Fiord (Flash) z Południowej Kniei

Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: ania N »

To się cieszę że mam w domu tylko palmę. Na razie jeszcze żywą mimo kilku prób wykopania. :D :D
A na balkonie już zrezygnowałam ze wszystkich doniczek z ziemią, po tym jak Fiord jedną sobie przyniósł w zębach, postawił na środku dywanu, odwrócił i wysypał ziemie. :strach_2: Jak ochłonęłam uznałam że to całkiem zmyślne psisko. :jezyk_3:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: Aszemi »

:gleba: Piaskownicy mu się zachciało :gleba:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: ania N »

Hmm... Dawno nas tu nie było. Trochę jesteśmy zapracowani ale o majówce nie zapomnieliśmy. Więc oczywiście trzeba pokazać trochę zdjątek. :hi_1: :jezyk:
Zaczęliśmy oczywiście od wypoczynku...

Obrazek

A potem trzeba było zaatakować Pańcię żeby się rozruszała :evil: :evil: :D

Obrazek

Trzeba było też wyłapać żaby rechocące bezczelnie prosto w nos.

Obrazek

No i zagonić do zagrody te wielkie bestie. Trzeba podejść od zawietrznej i od zadu to się nie zorientują.... :strach_2: :happy3:

Obrazek
No.. gotowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Piękny ogórek :marzyc_2: A co do kleszczy to fakt, trzeba sprawdzać psiurki, bo to straszne paskudztwo :zly1: :zly1: :zly1:
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: ania N »

Sielanki ciąg dalszy :marzyc_2: :marzyc_2:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Musieliśmy pokazać te stokrotki.
Obrazek
No i gonitwa z Pańcią... jestem szybszy :jezyk_3: :jezyk_3:
Obrazek

Obrazek
Po powrocie zasnąłem tak że nie zauważyłem skradającego się kota. Trochę wstyd... :wstydek: :wstydek:
Obrazek
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: ania N »

Nasz pies je siano. :mysl_1: Ale nie tak trochę. Je siano namiętnie jak krowa i równie łapczywie. Ja rozumiem ostra trawa na oczyszczenie żołądka ale siano?. :?: Jak poczuje że jest skoszony trawnik to ciągnie tam jak głupi i się pasie. A świeżej trawy nie rusza. Nie wiem czy to działa tak samo czy też niedługo zacznie dawać mleko. :mysl_1: :mysl_1:
Ponieważ tak jak Dunaja ciągnie go też do odchodów przeżuwaczy kupiliśmy mu Rumen Tabs ze żwaczem. Może mu brakuje jakiejś floryy??
A tak przy okazji ponieważ do tej pory tylko nasza czujność uratowała nas przed "uperfumowaniem " się Fiorda na spacerze to tak zawczasu pytam w czym najlepiej psa kąpać żeby nie było jakiś sensacji skórnych?? Do tej pory nasza metoda rzucania się z dzikim rykiem kiedy tylko chce się wytarzać była skuteczna :zly3: :zly3: ale to tylko kwestia czasu. A zupełnie nie znamy tych nowych środków do mycia. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Paula
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 1600
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 21:24
Gadu-Gadu: 3818816
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: Paula »

Z sianem się nie spotkałam... Świt za to namiętnie pasie się soczystą, młodą trawą; zawsze i niezależnie od tego jaki rodzaj karmy je na co dzień...
A jak jest z tymi odchodami? zżera wszystkie jak leci, czy prowadzi selekcję? bo okazjonalnie to raczej każdy jak coś "ciekawego" znajdzie to zeżre...
Szampon psi, kupiony w zoologiku lub u weta; różnych firm używaliśmy, nic się nie dzieje nawet jak myjemy w szamponie dla pudla białego (zakup wymuszony nagłą koniecznością ;) )... byle by nie myć za często...

Zamierzacie wystawiać Fiorda?
Pozdrawiamy,
Paula & Świtun
Awatar użytkownika
nulka
Posty: 3438
Rejestracja: środa 29 kwie 2009, 22:10

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: nulka »

Nasz Łazio też miał dziwny okres wyszukiwania samych pachnących sensacji ło,to było,zaczęliśmy mu dawać na dworze pachnące kosteczki i z czasem przeszło.To było tak koło 4,5,6 miesiąc,teraz z tego zostało mu wyszukiwanie kaczych i kurzych kupek i to jest ten przysmak,generalnie wszystko co pachnie jest namierzane ,obwąchane ,teraz musimy pilnować Zojkę ,która najchętniej jak się wybiega,to spędza czas w okolicy obornika(takie nasze resztki obiadowe),mycie spoczywa na barkach pana,pan ma szczęście ,że często go nie ma w domu.Myjemy wodą,teraz też kąpią się w Sanie ,ale radocha :D i mydłem jakimś naturalnym rumianek,bambino w tym miejscu co śmierdzi,ale niestety śmierdzi ,więc siedzą długo na polu i przechodzi po kilku kąpielach sanowych :uff:
Acha i jeszcze uwielbia dla odmiany,co by każdy ogarek inaczej,skoszoną trawkę taką podgniłą :zgoda:
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: ania N »

Hmm. Dziwne rzeczy opowiadacie. Podgniła trawka - dla każdego coś dobrego. Co do tych upodobań kulinarnych to na razie głównie przeżuwacze - bobki królika sarny, konia itd.. Nie zauważyliśmy żeby ptasie go interesowały :D Zobaczymy czy ten preparat coś zmieni.
Jeśli chodzi o wystawianie to chcielibyśmy spróbować. Może na czerwcowej wystawie w Lublinie. Ale kompletnie nie wiemy jak się do tego zabrać więc mam nadzieję że nie stchórzymy.... :wstydek:
Ps. Było,by lepiej teraz bo podobno na wybryki maluchów patrzą jeszcze z przymrużeniem oka. A i właściciele muszą się dużo nauczyć.. :D
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
agaziel
Posty: 255
Rejestracja: poniedziałek 16 mar 2009, 19:17
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Zielona Góra/Łężyca

Re: Fiord (Flash) z Południowaej Kniei

Post autor: agaziel »

Ale śliczny ten Fiordzik :marzyc: :marzyc: :marzyc:
Tajgunia lubi jeść skoszoną trawę, ale i "perfumować" się w niej. Co do innych frykasów, to raz zabrała się za ludzką kupę (byłam w szoku) :strach_2: . Wolę nie patrzeć co tak podjada na spacerkach, ale na szczęście za perfumy wystarcza jej trawa :D :D :D Najczęściej jednak ogryza patyki, które namiętnie kolekcjonuje. Lepsze to, niż meble, czy rośliny w ogrodzie (chociaż małe straty są). :hi_1:
ODPOWIEDZ