Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

agailukasza zapraszam do działu "przedstaw się"
Nie wiem co masz na myśli rejestracja :)?
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: miszakai »

Hop hop, czy wiadomo coś już w kwestii zakwaterowania podczas Dni OP? Czy może wici rozesłać i kto ma bliżej może pomóc w szukaniu jakiejś miejscówki fajnej? Bo chyba fajnie, żebyśmy byli blisko siebie wszyscy. W samym Wrocławiu czy pod?
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Miejscówka jest od początku jedna dla wszystkich, nie mam jeszcze ustalonych konkretów więc dlatego nie podaję szczegółów.
Mam nadzieję, że wszyscy będziemy razem, choć noclegów innych we Wrocławiu jest dużo więc nie chcę na siłę zachęcać do tego jedynego.
Miejsce jest dość blisko centrum, jednocześnie dalej od zgiełku nazywa się Hotel pod Strzelcem. Będę po wizycie u właścicieli to coś więcej napiszę.

Na nasze święto do dyspozycji będziemy mieli cały teren przy PZŁ Wrocław i tam będziemy biesiadować, to jest bardzo blisko tego hotelu.
Jak jeszcze na ten czas macie jakieś pytanie - służę :).
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

:szacun_1: :piwko:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
lusia
Posty: 323
Rejestracja: piątek 10 lip 2015, 12:29

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: lusia »

Ja też się zamelduję z dwiema sukami Luśką(Gaja Warkuta) i Madzią(Nadzieja Sfora Nestora) . Jestem z Warszawy więc na pewno potrzebować będę noclegu. Liczę na pomoc we Wrocławiu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Poniatowski Dwór »

Czy rezerwować pokoje w podanym Hotelu pod Strzelcem mamy każdy sam sobie czy zgłaszać Tobie - Kasiu czego potrzebujemy (ile ludzi i psów) a Ty będziesz przydzielać pokoje? I jak z płatnościami za psy - bo nie znalazłam tego na ich stronie?
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: miszakai »

kasiawro pisze:nie mam jeszcze ustalonych konkretów więc dlatego nie podaję szczegółów.
;)
kasiawro pisze:Będę po wizycie u właścicieli to coś więcej napiszę.
:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Poniatowski Dwór »

to są perspektywiczne pytania jakie mi się narzuciły czytając wcześniejsze wpisy (i myślę że od innych prędzej czy później tez by padły)... oczywiście na konstruktywną odpowiedz czekam bez presji i nacisku... (i raczej od organizatora...- lubię jak z odpowiedzi coś wynika, jeżeli ona pada... ale ... co tam... :jezyk_3: )
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Informacja dotycząca noclegów w Hotelu Pod Strzelcem.
Hotel ma do dyspozycji dla nas 62 miejsca noclegowe. Na ten czas w tym okresie nie ma rezerwacji.
Doba hotelowa jest od 15 do 12, jeśli nie będzie rezerwacji kolejnych spokojnie można przedłużyć za uśmiech :).
Jest 8 pokoi 3 osobowych (prysznic + umywalka w pokoju) w cenie 90 zł za pokój. Właściciel twierdzi, że to pokoje gorszego sortu ;), ale ja widziałam i nie raz spałam/ spaliśmy na zlotach w zdecydowanie gorszych warunkach.
Jest 16 pokoi 2 osobowych (prysznic + umywalka + toaleta) w cenie 100 zł za pokój.
Te pokoje są po remoncie mają TV i to ten lepszy sort :D.
Jest też apartament :silacz: ( 2 pokoje połączone z toaletą + umywalka + prysznic) uważam, że należy to zostawić dla rodziny (Largowie, Fiordy, Aganowaczek, Poniatowski Dwór ...itp.) tam można spać w max. 6 osób. Są 4 główne łóżka i można prosić o 2 dostawki. Cena za ten pokój to 200 zł.

Można zamówić śniadanie w cenia 15 zł za osobę jeśli się uzbiera min. 5 osób robią "szwedzki stół".

Opłaty za psy nie są pobierane, zapewniłam że sprzątamy po nich oraz za zniszczenia spowodowane przez psa odpowiada właściciel.
Na piętrze jest lodówka i kuchenka, gdzie można przygotować sobie posiłek.

Zaliczka i rezerwacja będzie robiona bezpośrednio przez Was. Wy dzwonicie zamawiacie sobie lepszy lub gorszy sort :tia:.
Zaliczka płatna 100% czyli to co rezerwujecie to płacicie. Jeśli jest rezygnacja, a była zaliczka na 2 noce, to zwrot jest z jednego noclegu. Jeśli jest zaliczka na jedną noc to przepada.
Na ten czas te pokoje są wolne, lecz nie będzie właściciel czekał jak się ktoś pojawi chętny poza ogarowcami na rezerwację. Cena jak na te warunki i miejsce uważam, że super. Śpią tam sędziowie podczas konkursów myśliwskich, uczestnicy konkursów myśliwskich, strzeleckich i sportowcy. Ja już zarezerwowałam dla siebie :).

Tel. do kontaktu i rezerwacji:
Pani Mira Pietrusa 509519590
lub biuro@strzelecwroclaw.pl

Miejsce to jest bardzo blisko PZŁ Wrocław gdzie będziemy biesiadować max. 120m.
Możemy zamówić posiłek na biesiadowanie 40 zł za osobę ( serwis plus:kaszanka, karkówka, kiełbasa, smalec, ogórek, napoje zimne i ciepłe (nie alk.), sałatka jakaś - kwestia ustalenia co chcemy..?).
Ja uważam, że lepiej, każdy coś i będzie wiele. Mogę zająć się ( mam nadzieję, że ogarnę to w te 3 dni imprezy) mięsiwem bo mam pyszne z lokalnej masarni...?
Jak coś piszcie tutaj, dzwońcie lub na PW. Tel.do mnie 500370525 Kasia Cieleń

Potrzebuję osoby do prowadzenia podczas wystawy w niedzielę sekretariatu, osoby dość szybko piszącej i nie robiącej błędów :jezyk: - jak macie taką, która nie będzie wystawiała psa, a pomoże będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: miszakai »

To ja zarezerwowałam apartament dla 2 rodzin - Largusie i Gliniana Osada:). No chyba, że on będzie dla jednej rodziny raczej ale wtedy jak się zmieścić w 3 lub czwórkę z dziećmi, żeby się nie rozdzielać? Dostawki do dwójek i trójek? :mysl_1:

A na biesiadę może składka pieniężna oddolna plus każdy coś od siebie?...
Obrazek
ODPOWIEDZ