Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ewka »

Zdjęcia tak wspaniałe, że słychać ciszę... Reportaż mistrzowski :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
Szczególnie chylę czoła za zdjęcie Król Lew, jestem nim zauroczona :marzyc: :zgoda:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Betty »

Kasiu spóźnione życzenia urodzinowe ślemy :piwko: wraz z kwiatami - 2 bukiety do wyboru, bo nie wiemy jakie lubisz :mysl_1: wielo-czy jednokolorowe np. żółte - zdjęcie archiwalne sprzed 2 lat :)
I jeszcze więcej zdrowia i miłości życzymy Ja i Ford :piwko:
Relacje piękna i wyczerpująca. Finlandii za dużo nie zwiedziliśmy, ale Norwegię ładnych parę lat temu - jeszcze sprzed czasów Forda, więc we dwoje. Jak jechaliśmy i na początku podróży, kiedy w deszczu podziwialiśmy fiordy... wydawało się, że zobaczymy, obejrzymy i nie będziemy chcieli wracać. Ale na koniec... jednak coś nas tam ciągnie :marzyc:
Załączniki
DSC_0013m.jpg
DSC_0013m.jpg (112.21 KiB) Przejrzano 1462 razy
DSC_0021m.jpg
DSC_0021m.jpg (177.28 KiB) Przejrzano 1462 razy
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: wtorek 13 sie 2019, 12:04 Trochę chyba chłodno było sądząc po ubrankach. :mrgreen:
Możesz Kasieńko narysować lub opisać trasę jaką jechaliście? Skandynawia to moje marzenie od 2005 roku. Już wtedy mieliśmy jechać ale moja choroba pokrzyżowała plany a potem wieś, wyprowadzka i jakoś nie było jak pojechać. Teraz dopiero dojrzewam do wyjazdu. :mrgreen: :silacz:
Upałów nie było ;) max 22 stopnie, w nocy od 12 do 4 stopni w zależności w jakim rejonie. Kwetia nastawienia siebie, przygotowanie psychicznego i dobre śpiwory, a może być komfortowo!!!
Qzia życzę aby się udał urlop na północy!! Mi Skandynawia marzyła się od liceum tak jak pies rasy Ogar Polski - widać co było większym priorytetem :mrgreen: . Teraz było dwa w jednym :happy3: i to był jeden z piękniejszych urlopów z psem u boku :marzyc: . Za każdym razem jak jesteśmy gdzieś, gdzie pies nie może z nami to po dwóch dniach brakuje nam okropnie psiaków :zly1: . Niestety znaczna część tego rejonu, ma zniechęcające przepisy aby podróżować z psem.
Mapkę nie wiem czy mi się uda zrobić, ale na pewno napiszę w jakich rejonach bywaliśmy, aby Ci ułatwić wyjazd!!!
MartaW pisze: wtorek 13 sie 2019, 13:08 Piękne zdjęcia :marzyc_2:
Marta - dziękujemy!!!
Ewka pisze: wtorek 13 sie 2019, 14:16 Zdjęcia tak wspaniałe, że słychać ciszę... Reportaż mistrzowski :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1:
Szczególnie chylę czoła za zdjęcie Król Lew, jestem nim zauroczona :marzyc: :zgoda:
Ewa nie można tego lepiej ująć "słychać ciszę" :silacz:. Fakt zieleń i cisza nas otaczała przez 90% pobytu. Nastawiałam się na więcej ptaków, a mniej interesującej flory - a tutaj było odwrotnie :wow_3: . Pewnie za słabo się przygotowałam do wyprawy ;).
Król Lew robiony był telefonem- fakt całokształt fotki (nie patrząc na jakość) robi wrażenie :silacz: !!!

