Bachmat, Lorna i reszta-ekipa znad Sarczego Brzegu.

Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Bachmat obserwuje biegające dziewczyny :) :geek:
Załączniki
15053321_1793440604259239_2052211010_o.jpg
15053321_1793440604259239_2052211010_o.jpg (112.15 KiB) Przejrzano 1277 razy
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Wystawa w Szczecinku okazała się być porażką... Tłok, że szok!! :wow_3: :niewka:

LORNA Lesioki oc. WO :psiako:
BACHMAT SN oc. doskonała BOB, rasy polskie V 8-)
MOCCA (FIONA Figlarze, beagle) oc. doskonała :)
Załączniki
BACHMAT na ringu
BACHMAT na ringu
DSC_0059.JPG (116.48 KiB) Przejrzano 1220 razy
LORNA
LORNA
DSC_0027.JPG (105.45 KiB) Przejrzano 1225 razy
BACH
BACH
DSC_0036.JPG (105.62 KiB) Przejrzano 1222 razy
DSC_0024.JPG
DSC_0024.JPG (105.64 KiB) Przejrzano 1217 razy
MOCCA
MOCCA
DSC_0008.JPG (123.69 KiB) Przejrzano 1221 razy
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Ania W »

Na pierwszym Bachmat ładnie stoi :)
Lorna się wyciąga :)
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Tak, na drugim wygląda trochę jak zbity... :mysl_1:
Dziwne ujęcie, ale mało zdjęć dostałam :( mam nadzieję, że jeszcze coś wyrwę od dziewczyn, które z aparatem biegały.
A Lorna wcale nie chciała się wyciągać tak jak w domu, właściwie to ja jej nie wyciągałam, chciałam żeby na tej pierwszej wystawie czuła się całkiem swobodnie.
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Ania W »

Na drugim też ok - jak dla mnie lepiej głowa ( nieco niżej), ale przód trochę odstawiony do przodu.
Lorna nie to, że wystawowo wyciągnięta - tylko, że idzie do góry. Uważam, że w przypadku takich maluchów to wystawie luz totalny, bo to ma być dla nich radocha i jak najmniejszy stres :) Ja to nawet na debiut halowy bym się nie zdecydowała.
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

haha :D no tak, podskoczyła mocno ostatnio :)
A ja specjalnie wybrałam tą wystawę.
Lorna dużo czasu spędziła na hali dzień wcześniej. Biegała i obwąchała caaalutką.
Pomagałam w organizacji i mała pojechała ze mną. W dniu wystawy też byliśmy dużo wcześniej niż inni i pochodziliśmy po ringu, dodatkowo była z dwoma zaprzyjaźnionymi psami których wystawy nie stresują, miała też swoją własną klatkę (jej azyl) i ulubione zabawki. Co chwile była chwalona za dobre zachowanie i dużo czasu przespała. :) Stwierdziłam, że to idealna okazja, żeby pokazać małej co to jest wystawa :) W sumie to pojechaliśmy tylko ze względu na nią. Bo gdyby nie okazja odpowiedniego wprowadzenia Loli to nie pojechałabym wcale to tego sędziego ;) Szczerze mówiąc mam w nosie ocenę od tak niemiłej i wręcz złośliwej osoby :( i jak obserwuję -nie jest tylko moje zdanie. Takie zachowanie jest uwłaczające całemu związkowi, coś podobnego nie powinno mieć miejsca w najważniejszej organizacji kynologicznej w kraju!! :( Niestety, porażka... :cry:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Poniatowski Dwór »

Lorna jest cudna... a z Bacha niezły przystojniacha - piekna parke ogarków hodujesz... i pieknie je wystawiasz... :piwko: :silacz: :marzyc_2:
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Ania W »

No przykre j...Warto czasami zadać pytanie kto jest dla kogo na wystawie...

Ja nie przepadam za halówkami i unikam, nawet z przewidywalną i wyluzowaną wszędzie Łozą . Orawie jeszcze nie fundowałam i na razie nie zamierzam. Podczas pierwszej wizyty w hali przy innej okazji wszystko było ok- ludzie, inne psy, różne wypchane rzeczy...póki nie huknęły głośniki :roll: . I nie chodzi tylko o zamkniętą przestrzeń, ale o tłok, pogłos, inne psy (których często właściciele nie kontrolują i o awanturę łatwo), zwiedzających, którzy nie zawsze patrzą pod nogi, nagłośnienie...Mam też wrażenie, że łatwiej złapać na halówce jakąś wirusówkę ( ale to nie poparte badaniami naukowców amerykańskich ;) ). Co nie zmienia postaci rzeczy, że większość psów wystawowych kiedyś będzie musiała stawić takim warunkom czoła.
A szczeniaki często jak je przytłacza otaczająca rzeczywistość to przesypiają natłok wrażeń albo stres - taki tryb off ;)
Awatar użytkownika
Elas
Posty: 203
Rejestracja: czwartek 15 paź 2015, 19:11
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: Elas »

Lorna bardzo bobrze przygotowana do wystawy, super. Pięknie się ustawia, a Bachmat, cóż ach... och ... i ech... zawsze pięknie wygląda :brawo_1:
Zapraszamy: http://www.hodowlalesioki.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: Bachmat i Lorna

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Dużo pracy włożyłam w to, żeby Lorna była przygotowana do wystawy na 100% i myślę, że mi się udało. Bachmat też pierwszy raz pokazywał się na hali i to w Zielonej Górze, gdzie warunki są podobne.
Jej spanie nie było trybem off, po prostu Bachmat spał, Mocca spała to i mała wtuliła się i spała. W domu też jak ją zamknę do klatki to zaraz zasypia. To jest jej łóżko w którym czuje się całkowicie bezpieczna. Zrobiłam jej to bo wiedziałam, że będzie dobrze.

