiele ludzi je w duzej ilosci. Dlaczego jesli im nie szkodzi mrożonka to miała by zaszkodzić psom?
Dzikie psowate zima w większości jedzą zamrożone - padlina krótko jest ciepła.
monik

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: monik »

No tak, ale te dzikie psowate już od pokoleń przystosowane do jedzenia takiego mięsa, czy nawet psy zaprzęgowe na Alasce czy kole podbiegunowym.
Ale te nasze pieski, to już mają troszkę wydelikacone te żołądeczki, a tym bardziej młode psiaki takie w wieku do roku..
No nie wiem, ja w każdym razie nie daję :) No i latem jest jednak duża różnica temperatur.

A człowiek, hm, wiele zje i mu to nie zaszkodzi :lol:

Alkohol nam w małych ilościach też nie szkodzi, to znaczy że psiaki też mogą sobie strzelić od czasu do czasu whisky z lodem albo drinka dla ochłody? :mysl_1:
Ale może lepiej nie, bo jeszcze będą znikać trunki z barków, podczas nieobecności właścicieli :gleba:

Przepraszam za alkoholowego off'a :twisted:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: hania »

monik pisze: Ale te nasze pieski, to już mają troszkę wydelikacone te żołądeczki, a tym bardziej młode psiaki takie w wieku do roku..
Sami na to pracujemy dając psom, szczególnie młodym, mało zróżnicowane jedzenie.
Jeżeli konkretnym psom nie szkodzi, a rodzaj pokarmu nie jest szkodliwy dla psa, to dlaczego im nie dawać? Chyba, że ktoś podchodzi do jedzenia ideologicznie, ale to zupełnie co innego.
monik

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: monik »

Ja jednak nadal pozostanę przy niezamrożonym jedzeniu dla psów :mrgreen:
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: hania »

monik pisze:Ja jednak nadal pozostanę przy niezamrożonym jedzeniu dla psów :mrgreen:
Bo tak wolisz. Ale Nulka lubi dawać swoim psom zamrożone kości i nie ma przeciwko temu żadnych przeciwwskazań.
Awatar użytkownika
Leszek
Posty: 1671
Rejestracja: sobota 18 paź 2008, 09:22
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włocławek

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: Leszek »

Ja zawsze wychodzę z założenia, że wszystko można byle zwolna i ostrożna. :mysl_1:
I Amon w zasadzie próbował różnych rzeczy aczkolwiek podstawa to dobra sucha i na popitkę :piwko: woda ....głównie woda z kranu nad wanną. :wow_3:
Amonowo pozdrawia leszek.piechocki@wp.pl
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: hania »

Leszek pisze: woda ....głównie woda z kranu nad wanną. :wow_3:
To i tak jest dobry. Dumka zawsze twierdziła, ze najlepsza jest świeża z bidetu.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Surowe mięsko ?

Post autor: kasiawro »

Pasja też uwielbia mrożone duże kości z mała ilością mięsa i nic jej nie jest po tym. Barf oczywiście jest rozmrażany.
ODPOWIEDZ