Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda i ich wspólna Jagna.

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

cd.
Załączniki
małe-IMG_8214.jpg
Znowu te długie proste.
Znowu te długie proste.
Przepłynął rzekę i ciągnęło go w te trzciny.
Przepłynął rzekę i ciągnęło go w te trzciny.
Musiał wracać :).
Musiał wracać :).
małe-IMG_8259.jpg
małe-IMG_8259.jpg (283.95 KiB) Przejrzano 878 razy
małe-IMG_8263.jpg
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: Wilga »

Zdjęcia cudne. Ale zazdroszczę terenu :) I krzykliwe na końcu.
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: rafkow »

Dzięki Kasiu, przyjemnie popatrzeć jak się rozwijacie fotograficznie !
Zazdrościmy ! Zwłaszcza że bardzo chcieliśmy tam być i nosić za Wami statyw :cry:
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: miszakai »

Wow, nooo. Cuda 😍
Obrazek
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: musia »

Mnie Stawy milickie kojarzą się z serialem "komisja morderstw".

Może wam, tutejszym, coś zgrzytało, ale ja byłam zachwycona sposobem pokazania waszego regionu, wplecenia go w historię odcinków. Wcześniej nawet nie wiedziałam , że "Stawy Milickie" istnieją.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

Dzięki kochani!!!
Rafkow - Tomo połknął bakcyla, nawet na polowanie bierze aparat i resztę potrzebnego sprzętu ;) :sekret: . Dla mnie ten sprzęt jest za ciężki i nie jest łatwo, ale się nie poddaję.
Musiu seriali nie znam, ale zawsze twierdzę, że region nasz zachwyca :happy3: . Stawy Milickie są największym kompleksem hodowlanym karpia w Europie.
Awatar użytkownika
gosia_en
Posty: 58
Rejestracja: piątek 30 lis 2018, 20:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jankowo Gdańskie

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: gosia_en »

Kasia, ja te zdjęcia codziennie oglądam, niesamowite ujęcia i klimat :)
i niby wchodzę oglądać ogary, a na te ścieżki nie mogę się napatrzeć :)
katar
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 21:51

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: katar »

kasiawro pisze: czwartek 28 mar 2019, 09:22 Po kilkunastu kilometrach doszliśmy na obiad do Hubertówki. Zarządca stawów niegdyś tutaj mieszkał. Piękny budynek, pyszny karp i dobre piwko - polecamy!!! Z psami można nocować, są konie i koty :). Właściciele bardzo mili. My ruszyliśmy z Żurawia i Czapli do Hubertówki piechotką.
Kiedy byliśmy z Iną w tamtej okolicy, to nie miała jeszcze roku. Nie mogliśmy sobie pozwolić na takie wędrówki. Byliśmy w Hubertówce, ale samochodem ;)

Zdjęcia super, pozwalają nam odświeżyć sobie wspomnienia, chociaż my byliśmy o innej porze roku.

Czy w Żurawiu i Czapli dalej działa sklepik koszyczkowy?
"Ogarnie cię Szał-Dziki szał
Szał-gdybyś tylko chciał"
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: kasiawro »

gosia_en pisze: poniedziałek 01 kwie 2019, 20:41 Kasia, ja te zdjęcia codziennie oglądam, niesamowite ujęcia i klimat :)
i niby wchodzę oglądać ogary, a na te ścieżki nie mogę się napatrzeć :)
Dziękuję bardzo Gosiu, cieszę się że się podobają :).
katar pisze: poniedziałek 01 kwie 2019, 22:44 Kiedy byliśmy z Iną w tamtej okolicy, to nie miała jeszcze roku. Nie mogliśmy sobie pozwolić na takie wędrówki. Byliśmy w Hubertówce, ale samochodem ;)

Zdjęcia super, pozwalają nam odświeżyć sobie wspomnienia, chociaż my byliśmy o innej porze roku.

Czy w Żurawiu i Czapli dalej działa sklepik koszyczkowy?
Fatra też jeszcze roku nie ma, ale daje radę :).
Sklepik jest, przyjechałam z 2 kg masła i twarogiem :). Pycha jedno i drugie i sernik do kawki też był.
My pewnie się tam jeszcze pojawimy, kwestia czasu jak nie będzie innych pomysłów na weekend.
katar
Posty: 56
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 21:51

Re: Pasja/Rewia Nadbużańskie Granie i Tomkowy Zagaj oraz nasza Fatra Sfora Nemroda

Post autor: katar »

kasiawro pisze: poniedziałek 01 kwie 2019, 22:50
katar pisze: poniedziałek 01 kwie 2019, 22:44 Kiedy byliśmy z Iną w tamtej okolicy, to nie miała jeszcze roku. Nie mogliśmy sobie pozwolić na takie wędrówki. Byliśmy w Hubertówce, ale samochodem ;)
Fatra też jeszcze roku nie ma, ale daje radę :).
Super :)

Sprawdziłem, że Ina nie miała wtedy nawet pół roku. Przy sierpniowych upałach musieliśmy się dostosować.
"Ogarnie cię Szał-Dziki szał
Szał-gdybyś tylko chciał"
ODPOWIEDZ