ja_Tańcza

Awatar użytkownika
jut
Posty: 72
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 13:17
Gadu-Gadu: 0

ja_Tańcza

Post autor: jut »

Witam, i blog zakładam coby sie móc chwalić jak szybko rosnę:
to ja 1września:
Obrazek
Obrazek
a to ja 18 października
Obrazek
Obrazek
i co urosły mi łapy? hę..... :D

ACH zapomniałam dodać, że nazywam sie Tańcza Poszły w Las
choć moja ludzia ostatnio, jak jej pogryzłam laptopa, nazwała mnie Łachudrą!. Bardzo mi sie to imię podoba wiec mocno merdałam ogonkiem, żeby wiedziała...
No i jestem Ogarem choć jeden ludź ostatnio mnie obraził bo myślał że jestem jamnikiem..nie wiem ja on mógł..przecież juz jestem wyższa..Wiem bo mam kumpla na podwórku co jest jamnikiem, i sie spotykamy na spacerach i bawimy w berka..i od paru dni on mnie nie może złapać... hihi
"......trochę człowieka i technika się gubi......"
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: ja_Tańcza

Post autor: dorob62 »

Witaj Tańcza:) No jamnika to Ty nijak nie przypominasz:) Ale pamiętam jak Nemrod był szczeniaczkiem to też odbywały się spacerowe zgaduj-zgadule: Jamnik?beagle bez łat?aaa kundelek????Pozdrawiamy:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
bea100

Re: ja_Tańcza

Post autor: bea100 »

Tańcza rośnie jak na drożdżach...a z tym laptopem to faktycznie :x ale niech ludzia go nie zostawia w zasięgu ząbków wnusi :arrow:

Pilnuj Jut kompa. Tańcza nie lubi sprzętu, który jej odbiera Twoją uwagę- i to jest jasne.
Dawaj Tańczy kość cielęcą to na pewno ją będzie wolała:!:

A z tymi jamnikami czy kundelkami- to nagminne. Moja Dunia była zazwyczaj jamniczkiem lub "mieszańcem wyżełka" a Monia to nawet była raz u "znawców" : "nieudanym wyżłem" :lol:
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ja_Tańcza

Post autor: Aszemi »

HiHi Salwa ostatnio zaliczyła mieszankę posoka z ON-kiem ;)

A Tańcza rośnie pięknie więc chwal się jak najczęściej bo oko cieszy ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ja_Tańcza

Post autor: Ania W »

Rośnie jak na drożdżach :)
Na pierwszym zdjęciu bardzo mi Barda przypomina :http://ogar.polski.fm.interia.pl/galeria.html
Na drugim z resztą też ;)
bea100

Re: ja_Tańcza

Post autor: bea100 »

AniuW- a wiesz, że tak samo sobie pomyślałam- że to nieodrodna córka pięknego Barda co mnie cieszy :D - zresztą od urodzenia ta Bardunia była tatusiowa :lol:
Awatar użytkownika
jut
Posty: 72
Rejestracja: niedziela 19 paź 2008, 13:17
Gadu-Gadu: 0

Re: ja_Tańcza

Post autor: jut »

Ano pewnie, że tatusiowa:
to zdjecia, od Ciebie Beo, pozwolę sobie wkleić, gdzie Tańcza ma 39dni i wita się z Tatą
Obrazek
Obrazek
"......trochę człowieka i technika się gubi......"
bea100

Re: ja_Tańcza

Post autor: bea100 »

Nie zapomnę - ten duży ogarzy samiec był spłoszony widokiem maluchów- był taki zadziwiony ale delikatny i uważny- to było wzruszające 8-). Moje suki obie wiedziały, że nic się złego nie stanie i pozwoliły na takie bliskie "tet'a'tet " :lol:
Awatar użytkownika
dorob62
Posty: 1729
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:22
Gadu-Gadu: 7212705
Lokalizacja: Warszawa

Re: ja_Tańcza

Post autor: dorob62 »

Chyba Tat'a tat'a:)
A zdjęcie przepiękne:)
Dwa pokolenia:)
"Pies może nauczyć małego chłopca wierności, wytrwałości oraz tego, żeby przed snem zakręcić się trzy razy w miejscu" - Robert Benchley
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: ja_Tańcza

Post autor: Ania W »

bea100 pisze:Nie zapomnę - ten duży ogarzy samiec był spłoszony widokiem maluchów- był taki zadziwiony ale delikatny i uważny- to było wzruszające 8-). Moje suki obie wiedziały, że nic się złego nie stanie i pozwoliły na takie bliskie "tet'a'tet " :lol:
Ja powiem mniej subtelnie - Bard takich małych szczeniaków nie lubi :| Krzywdy nie zrobi ale jak może to raczej unika kontaktu. Jemu tylko kobitki w głowie ;)
Ja będę już na stałe u siebie to poszukam zdjęcia które chodzi mi po głowie;)
ODPOWIEDZ