Betty zdecydowanie wielokolorowe, Fordzik w pełnej krasie :marzyc: - dziękuję Wam :happy3: !!!
Norwegia będzie za rok (taki jest plan :prosze_1: ), jak już nasz małolat będzie mniej psotny i bardziej ogarnięty aby zostawić dwójkę na Niemczańskich Wzgórzach. W Norwegii nie jest tak prosto spędzać wakacje z psem, jak w Finlandii.
Betty to kiedy ta Norwegia, też za rok :dawaj: ?
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ola i Dunaj »

Wreszcie nadarzyła się okazja aby zobaczyć pełniejszą relację z Waszej podróży :)
Jestem zachwycona ! Przyrodą, spokojem tych miejsc no i wnusią, która tak dzielnie Wam towarzyszyła :silacz:
Moje ulubione, to droga wijąca się wśród zieleni i zdjęcie w błękicie - Kasia z Fatrą na pokładzie promu :marzyc_2:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

:happy3: Obejrzałem z zachwytem ale i wielką zazdrością !!! Ale wierzę że nasz kierownik przyszłej wyprawy już pracuję nad organizacją nie tak odległej w czasie wyprawy !
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Ola i Dunaj pisze: czwartek 15 sie 2019, 08:56 Moje ulubione, to droga wijąca się wśród zieleni i zdjęcie w błękicie - Kasia z Fatrą na pokładzie promu :marzyc_2:
Też lubimy te fotki :). Na drodze w oddali widać renifera idącego :).
rafkow pisze: czwartek 15 sie 2019, 09:58 Ale wierzę że nasz kierownik przyszłej wyprawy już pracuję nad organizacją nie tak odległej w czasie wyprawy !
Rozumiem, że zostałam zdegradowana :mrgreen: ?
yol_ka
Posty: 31
Rejestracja: środa 09 sty 2019, 00:33

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: yol_ka »

Przepiękne zdjęcia. My zrobiliśmy 6500 km po Norwegii i Szwecji, niestety bez Nory. Przy jej chorobie lokomocyjnej ,żal nam było ją męczyć. Została w domu pod opieką wujka, ale bardzo za nią tęskniliśmy. Nigdy więcej na tak długo nie pojedziemy bez niej.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

yol_ka pisze: poniedziałek 19 sie 2019, 00:34 Przepiękne zdjęcia. My zrobiliśmy 6500 km po Norwegii i Szwecji, niestety bez Nory. Przy jej chorobie lokomocyjnej ,żal nam było ją męczyć. Została w domu pod opieką wujka, ale bardzo za nią tęskniliśmy. Nigdy więcej na tak długo nie pojedziemy bez niej.
Dziękuję :).
Jaki czas Wam zajęło pokonanie tych 6500km?
Co do psa to my też zawsze tęsknimy jak już pisałam, dlatego tego lata pies choć jeden jest z nami.
Awatar użytkownika
Eni
Posty: 776
Rejestracja: środa 07 maja 2014, 21:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Głogów/Bardo

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Eni »

Cudne zdjęcia, ale też modele (a głównie modelki ;) ) i pieknie napisana relacja. Zgadzam się, że aż slychać ciszę...

Aż żal, że taka wyprawa nieosiągalna...

Za to Fatra widzę, uczennica piersza klasa i tarzanko opanowała do perfekcji :) Dobrze, że daje się kąpać w plenerze ;) mojej sporo zeszło się zamoczyc, a teraz jak nutria plywa, nawet kajak ciągnie
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Pięknie i pysznie! Czego chcieć więcej :marzyc_2: A jak jeszcze jest cisza - to już marzenie.
Oczywiście też mam swoich faworytów "fotkowych"- nie było łatwo więc będzie TOP3 bez przyznania lokat ;) "Renifer na drodze w siną dal", " Fatra na skale w promieniach zachodzącego słońca" i " Czerwona łódka na brzegu".
Ale oprócz przyrody lubię sobie też popatrzeć na lokalną infrastrukturę, a taka w stylu skandynawskim zawsze wydaje mi się taka przyjazna, żeby nie powiedzieć "swojska".
ODPOWIEDZ