ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Awatar użytkownika
Asiun
Posty: 1267
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 17:50
Gadu-Gadu: 4129240
Lokalizacja: pod Warszawą

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: Asiun »

monik pisze:Wiecie co? Tak to czytam i czytam i doszłam do wniosku, że trochę rozpuszczone są te Wasze psiaki :)
Moje psy NIGDY nie kręciły nosem na karmę, czasami zdarza się taki dzień, ale wtedy zabieram im michę i następne wcinają już normalnie :)
A i karmę zmieniam czasami i nie grymaszą na zmianę :)
Moje też nigdy nie grymaszą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: wszoleczek »

My się śmiejemy, że nawet jeśli Nero w misce będzie miał ziemię, to pewnie też by ją zjadł. Normalnie jak odkurzacz. Mamie się to podoba i zamówiła mu 10kg podrobów :gleba: (a mówiła, że nic nie będzie przy psie robiła, że wszystkie obowiązki są na mojej głowie, a sama jeździ mu za makaronami :happy3: ).
Babcia oczywiście 'jak tak lubi to daj mu więcej' :zly2: . Miała oczywiście zapowiedziane przed zakupem psa, że jedyne co może przy nim zrobić, to pobawić się z nim, pogłaskać go :jezyk: (jeszcze by mi go utuczyła).
Najważniejsze to kontola wagi. Ja Nerowi daję teraz więcej, ale na wiosnę dieta i ćwiczenia :silacz:
Natalia i Nero
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: BasiaM »

monik pisze:Wiecie co? Tak to czytam i czytam i doszłam do wniosku, że trochę rozpuszczone są te Wasze psiaki :)
Moje psy NIGDY nie kręciły nosem na karmę, czasami zdarza się taki dzień, ale wtedy zabieram im michę i następne wcinają już normalnie :)
A i karmę zmieniam czasami i nie grymaszą na zmianę :)
monik
Uchaty suchą karmę zjadał z miłą chęcią, w podskokach do miski przybiegał ... dopiero przy "nowym" worku kręcił nosem i za chiny nie chciał podejść :niewka:
Po wymianie karmy apetyt na suchą wrócił :silacz:

Cos musiało byc nie tak z tamtą partią karmy :mysl_1:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
wszoleczek
Posty: 1894
Rejestracja: środa 18 lis 2009, 10:44
Gadu-Gadu: 3431453
Lokalizacja: Libiąż k/Chrzanowa
Kontakt:

Re: ROYAL CANIN Junior zmiana na Adult26

Post autor: wszoleczek »

Natalia i Nero
ODPOWIEDZ