Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: hania »

Właściciel działki pewnie stwierdzi, że dziki były.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: ania N »

A ja mam nadzieję że ktoś jednak nagrał ;) :gleba: :gleba:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: SARABANDA »

Wiem Marta, wiem, głodnemu zawsze... bardziej się martwisz ogrodzeniem niż biedną Czupryną ale gdybym miała tyle ogrodzenia do naprawy co wy to bym też tak myślała.
Nie napisałam jeszcze o spektakularnej próbie zrobienia kagańca z woreczków na kupy ale nie chciałam obniżać napięcia
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: qzia »

Gosiu stałaś się bohaterką w moich oczach :silacz: :silacz: Tez kiedyś durnego laba musiałam wyciągać z czyjejś działki. Ogary jakoś zawsze jak wlizły to i wylizły :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Ania W »

ania N pisze:A ja mam nadzieję że ktoś jednak nagrał ;) :gleba: :gleba:
I wyśle jak reporter tvn? ;)
Też bym obejrzała taki filmik bo dość spektakularny wydawał mi się moment próby przerzucenia ogara nad płotem ;)
Zamiast robić kaganiec z woreczka , trzeba było nałożyć jej na głowę i poddusić...przepraszam - zwiotczyć :tia:

SARABANDA pisze:Wiem Marta, wiem, głodnemu zawsze... bardziej się martwisz ogrodzeniem niż biedną Czupryną
:nunu: to chyba nie tak.
Ja tam nie mam tyle terenu co Marta, ale naturalnie przyszło mi do głowy, że właściciel działki nie będzie miał miłej niespodzianki po świętach. Pal licho tulipany (i tak niedługo przekwitną), ale ponieważ w zeszłym roku grodziłam moją malutką działkę to wiem ile ta przyjemność kosztuje :roll: ....A jak właściciel ma małego pieska, który teraz będzie mu uciekał przez rozerwaną siatkę? :zdziw_4:
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: qzia »

[quote="Ania ] A jak właściciel ma małego pieska, który teraz będzie mu uciekał przez rozerwaną siatkę? :zdziw_4:[/quote]
Albo małego kotka którego złapie mały piesek, który wlazł przez dziurę. Itd. Jednym słowem wandalizm. :zly1: :zly1: Mi by nawet do głowy nie przyszło przerzucanie psa przez płot. :niewka: Raczej konsekwentnie poszukałabym dziury którą wlazł.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: SARABANDA »

No i wyszłam na wandala. Prywatna własność rzecz święta. Dlatego przez godzinę przekonywałam bidulę żeby wróciła jak weszła ale jak się załamała i zwinęła w kłębek w głębi działki to musiałam działać. Siatka stara i przerdzewiała, więcej ją naciągnęłam przy ziemii niż naderwałam, Czupryna potrafi się przycisnąć przez szczelinę jak chce. Rozerwała się na "szwie " gdzie była załatana wcześniej, kawałek drutu, pięć minut roboty. Gdyby było inaczej nie pisałabym o tym tak lekko.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: SARABANDA »

Hmm, dziura którą wlazła była na tyłach działki przy altanie. Już samo wejście było olbrzymim stresem, nie odważyłabym zwiedzać całej działki i to jeszcze przy altanie, dopiero bym wyszła na złodzieja. Weszła z działki która graniczyła z tą "plecami "a wcześniej przeskoczyła kilka działek. Raczej trudno by było wracać tą samą drogą. Wybrałam wariant tak na prawdę jedyny.
No i ufam jej, jak nie była w stanie wrócić to znaczy że się nie dało. Ona mistrzyni jest w dziedzinie.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: SARABANDA »

Po przygodach działkowych przyszedł czas na podróże.
Odwiedziłam dzisiaj z Czelną siostrę Czesną i jej pańciostwo.
Dziękujemy za gościnę, było nam bardzo miło :szacun_1:
Angelika już wkleiła kilka zdjęć na swoim blogu jak dziewczyny korzystają z wolności.
Pogoda idealna, chłodno i wietrzyk, akurat żeby dziewczyny mogły pobiegać ale i tak skończyły z ozorami do pół szyi.
Czesna śliczna dziewczyna, wygląda jak pączek róży i bułeczka maślana w jednym, nic dziwnego bo jej wszyscy dogadzają. Dziewczyna o fajnych proporcjach, bardzo fajnym kątowaniu, wszystko inne też ma fajne :marzyc_2: , super sierść i do tego wielką pasję. Nosa nie odrywa od ziemi, ciekawa świata. Za to Czelna, klucha jedna :D albo oglądała widoczki albo ganiała za pszczółkami i ptaszkami :D . Namawiam Angelikę na wystawy, chociaż te w pobliżu, naprawdę warto dziewczynę pokazać.
Dziewczyny mieszkają w pięknej okolicy, pagórki, łąki i pola, idealne tereny dla ogarków.
Jeszcze się wprosimy na niejeden spacer :hi_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: Sarabanda Poszły w Las & Czuprynka Tropinos

Post autor: Angelika »

Zapraszamy bardzo serdecznie! Całą trójkę następnym razem :happy3: :hi_1:
Jeszcze dwa mniej wyraźne zdjęcia udało mi się dziewczynom zrobić, ale z jaką radościa w oczach :happy3:
Załączniki
Czelna i Czesna 1.jpg
Czelna i Czesna 1.jpg (93.4 KiB) Przejrzano 1031 razy
Czelna i Czesna 2.jpg
Czelna i Czesna 2.jpg (80.44 KiB) Przejrzano 1030 razy
Ostatnio zmieniony niedziela 21 maja 2017, 20:29 przez Angelika, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