ROZMARYN

uncja
Posty: 563
Rejestracja: sobota 11 lip 2015, 14:39
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Włodawa

Re: ROZMARYN

Post autor: uncja »

Ula pisze: wtorek 30 paź 2018, 11:10 U nas weekend tradycyjnie /.../ naganka +12 psów /... a co najważniejsze polowanie z 7!!! ogarami 💪 /.../ Zatem wszyscy zadowoleni z weekendu :piwko:
Zazdroszczę Wam tych "tradycyjnych" weekendów. Niestety u nas tradycja zbiorówek z psami umarła :placzek:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

Zazdroszczę Wam tych "tradycyjnych" weekendów. Niestety u nas tradycja zbiorówek z psami umarła :placzek:
Nie rozpaczać tylko pakować Uncję , Funta i i Uncjofunciki -zapraszamy do nas ! :D
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

Jak poszło reszcie ogarów?
Jeżeli chodzi o inne ogarki to zdecydowanie najlepiej Łyska -która to nie tylko tropi, ale świetnie pracuje w miocie . Pozostałe maluchy - rodzeństwo Gratki równie fajnie - najlepiej Grzmotek - ale on w porównaniu z resztą rodzeństwa , to już można powiedzieć , pies "opolowany" :jezyk:
Jaga i Nepcio też dobrze ; tak więc - ogary się dały plamy :piwko:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

przyniosłam taka super pachnącą , aromatyczną swojską kiełbaskę😋 ; Rozmaryn najwyraźniej miał ochotę poczęstować się sam ; wspinając się bardzo delikatnie na blat w kuchni uszy miał opuszczone a ogon wychodził mu przy pysku :wstydek: Zastygł w takiej pozycji i po chwili zrezygnował i położył się w kąciku bo przecież to grzeczny i dobrze wychowany pies.... :mrgreen: No i nagroda była za..... samodyscyplinę ...
Załączniki
1_grzeczny jestem _czekam cierpliwie na kiełbaskę.jpg
1_grzeczny jestem _czekam cierpliwie na kiełbaskę.jpg (64.16 KiB) Przejrzano 838 razy
Błagam , dajcie juz proszę _odwodnię się .jpg
Błagam , dajcie juz proszę _odwodnię się .jpg (56.31 KiB) Przejrzano 838 razy
już bardziej prosić nie potrafie.jpg
już bardziej prosić nie potrafie.jpg (55.82 KiB) Przejrzano 838 razy
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: Ania W »

Czaprakowa reprezentacja na polowaniu - super! A jak jeszcze młodzież dorośnie - cały las będzie huczał. :silacz:

Łoza do tej pory kombinuje z blatem...bezszelestnie zagląda, ale wstydu nie ma za grosz! Nie czeka na nagrodę - sama sobie bierze :tia: Niereformowalna jest :zly2:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

3 listopad Hubertus Niepołomice ; super polowanie w super towarzystwie 😀 Piękna oprawa Polowanie poprzedziła Msza Polowa ; no i pogoda nie była najgorsza ; Myśliwi , psy i podkładacze zadowoleni ; Rozmaryn spisał sie dobrze ,aczkolwiek po pierwszym miocie szału nie było 😉;dwa kolejne mioty - pełna rehabilitacja !!! 💪 Gratka też już robi się coraz bardziej odważna i oddala się w poszukiwaniach zwierzyny; Swoją kobieca wyższość pokazała przy przyczepie zwożącej pokot.Podobno pogoniła starszego kolegę Bajera 😁Magda - dzięki za super fotki i Damian- też wielkie podziękowania za obsługę fotograficzną :szacun_1: :szacun_1:
A najmłodszy siedział w domku na kanapie - jak szanujący się ogar a potem ,po powrocie do kojca .............. lekki Sajgon :mrgreen: Mieliśmy niespodziankę :gleba:
Załączniki
Bajer i Rozmaryn jpg.jpg
Bajer i Rozmaryn jpg.jpg (177.65 KiB) Przejrzano 815 razy
BAJER I ROZMARYN w drodze do łowiska.jpg
BAJER I ROZMARYN w drodze do łowiska.jpg (58.7 KiB) Przejrzano 815 razy
Gratka i Bajer w drodze do łowiska.jpg
Gratka i Bajer w drodze do łowiska.jpg (80.97 KiB) Przejrzano 815 razy
jedni w lesie inni na kanapie.jpg
jedni w lesie inni na kanapie.jpg (84.38 KiB) Przejrzano 815 razy
NO narszcie zrozumieli ze pokot jest MÓJ.jpg
NO narszcie zrozumieli ze pokot jest MÓJ.jpg (118.36 KiB) Przejrzano 815 razy
zwózka pokotu-Gratka i Rozmaryn .jpg
zwózka pokotu-Gratka i Rozmaryn .jpg (120.31 KiB) Przejrzano 815 razy
czekamy .jpg
czekamy .jpg (97.51 KiB) Przejrzano 815 razy
po powrocie z kanapy do kojca ......jpg
po powrocie z kanapy do kojca ......jpg (94.5 KiB) Przejrzano 815 razy
Awatar użytkownika
Angelika
Posty: 612
Rejestracja: czwartek 04 maja 2017, 21:41
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: okolice Zawiercia

