Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
gosia_en
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 20:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jankowo Gdańskie

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: gosia_en »

Jest naprawdę śliczna, będzie medalistką :)
a wasze wzgórza są urzekające, co wejdę na bloga to się zachwycam :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Hekate pisze: wtorek 22 sty 2019, 08:44 Mi też bardzo się podoba. :marzyc: To zdecydowanie ten typ, który mnie chwyta za serce. :marzyc_2:
Myślałam o naszych wzgórzach, Wy o młodej ;).
Ciekawa jestem Hekate, czy będziesz w niej widzieć jak już będzie dojrzała ten majestat co u Pasi zawsze podkreślałaś :mysl_1: ?
Poniatowski Dwór pisze: wtorek 22 sty 2019, 10:44 Piękna... jaka juz duża...
Rośnie, choć dla mnie nabiara teraz masy - nie mylić z nadwagą ;).
qzia pisze: wtorek 22 sty 2019, 12:14 Śliczna panna wyrosła :marzyc: :marzyc: i ta głowa taka mi się znajoma wydawała :mysl_1: :mysl_1: :mrgreen: Cała babcia Frania :marzyc: :marzyc: Moja Astra prawie miesiąc starsza a o cieczce jeszcze nie ma mowy :niewka: :niewka:
Momentami Franię mi przypomina to fakt :) .
Qzia wiesz jak z tymi pierwszymi bywa, spokojnie. Nasza dawała sygnały nie cały tydzień i wystartowała.
gosia_en pisze: wtorek 22 sty 2019, 18:41 Jest naprawdę śliczna, będzie medalistką :)
a wasze wzgórza są urzekające, co wejdę na bloga to się zachwycam :)
Lepiej aby była mądralińską niż medalistką :mrgreen: .
Zapraszamy i polecamy w nasze strony jest ładnie - zdjęcia nie kłamią :D .

To teraz taka mała ciekawostka ;) . Nie tylko ładnymi widokami i biegającymi ogarami Niemcza może się pochwalić, a sławnymi piłkarzami :happy3: : https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Pi%C4%85tek
Niemczanka w Niemczy górą :silacz:

Dziś był bajeczny dzień, tak bardzo się cieszymy, że słonko od niedzieli u nas gości.
Poranek i popołudnie.
Załączniki
IMG_2446.jpg
IMG_2448.jpg
IMG_2450.jpg
IMG_2453.jpg
IMG_2454.jpg
IMG_2455.jpg
IMG_2458.jpg
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Późnym popołudniem dotarliśmy do lasu i też było miło :).
Załączniki
IMG_2460.jpg
IMG_2462.jpg
IMG_2467.jpg
IMG_2469.jpg
IMG_2471.jpg
IMG_2473.jpg
IMG_2353.jpg
IMG_2355.jpg
IMG_2355.jpg (226.92 KiB) Przejrzano 547 razy
Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Betty »

Jaki zachód słońca! Aż brakuje słów! A jakaś żaba tam skacze po śniegu?
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
gosia_en
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 20:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jankowo Gdańskie

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: gosia_en »

piękne zdjęcia, nie mogę się napatrzeć, uwielbiam dolnośląskie :) a modelka też niczego sobie :)
a jak z dojrzewaniem u Fatry?
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

:marzyc: :marzyc_2: :marzyc: Piękne zdjęcia. Aparat nowy czy bez zmian?
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Betty pisze: środa 23 sty 2019, 09:00 Jaki zachód słońca! Aż brakuje słów! A jakaś żaba tam skacze po śniegu?
Tak ja też zaniemówiłam na ten zachód :marzyc: . Żaba dostała takiej głupawki, że wirowała wokół mnie, chyba nie chciała stygnąć po bieganiu godzinnym :).
gosia_en pisze: piątek 25 sty 2019, 19:22 uwielbiam dolnośląskie :)
I właśnie o to chodziło :happy3: :cwaniak:
gosia_en pisze: piątek 25 sty 2019, 19:22 a jak z dojrzewaniem u Fatry?
5 dzień cieczki, Zagaj średnio się nią interesuje za to ona go zaczepia. Obserwujemy i patrzymy na rozwój sytuacji.
W środę powiedziałam do Tomka, że od kilku dni nic nie zniszczyła, wczoraj Fatra uczyła się wzorów szydełkowych z babci gazetki :zly1: .Oczywiście babcia stwierdziła że się doczyta na tych poszarpanych kartkach i że nic się nie stało :D - jak to babcie :marzyc: .
miszakai pisze: piątek 25 sty 2019, 21:00 :marzyc: :marzyc_2: :marzyc: Piękne zdjęcia. Aparat nowy czy bez zmian?
Miszakai dobre oko :brawo_1: . Staruszek już nie dawał rady przy ptakach:).
Tylko fotki wszystkie z biegówek i te wszystkie z tej strony to robione telefonem, te z szadzią to z auta przez szybę ;) .
Dziękuję za odwiedziny i zapraszamy na dolnyśląsk, który zachwyca nawet nas za każdym razem.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Zachody przecudnej urody...krajobrazy i psy na ich tle super :marzyc_2:
Ale fotka z kangurem...o przepraszam zającem wielkości kangura - rewelacja! Normalnie National Geographic :szacun_1:
No i popatrzyłam na ten wóz konny w plenerze - takie mormońskie amerykańskie klimaty ;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Na ten czas znowu zima i narciochy z psem. Wiem trochę nudne z Fatrą jesteśmy z tymi nartami, ale uwierzcie bawimy się przy tym znakomicie i nie marzniemy jak na zjazdówkach nie raz bywało. Zachęcamy wszystkich, którzy nie próbowali bo warto :silacz: .
Załączniki
IMG_2478.jpg
IMG_2484.jpg
IMG_2485.jpg
IMG_2500.jpg
IMG_2503.jpg
IMG_2483.jpg
IMG_2483.jpg (222.44 KiB) Przejrzano 387 razy
IMG_2480.jpg
IMG_2480.jpg (122.54 KiB) Przejrzano 387 razy
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

Fajny pychol :marzyc:
Obrazek
ODPOWIEDZ