ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: Rudolf »

Mój Rudolf nie chciał ostatnio jeść Royala dla dorosłych... skończyliśmy opakowanie w wielkich bólach - żeby w ogóle chciał podejść do miski, karma musiała być wymieszana z czymś mokrym.
Dzisiaj kupiłam małe porcje karmy PROformance w dwóch smakach - kurczaka i jagnięcinę;
Na razie dostał jagnięcinę - najpierw powąchał miskę, przybiegł do mnie na pieszczochy, za chwilę znów do karmy, za moment znów do mnie i tak z 4 razy :) w końcu na komendę jedz pobiegł do miski i podczas jedzenia zaczął wykonywać dziwne ruchy - na początku się zdziwiłam :wow_3: a nawet wystraszyłam :strach_4: ale później zrozumiałam co on próbuje zrobić :mysl_1:
chciał się wytarzać w karmie, ale po pierwsze przeszkadzała mu ściana, a po drugie w misce się nie da :niewka:
później już wcinał jak zły - wygląda na to, że mu smakuje :uff: Zobaczymy jakie będą reakcje organizmu.
Marta & Rudolf

Obrazek
ESOX
Posty: 291
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 22:18
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: ESOX »

To zostaniemy przy 2xdziennie. Poranny nie pełną ,,działkę" (tak 2/3 tego co powinien), wieczorem dostaje normalną porcję.

co do Royala. Jest duża różnica porównująć ,,starego" royala. Znalazłem jedną starą ,,kulkę".
Nowa jest:
- mniejsza (a ze starą Dunaj miał problem - czasem się ksztusił jak łapczywie jadł)
- jaśniejsza (jakby ,,wypłowiała)
- twardsza
- i nie smakuje tak jak poprzednia

No nic czyli przejdziemy na innego royala
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: hania »

ESOX pisze:To zostaniemy przy 2xdziennie. Poranny nie pełną ,,działkę" (tak 2/3 tego co powinien), wieczorem dostaje normalną porcję.

co do Royala. Jest duża różnica porównująć ,,starego" royala. Znalazłem jedną starą ,,kulkę".
Nowa jest:
- mniejsza (a ze starą Dunaj miał problem - czasem się ksztusił jak łapczywie jadł)
- jaśniejsza (jakby ,,wypłowiała)
- twardsza
- i nie smakuje tak jak poprzednia
To już któraśosoba zauważyła, i chyba BasiaM o tym pisała.
No nic czyli przejdziemy na innego royala
Tzn? Jednak dla dorosłych? Bo inny junior to tak dla ogarów średnio.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: BasiaM »

Tak ja pisałam o w/w karmie w temacie o "suchych karmach" ;)
Była u mnie przed Nowym Rokiem pani z Royala ... po raz kolejny przyjechała i powiedziała,że masa ludzi reklamuje tę karmę...
Niby jest wszystko w porządku z tymi chrupkami ale jednak pieski nie za bardzo chcą ją jeść :niewka:
Mam dostać nowy worek " starego" juniora...tylko czy w magazynie jeszcze sie taki znajdzie ?
nie wiem :niewka: czekam na telefon z Royala.

Uchaty zjada tego juniora ale nie biegnie w podskokach jak to tego "starego" :zly1:
Obrazek

Obrazek
ESOX
Posty: 291
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 22:18
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: ESOX »

BasiaM pisze:
Uchaty zjada tego juniora ale nie biegnie w podskokach jak to tego "starego" :zly1:

dokładnie!!!
jakby szedł za kare na to jedzenie....

Nie wiem myślę, czy nie zmienić na innego Juniora (skoro lepiej do 15 miesiąca) ale z drugiej strony myślę o reklamacji. Starego royala lubił bardzo
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: BasiaM »

O tej "nowej" karmie rozpisywałam się w innym wątku...ale powtórzę.
Z karmą jest wszystko ok, z innych odmian kukurydzy raczej zrobili ta partię i może dodali jakąś mączkę albo co... pies to wyczuje i potem kręci nosem.

Ja już dawno złożyłam reklamacje. Przedstawiciel Royala przywiózł nam nowy worek , otworzył przy nas i okazało się, że tez jest "nowa" karma w środku.
Sprawdzają teraz w magazynach partie i mam dostać nowy "stary" wór ...więc czekamy :fiufiu:
Obrazek

Obrazek
ESOX
Posty: 291
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 22:18
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: ESOX »

BasiaM pisze:O tej "nowej" karmie rozpisywałam się w innym wątku...ale powtórzę.
Z karmą jest wszystko ok, z innych odmian kukurydzy raczej zrobili ta partię i może dodali jakąś mączkę albo co... pies to wyczuje i potem kręci nosem.

Ja już dawno złożyłam reklamacje. Przedstawiciel Royala przywiózł nam nowy worek , otworzył przy nas i okazało się, że tez jest "nowa" karma w środku.
Sprawdzają teraz w magazynach partie i mam dostać nowy "stary" wór ...więc czekamy :fiufiu:

Znalazłem paragon. Kupowaliśmy w Kakadu. (wcześniej zawsze braliśmy z innego miejsca tam było oki - z netu, odbierałem na miejscu).
Na jakiej zasadzie zgłaszałaś reklamację?. Nie mam starych kulek by przy kimś porównać. Dzwonić do Royala czy udać się do kakadu z reklamacją?. Sam nie wiem wracać na starego royala czy już sobie darować i zmienić na innego juniora....
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: BasiaM »

ESOX pisze:Na jakiej zasadzie zgłaszałaś reklamację?. Nie mam starych kulek by przy kimś porównać. Dzwonić do Royala czy udać się do kakadu z reklamacją?. Sam nie wiem wracać na starego royala czy już sobie darować i zmienić na innego juniora....
Ja zadzwoniłam do firmy Royal Canin do działu obsługi klienta.
Pani przyjęła reklamację i wysłała do mnie przedstawiciela.
Miałam jeszcze trochę poprzedniej karmy ale nie jest to warunkiem złożenia reklamacji.
( Przecież oni muszą wiedziec jak wygląda i pachnie karma )
Powiedziałam po prostu, że kupiłam worek karmy ale mam wątpliwości, ponieważ ma inny kolor i zapach niż ta sama karma ale z poprzedniego zakupu.
W Royalu kompletnie nie robia problemu jeśli chodzi o reklamacje.

do sklepu czy hurtowni nie ma co zgłaszać, ponieważ oni raczej nie wiedzą co jest w środku , w oryginalnie zamkniętych workach ;)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: BasiaM »

Byłą dziś u mnie Pani z Royala...
Wymieniła nam karmę na nowy worek.
Uchaty siedział juz dziś z głową w worku i wyżerał :silacz:
Zobaczymy co będzie dalej :mysl_1:
Obrazek

Obrazek
monik

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: monik »

Wiecie co? Tak to czytam i czytam i doszłam do wniosku, że trochę rozpuszczone są te Wasze psiaki :)
Moje psy NIGDY nie kręciły nosem na karmę, czasami zdarza się taki dzień, ale wtedy zabieram im michę i następne wcinają już normalnie :)
A i karmę zmieniam czasami i nie grymaszą na zmianę :)
ODPOWIEDZ