Re: ROZMARYN

Post autor: Angelika »

:gleba: Młody genialny :D Pamiętam jeszcze takie widoki jak Czesna była mała i jej wybuchające legowiska (w sumie chyba z 3 albo 4 wybuchły u nas :roll: :jezyk: ). Bajer i Rozmaryn psi kumple? Aż serce rośnie :silacz: :marzyc_2:
Awatar użytkownika
Ula
Posty: 993
Rejestracja: środa 14 wrz 2016, 10:38

Re: ROZMARYN

Post autor: Ula »

17-18 listopada - polowanie w KŁ "Złota Jesień "połączone z Oceną Pracy Dzikarzy w Środowisku Naturalnym dla wszystkich ras .
W pierwszym dniu z zaplanowanych 4 miotów zrealizowane tylko 3; 21 psów podzielonych w konfiguracji 6+5+6+4. My nieszczęśliwie w 4 , odwołanym miocie :zly3:
I cały dzień do powtórki -dzika brak 😀
Niedziela - wszyscy powtarzamy - miot 1 rasy polskie 9 sztuk ( 7 ogarów i 2 gończe )i ....pojawiają się dziki w niewielkiej ilości bo 2 .Miot bardzo duży , szeroki ; z 9 psów zaliczają konkurs 3 wspaniały ogar Czarny Ogarusy i dwa gończe.Czarny (Hanto ) bardzo dobrze metodycznie pracował , jak na ogara przystało. Dziczki podniosły się z przeciwnej skrajnej strony i innym psom trudno było się dołączyć ,bo miot była baaardzo szeroki . :niewka:
Rozmaryn, Czujna i Dalia prawie 10 min trzymały grubą zwierzynę prawdopodobnie dzika , ale niestety nie było sędziego w pobliżu, bo już miot się kończył .... Ale my jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ Rozmaryn pokazał piękną pracę na innej , grubej zwierzynie i nie była to sarna :happy3: Pięknie głosił i stanowił .
Szkoda tylko , ze tak mało dzików było :placzek: i nie każdy pies mógł się wykazać pracą przy nim . Ale co tam impreza super , atmosfera też .
My nie narzekamy - ponieważ bardzo ładnie Rozmaryn pracował w miocie i co najważniejsze - gdy poszedł za łanią , łatwo dał się odwołać :silacz:
Dziękujemy Psiarzom Galicji za trud włożony w organizację oceny i ciężką , mozolną pracę w trakcie tych 2 dni ; Tomek i Grzegorz -tak trzymać !!!!! Nie traćcie zapału i chęci :zgoda:
Załączniki
gonczy serbski_.jpg
gonczy serbski_.jpg (116.6 KiB) Przejrzano 735 razy
idziemy na zbiórkę .jpg
idziemy na zbiórkę .jpg (106.18 KiB) Przejrzano 735 razy
ja tu do roboty przyjechałem a nie pod drzewem siedziec  .jpg
ja tu do roboty przyjechałem a nie pod drzewem siedziec .jpg (90.97 KiB) Przejrzano 735 razy
o coś tam sie dzieje_moze to już koniec czekania .jpg
o coś tam sie dzieje_moze to już koniec czekania .jpg (81.13 KiB) Przejrzano 735 razy
ogarza ekipa.jpg
ogarza ekipa.jpg (110.33 KiB) Przejrzano 735 razy
Szefie od polowania- ile jeszcze mam czekać _zlituj się prosze jpg.jpg
Szefie od polowania- ile jeszcze mam czekać _zlituj się prosze jpg.jpg (74.76 KiB) Przejrzano 735 razy
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: ROZMARYN

Post autor: 1e2w3a »

Brawa i uznanie dla ogarów ich przewodników i organizatorów :silacz: :szacun_1:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
MaciekSz
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 10:21
Gadu-Gadu: 0

Re: ROZMARYN

Post autor: MaciekSz »

:hi_1:
ODPOWIEDZ