Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
Betty
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 17 kwie 2017, 22:37
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Betty »

Kasiu rzeczywiście piękne widoki. Zazdroszczę, że masz bliżej w góry :placzek: Ale Fatra wyrosła :wow_3: Piękna dziewczyna z niej :piwko:
FORD Ogar z Czarnolasu - mój pierwszy ukochany ogar / moja miłość i pasja :)
https://www.facebook.com/FORD.Ogar.zCzarnolasu/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Prawie cztery pory roku w weekend :)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Wilga pisze: czwartek 23 maja 2019, 23:10 No, jaki śnieżny jeszcze klimat. A teraz Was nie zalewa?
Wilga u nas cały czas potrzebny deszcz :prosze_1: . Wczoraj wsadzałam pomidory i kopiąc dołek miałam suchą, twardą glinę :zly1:
Odra wyższa, w strumykach słychać wodę, ale do powodzi dalekooo.
Betty pisze: czwartek 23 maja 2019, 23:52 Kasiu rzeczywiście piękne widoki. Zazdroszczę, że masz bliżej w góry :placzek: Ale Fatra wyrosła :wow_3: Piękna dziewczyna z niej :piwko:
Betty jeden ma bliżej góry, drugi towarzystwo ogarze do spacerów :silacz: .
Dziękujemy za komplementy :happy3: .
Ania W pisze: piątek 24 maja 2019, 21:15 Prawie cztery pory roku w weekend :)
To prawda, tylko jesieni zabrakło ;).
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

W majowy weekend zabrałam Fatrę i Kacpra w góry. Młody miał to obiecane od jesieni, że pójdziemy w górki sami i będziemy spać w schronisku - taka to przygoda dla niego, a dla mnie sprawdzian czy poradzę sobie z młodym człowiekiem przez długi czas ;). Sprawdzian chyba zdaliśmy :silacz: , wspomagała nas w tym Farta. Miała poczucie asystowania Kacprowi cały czas, bardzo miłe dla mnie było obserwowanie ich wspólnych zabaw i fajną relację :happy3: .
Mieliśmy na zachód słońca wejść na Śnieżnik, nocleg w schronisku i rano przez Trójmorski Wierch do auta. Aby nie zniechęcać młodego długą drogą zakończyliśmy dzień w schronisku, a poranku wyruszyliśmy na Mały Śnieżnik i Trójmorski Wierch. Myślę, ze na tym nie poprzestaniemy :marzyc: .
Załączniki
małe-IMG_0028.jpg
małe-IMG_0066.jpg
małe-IMG_0075.jpg
małe-IMG_0080.jpg
małe-IMG_0080.jpg (240.18 KiB) Przejrzano 679 razy
małe-IMG_0093.jpg
małe-IMG_0093.jpg (141.01 KiB) Przejrzano 679 razy
małe-IMG_0100.jpg
małe-IMG_0102.jpg
małe-IMG_0113.jpg
małe-IMG_0126.jpg
małe-IMG_0126.jpg (262.58 KiB) Przejrzano 679 razy
małe-IMG_0140.jpg
małe-IMG_0140.jpg (277.8 KiB) Przejrzano 679 razy
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Następny dzień:
Załączniki
małe-IMG_0154.jpg
małe-IMG_0160.jpg
małe-IMG_0173.jpg
małe-IMG_0175.jpg
małe-IMG_0185.jpg
małe-IMG_0208.jpg
małe-IMG_0209.jpg
małe-IMG_0214.jpg
małe-IMG_0218.jpg
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Ale fajnie :marzyc: :marzyc: Ja nie miałam takiej fajnej cioci :niewka: Piękne górki i jeszcze piękniejsze psie towarzystwo.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Qzia ja też nie ;) . Za to miałam babcie i ciocie na wsi gdzie było tyle atrakcji, że nawet mi nie szkoda. Teraz dzieci nie maja na wsi tak jak kilkanaście/ kilkadziesiąt :mrgreen: lat wstecz. Dlatego teraz ciocie zabierają dzieci w góry :marzyc: . Jeszcze przed nami spanie w skalnej jamie :cwaniak: tylko młody musi troszku podrosnąć.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

kasiawro pisze: czwartek 06 cze 2019, 16:30 Qzia ja też nie ;) . Za to miałam babcie i ciocie na wsi gdzie było tyle atrakcji, że nawet mi nie szkoda. Teraz dzieci nie maja na wsi tak jak kilkanaście/ kilkadziesiąt :mrgreen: lat wstecz. Dlatego teraz ciocie zabierają dzieci w góry :marzyc: . Jeszcze przed nami spanie w skalnej jamie :cwaniak: tylko młody musi troszku podrosnąć.
Hej na spanie w skalnej jamie i ja się piszę. Pamiętajcie o mnie. Chętnie też w górki wyskoczę z Wami. Tylko mnie ze 2 tygodnie wcześniej uprzedźcie to opiekunkę do psów znajdę. :mrgreen: :hi_1: :zgoda: :piwko:
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

Dziękuję Kasiu !

To było zarówno dla Ciebie jak i dla Kacpra duże wyzwanie ale spisaliście się na medal :silacz:
I dziękuję za tę relację, wzbogaconą zdjęciami. Super pamiątka dla nas i Kacpra :piwko:

ps. Obawiam się, że przy Waszym noclegu w skalnej jamie, będziecie mieli wartownika na wejściu :happy3:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Ania W »

Zaczęłam nadrabiać zaległości i fotorelacja z wypadu w góry super! Dla Kacpra przygoda do zapamiętania do końca życia :)
Fatra pewnie szybciej zapomni ;)
ODPOWIEDZ