Dzisiaj mała biegała po ośrodku, na plaży i po podwórku z Bachmatem. Lubie sobie na nich patrzeć... Widzę jak z każdym dniem dogadują się coraz lepiej i lepiej :) Mała staje się już bezproblemowa. Załatwianie w końcu opanowane całkowicie, podstawowe komendy powolutku wprowadzane, o dziwo nic nie zostało pogryzione :) Czepia się tylko swoich zabaweczek, najbardziej lubi skaretki wypchane papierem... :D Lekki bałagan, ale ile radości :)
Anatomicznie fajnie się rozwija, szybko i proporcjonalnie rośnie, pomijając oczywiście długaśne nogi ;P
Ząbki ładne, oczka ładne. Jestem tylko ciekawa jaki będzie miała ogon, bo jak na razie jest cienki i też długaśny. Lada dzień zrobimy pierwszą ścieżkę małej! Zobaczymy jaki ma potencjał :P Na huk reaguje bardzo dobrze. Zuch dziewczyna! :)
Załączniki
Wizyty u weterynarza stają się przyjemnością. :) W dużej mierze dzięki opanowanemu Baśkowi. Zawsze zadziwia i mnie i weterynarzy swoim spokojem i poddaniem podczas wizyt. Lekarz może zrobić z nim wszystko. :) Znowu daje dobry przykład młodej!
Wizyty u weterynarza stają się przyjemnością. :) W dużej mierze dzięki opanowanemu Baśkowi. Zawsze zadziwia i mnie i weterynarzy swoim spokojem i poddaniem podczas wizyt. Lekarz może zrobić z nim wszystko. :) Znowu daje dobry przykład młodej!
DSC_0517.JPG (73.03 KiB) Przejrzano 1062 razy
Plażowe łapki <3
Plażowe łapki <3
DSC_0542.JPG (156 KiB) Przejrzano 1058 razy
DSC_0546.JPG
DSC_0546.JPG (254.31 KiB) Przejrzano 1062 razy
Lorna i jej cień
Lorna i jej cień
DSC_0552.JPG (108.94 KiB) Przejrzano 1062 razy
Jeziorko Sarcze
Jeziorko Sarcze
DSC_0569.JPG (103.09 KiB) Przejrzano 1061 razy
Szalona Lola<br />Szczypta głupoty w słodkości
Szalona Lola
Szczypta głupoty w słodkości
DSC_0581.JPG (139.56 KiB) Przejrzano 1057 razy
DSC_0597.JPG
DSC_0597.JPG (128.6 KiB) Przejrzano 1057 razy
Panienka pięknie się rozwija
Panienka pięknie się rozwija
DSC_0600.JPG (129.46 KiB) Przejrzano 1058 razy
Portret
Portret
DSC_0614.JPG (158.74 KiB) Przejrzano 1058 razy
Bachmat na swoim podwórku, zawsze musi widzieć co się dzieje. Najmniejsze niecodzienne dźwięki są skrupulatnie monitorowane i sprawdzane :)
Bachmat na swoim podwórku, zawsze musi widzieć co się dzieje. Najmniejsze niecodzienne dźwięki są skrupulatnie monitorowane i sprawdzane :)
DSC_0643.JPG (130.07 KiB) Przejrzano 1061 razy
DSC_0645.JPG
DSC_0645.JPG (112.22 KiB) Przejrzano 1061 razy
DSC_0651.JPG
DSC_0651.JPG (88.22 KiB) Przejrzano 1058 razy
Ogary podczas biegania- miny bezcenne &lt;3
Ogary podczas biegania- miny bezcenne <3
DSC_0653.JPG (106.67 KiB) Przejrzano 1060 razy
Typowa postawa Bachmata. Za każdym razem gdy ktoś przechodzi obok domu, Bach leci sprawdzić kto to może być, a żeby lepiej widzieć staje właśnie w ten sposób :) Fajnie to wygląda, jest bardzo dostojny.
Typowa postawa Bachmata. Za każdym razem gdy ktoś przechodzi obok domu, Bach leci sprawdzić kto to może być, a żeby lepiej widzieć staje właśnie w ten sposób :) Fajnie to wygląda, jest bardzo dostojny.
DSC_0664.JPG (112.84 KiB) Przejrzano 1063 razy
DSC_0666.JPG
DSC_0666.JPG (99.48 KiB) Przejrzano 1056 razy
Tam u sąsiad znowu coś się dzieje!! Ciekawskie ogarze pupcie :)
Tam u sąsiad znowu coś się dzieje!! Ciekawskie ogarze pupcie :)
DSC_0674.JPG (132.02 KiB) Przejrzano 1062 razy
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
ODPOWIEDZ