Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: piątek 07 cze 2019, 08:01 Hej na spanie w skalnej jamie i ja się piszę. Pamiętajcie o mnie. Chętnie też w górki wyskoczę z Wami. Tylko mnie ze 2 tygodnie wcześniej uprzedźcie to opiekunkę do psów znajdę. :mrgreen: :hi_1: :zgoda: :piwko:
Dobra będę mieć na uwadze. Za dwa tygodnie będziemy chodzić po Beskidzie Śląskim jak masz ochotę, zapraszamy!!!
rafkow pisze: środa 12 cze 2019, 10:18 ps. Obawiam się, że przy Waszym noclegu w skalnej jamie, będziecie mieli wartownika na wejściu :happy3:
Qzia była pierwsza :jezyk:, a wartownikiem miała być Fatra :).
Ania W pisze: niedziela 23 cze 2019, 08:29 Zaczęłam nadrabiać zaległości i fotorelacja z wypadu w góry super! Dla Kacpra przygoda do zapamiętania do końca życia :)
Fatra pewnie szybciej zapomni ;)
Ona to myślę wieczorem już nie pamiętała ;).
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Kasiu czy "za 2 tygodnie" to weekend 6-7.07? Jeszcze mogę coś zaplanować. :mrgreen: Tylko pamiętajcie, że ja to już starsza pani z nadwagą i chodzę powoli.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Tak, ja planuję całą sobotę spędzić w górach, bo w niedzielę to wystawa :).
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Na wystawę to już mnie nie przyjmą. Szkoda, że nic nie mówiłaś wcześniej. Pomyślę.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: wtorek 25 cze 2019, 11:26 Na wystawę to już mnie nie przyjmą. Szkoda, że nic nie mówiłaś wcześniej. Pomyślę.
Mówiłam Ci o Krakowie i Wiśle już w Opolu :jezyk: . Myśl, myśl!!
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Polecamy jak zwykle nasze okolice:

https://www.youtube.com/watch?v=vgL9BPKwbhk&t=4s


https://www.youtube.com/watch?v=iYqXaVaTjpA
Na tych górkach zjeżdżaliśmy na workach kilka lat temu ;).
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: qzia »

Drogo :mysl_1: ale to pewnie dla koneserów :mrgreen: :piwko: Czekam na pierwsze butelki w sprzedaży :mrgreen:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

Fajny film o Niemczańskich:)
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: poniedziałek 01 lip 2019, 10:11 Drogo :mysl_1: ale to pewnie dla koneserów :mrgreen: :piwko: Czekam na pierwsze butelki w sprzedaży :mrgreen:
Qzia u nas już są w sprzedaży :) :piwko: .
miszakai pisze: poniedziałek 01 lip 2019, 22:43 Fajny film o Niemczańskich:)
Dziękuję, też mi się podoba i wszystkie masze tereny spacerowe, które umieszczamy na blogu są ujęte, poza Wojsławicami :).


Nasze podboje Krakowskiej wystawy.
Farta po raz kolejny dostała ocenę doskonałą i została NJwR, pokonując ładnego chłopaka młodzieżowego Cieszko z Gończaków i fajne suczki w młodzieży.
Na swoje 6 wystaw w klasie młodzieży uzyskała 4 x Zw. Mł., 3 x NJwR, 1 x BOS i 2 x BOB. I tak najbardziej do tej pory mnie cieszy jej występ w Warszawie przy świetnej stawce (7 sztuk w klasie ) dostała fajny opis, II lokatę, ocenę doskonałą oraz była wystawiana przez osobę nie znającą jej, zasad wystawiania oraz będącą drugi raz na wystawie - to jest jej największy sukces do tej pory :happy3: :brawo_1: .
Kalinka w Krakowie dostała taki wyjątkowy opis, że aż mnie wzruszyło i zamurowało jednocześnie. Przy większości posokowców jakie były wystawiane i wycofane, ona zachowywała się jakby całe dnie spędzała w takim otoczeniu. Tym sposobem rozpoczęła swój dorosły championat uzyskując CWC, res. Cacib!!!

Teraz Wisła przed nami ;)
Załączniki
A tymczasem piękny chłopak na tarasie  :marzyc: .
A tymczasem piękny chłopak na tarasie :marzyc: .
Jedyne z ringu Fatry z wystawy w Krakowie.
Jedyne z ringu Fatry z wystawy w Krakowie.
małe-IMG_2650.jpg (235.38 KiB) Przejrzano 398 razy
Nasza Kalinka.
Nasza Kalinka.
IMG_2676.JPG (147.35 KiB) Przejrzano 398 razy
:)
:)
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

A co to za Kalinka? :mysl_1:
Obrazek
ODPOWIEDZ