Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: kasiawro »

Hania to daj namiary jak ruszy proszę, Zagaj gubi bardzo często numery, śmiejemy się, że kiedyś ktoś zadzwoni że dzik z naszym numerem po lesie chodzi :D
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: hania »

Mam już info :) .

SunDog
majawn@yahoo.com
https://www.facebook.com/ShepherdsGreen" onclick="window.open(this.href);return false;
48 628 47 55

Obroże skórzane „SunDog”

Obroże są wykonane ręcznie, z użyciem skóry bydlęcej wyłącznie garbowanej roślinnie, barwniki i wykończenie z użyciem produktów przyjaznych środowisku.

Doskonałej jakości profilowana sprzączka oraz półkole wykonane są w całości z mosiądzu.

Obroże są tłoczone ręcznie metodą stempli, w cenę obroży wliczone jest tłoczenie imienia psa oraz numer telefonu właściciela.

Cena obroży szerokości 2cm (jest możliwość wykonania szerszych obroży), na skórze grubości 2mm wynosi 38 zł.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 9951_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 1325_n.jpg
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: SARABANDA »

Fajne , tylko mam wrażenie że to są obroże dla psa , nie dla ogara, wyglądają na delikatne. :mysl_1:
Ciekawa jestem ceny takiej 3,5 - 4 cm.

___________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: qzia »

Dla mnie bomba. Właśnie szukam takich zapinanych na sprzączkę, bo zakupiłam fajne dzwoneczki dla psów myśliwskich a na te z plastikowym klipsem nie wchodzą. :happy3:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: SARABANDA »

Dzwoneczki przetestowane - super , idę i słyszę gdzie dziewczyny biegają , nie muszę mieć głowy na teleskopie. Tylko zasięg trochę mały i zależy od kierunku , siły wiatru i ukształtowania terenu.
No i zapychają się śniegiem. Ja - a raczej dziewczyny do dzwoneczków mają pomarańczowe jak jarzeniówa plastikowe z klamerką obroże kupione w Decathlonie , chyba Jurek też z taką ma porobione zdjęcia.
Można na nich napisać długopisem nr telefonu , łatwo się czyszczą - bardzo praktyczne.

________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: qzia »

I Juruś i Fiordzik mają piękne Decathlonowe pomarańczowe obróżki.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: miszakai »

A mogie do dzwonieczków namiar dostać? Dla mnie skórzane odpadają ze względu na tarzanie :twisted: Nie bardzo jest jak czyścić/prać a chłoną zapachy...
Obrazek
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: SARABANDA »

Ja dzwoneczki kupuję w Decathlonie , drogie ale trzeba polować na obniżki, na dziale myśliwskim.
Dostępne są przez ich sklep internetowy http://www.decathlon.pl/C-627042-myslistwo" onclick="window.open(this.href);return false; , w tej chwili w promocji 29,90 nazywa się to dzwonek na bekasy i tej wielkości ew nieco większe są najlepsze. Są też sporo większe ale wg mnie już za duże.
No i oczywiście na tym dziale są obroże skórzane, parciane i plastikowe. Parciana ciemnozielona jest fajna ale taka bez podbicia gumą, plastikowe są ciemnopomarańczowe i takie jarzeniowe - te fajniejsze wg mnie. Są bardzo długie , samemu się je obcina nożyczkami na potrzebną długość.
_______________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: Agata »

Hmmm kilka razy byłam w Decathlonie na Targówku w Warszawie, ale jakoś nigdy nie znalazłam działu myśliwskiego :wstydek: . Nie ogarniam tego sklepu :niewka: .
Plastikowe odblaskowe obroże... bardzo praktyczne :twisted:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Obróżki, szelki smyczki - takie bardziej wyjątkowe ;)

Post autor: miszakai »

Dziękuję. Nie wiedziałam, że Decathlon ma takie produkty :mysl_1: a jestem stałym ich Klientem :wow_3: Tylko ten na bekasy jest w rozmiarze 6cm - duży bardzo...
Obrazek
ODPOWIEDZ