Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: hania »

Sptkanie wilka to coś niesamowitego :). Rysia i żbika też bym chciała dołączyć do "kolekcji".
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: SARABANDA »

Uwielbiam Wasze wyprawy i fotorelacje z nich. Góry piękne o każdej porze roku, a teraz pogoda płata niespodzianki, jednego dnia mgła, drugiego słonko. Zazdroszczę wędrówki. Fatra dorośleje, na zlocie taki był szczeniaczek z chudą dupką. Pachnąca gwiazda na tym zdjęciu cały tatuś Jaskier.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Cóż można powiedzieć... PIĘKNIE! Zmienna pogoda tylko dodała "klimatu" .
Fatra dosłownie "przetarła" wszystkie szlaki ....i to całą sobą :)
SARABANDA pisze: niedziela 18 lis 2018, 22:45 Fatra dorośleje, na zlocie taki był szczeniaczek z chudą dupką. Pachnąca gwiazda na tym zdjęciu cały tatuś Jaskier.
Nooo! A teraz bary ma jak nrd-owska pływaczka :D Nie widziałam Zafiry na żywo ale sporo ma z tatusia :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

hania pisze: niedziela 18 lis 2018, 17:45 Sptkanie wilka to coś niesamowitego :). Rysia i żbika też bym chciała dołączyć do "kolekcji".
Życzę Ci Haniu.
SARABANDA pisze: niedziela 18 lis 2018, 22:45 Uwielbiam Wasze wyprawy i fotorelacje z nich. Góry piękne o każdej porze roku, a teraz pogoda płata niespodzianki, jednego dnia mgła, drugiego słonko. Zazdroszczę wędrówki. Fatra dorośleje, na zlocie taki był szczeniaczek z chudą dupką. Pachnąca gwiazda na tym zdjęciu cały tatuś Jaskier.
Dziękujemy Sarabanda :piwko: !!!
Dla mnie ona trzy dni tatusiowa potem mocno mamusię widzę i znowu tatuś górą. Na pewno podkradanie i falowanie ma po tatusiu :mrgreen: .
Ania W pisze: środa 21 lis 2018, 19:42 Nooo! A teraz bary ma jak nrd-owska pływaczka :D
Oj ma front konkretny :happy3:, ale w mojej rodzinie takowe się pojawiają więc nic nas nie dziwi :mrgreen: .
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

Dziękuję Wam Kasiu za świetne zdjęcia i towarzystwo !
Tyle Waszych zdjęć na których ja widnieje to ja chyba w całej swojej kolekcji nie mam :happy3:
I również bardzo dziękuję za uwiecznienie Kacpra, uwieczniającego mnie. Bardzo lubię to zdjęcie !

I Kalinka, pozdrawia gorąco Fatrę hi_1:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

rafkow pisze: wtorek 27 lis 2018, 11:13 I Kalinka, pozdrawia gorąco Fatrę hi_1:
Fatra i Zajo pozdrawiają fajną ciotkę :).

Teraz fotki aktualne Fatry i mamusi Zafiry :).
Ciekawa jestem co Wy na to... :mysl_1:
Załączniki
Córcia
Córcia
małe-fatra dziś.jpg (72.49 KiB) Przejrzano 1537 razy
Córcia mamusiowa i tatusiowa.
Córcia mamusiowa i tatusiowa.
małe-fatra1.jpg (78.32 KiB) Przejrzano 1537 razy
Zafira
Zafira
małe-IMG_1269.jpg (134.27 KiB) Przejrzano 1537 razy
Zafira.
Zafira.
małe-IMG_1270.jpg (138.62 KiB) Przejrzano 1537 razy
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Wilga »

Fajna, chyba duża :). Dla mnie teraz tatusiowa :) Pozdrawiamy z ciotką Cy, która teraz bawi małe białe bosiątko :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Wilga pisze: czwartek 29 lis 2018, 10:32 Fajna, chyba duża :). Dla mnie teraz tatusiowa :) Pozdrawiamy z ciotką Cy, która teraz bawi małe białe bosiątko :)
Kluska jest ;) , właśnie powoli próbujemy zmniejszyć ilość sadełka. Kufa długa po mamusi :mrgreen: .
Pozdrawiamy Was również :hi_1:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Niunia śliczna tak samo jak piękna mamusia. U Astry też nadmiar sadełka ale to taki etap. Ja nie zmniejszam karmy a staram się więcej ruchu wprowadzić :mysl_1: Choć przy mojej pracy i niskich temperaturach słabo to wychodzi.
Awatar użytkownika
Marzena i Czarek
Posty: 1491
Rejestracja: wtorek 03 maja 2016, 12:47
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: pod Częstochową

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Marzena i Czarek »

Fajna. Ja Zetkę też doprowadzam powoli do dobrej linii i większej ilości mięśni niż sadełka. Dobrze w takich beznadziejnych przypadkach robią spacery z końmi i galopady.
ODPOWIEDZ