Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Rudolf »

We wtorek zamawiałam w Krakvet, wieczorem wpłaciłam kasę więc pewnie zaksięgowali w środę i dziś wysłali - jutro powinnam mieć. 2-3 dni od wpłaty - rozumiem, ale 8 to przegięcie.
Marta & Rudolf

Obrazek
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 948
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2008, 07:28

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Agata »

Miałam przed świętami taką sytuację: zamówiłam w tej firmie
http://www.allegro.pl/item524778674_pur ... _15kg.html" onclick="window.open(this.href);return false; przez allegro za pobraniem w niedzielę 21 grudnia karmę dla Pechy (jakoś mnie oświeciło, że święta się zbliżają...), wysłana została w poniedziałek po południu, wtorek rano (23 grudnia!) przesyłka była u mnie w domu (z Konina pod Warszawę...), rozpakowałam, a tam... karma dla dorosłych psów... Szybko zadzwoniłam do pani, ta się zmartwiła, bo 24 grudnia nie wszystkie oddziały firmy kurierskiej pracowały. Tego samego dnia przyjechał kurier po zwrot, ale powiedział mi, że ,,eee, jutro to chyba się do pani nikt nie wybierze". Hehe, w Wigilię rano miałam przyjemność spotkać się z nim po raz trzeci, przywiózł towar, a na paczce było napisane ,,pilne".
Pomyłki się zdarzają, ale sposób załatwienia tej był dla mnie imponujący...
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Ola i Dunaj »

To ja się podzielę doświadczeniem z ostatniej dostawy. Karmę zazwyczaj zamawiam w http://www.zooexpress.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; Wybór bogaty, dostawy błyskawiczne, z wyjątkiem ostatniej sytuacji kiedy kurier stwierdził, że nie dojedzie do mnie bo jest za ślisko !!! Ale to już nie jest wina sklepu. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zooexpresu. I do tego darmowa przesyłka ;)
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Aszemi »

Ja zamawiam na allegro w "tele karmie" albo "szybkiej karmie" w obydwóch przesyłka gratis a dostawa w 24h więc w zależności która ma akurat lepszą ofertę w tej biorę ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
petnet
Posty: 1
Rejestracja: środa 04 lut 2009, 09:18
Gadu-Gadu: 7532466
Lokalizacja: CAŁA POLSA W 24h!
Kontakt:

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: petnet »

<ciach>
Nie umieszczamy na forum reklam sklepów.
Możemy natomiast wyrazić swoją opinie na ich temat i tak też zostało to uczynionę przez Asię na Wasz temat w tym wątku ;)
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Wigro »

My kupujemy regularnie w Krakvecie, bo oferta bardzo konkurencyjna i dostawa szybka i gratis a dodatkowy rabat dla stałego klienta

5% można przeznaczyć na bidy w schronach

co robimy systematycznie.
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: weszynoska »

Ja zamówiłam ostatnio karmę w Krakvecie....na allegro....

ale troche duzo formalności....jednak wrócę do telekarmy.....oni wyraźnie piszą..zamawiasz do 12...towar następnego dnia...w domu...
w Krakvecie zamówiłam w piątek....fakt..weekend...a paczka doszła w środę...;/
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Danuta »

My, jak Wigro, kupujemy w Krakvecie. Jestem bardzo zadowolona - ceny umiarkowane i ten rabat - sądzę, że wszyscy przeznaczają na schron; niby drobiazg a człowiek ma poczucie, że robi dobrze. Węszynosko miałaś pecha z tą dostawą. Oni asekuracyjnie piszą o kilku dniach na dostawę, ale my zawsze mieliśmy szybko. Ostatnio zamówiłam w środę w nocy, w czwartek ok. 16.00 miałam telefon, bo czegoś tam brakowało i byłam pewna, że paczka dojdzie w poniedziałek - jakież było moje zdziwienie, gdy w piątek ok. 11.00 kurier zapukał do drzwi.
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MartaK
Posty: 179
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 23:23
Gadu-Gadu: 2322991
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: MartaK »

ja mam uraz do karakvetu. :P Zrobiłam tam spore zamówienie...czekałam, aż w końcu napisałam do nich kiedy mi to wyślą,bo czekania miałam dosyć, odpowiedzieli że jutro. Ale nastepnego dnia zadzwonili,że nie mają kilku rzeczy, które zamówiłam, mogłam wybrać coś innego, ale nie było nic z tego co wymieniłam :evil:
Awatar użytkownika
Rudolf
Posty: 375
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 11:39
Gadu-Gadu: 2095935
Lokalizacja: Poznań/ Kalisz
Kontakt:

Re: Sklepy internetowe z artykułami zoologicznymi.

Post autor: Rudolf »

po ostatnich przygodach z grandecane ostatnie dwa razy zamawiałam w krakvecie i jest ok. We wtorek wieczorem zamawiałam, w środę rano wysłałam kaskę i dziś mam karmę już w domu. Tylko poprosiłam kuriera żeby zostawił mi ją za płotem i Rudolfik dobrał się do żwaczy i uszu wieprzowych... Po uszach nie ma ani śladu - a było 7... Żwaczy już chyba nie mógł skonsumować po takiej uszatej uczcie :)
Marta & Rudolf

Obrazek
ODPOWIEDZ