Fundusz "ogarkom w potrzebie"

hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Super ! Jutro koniec zbiorki. Przelew pojdzie na fundusz.Mam nadzieje ze te pieniazki sie przydadza i pomoga jakiemus ogarkowi w potrzebie
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Wpłynął przelew od Oli ze zbiórki na Baka 2581zł oraz 150zł za kalendarze.
Dziękujemy w imieniu potrzebujących Ogarów.
Na koncie mamy 2731
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Ania W »

Słuchajcie przyszło podliczenie kosztów bazy - zwyczajowo szło z konta ogarkowego, ale proszę o wypowiedzenie się.
domena ogarpolski.info.pl - 122,99 zł

hosting wygasa 2021.02.24 - 150 zł,

certyfikat SSL 2021.02.14 -148,83
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Wilga »

Ja jestem za - tak jak bywało wcześniej
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Na konto wpłynęły przelewy z licytacji kalendarzy na FB "Ogary Polskie z Nadbużańskich Ścieżek". W sumie 240 zł.
Aktualny stan konta 2971 zł.

Nawiązując do wpisu Ani i braku sprzeciwu ;) w dniu dzisiejszym wykonam przelew na utrzymanie domeny ogarpolski.info.pl, hosting i cert SSL ( całość 421,82 zł )

Stan konta po wykonaniu przelewu będzie wynosił 2549,18 zł
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Super :)
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Kochani w zwiazku z postem ze zbiórką na ogaromaniakach na fb na Ele element of me. i wielkim oburzeniem wielu osób w związku z postem chcialabym zapewnic ze NIKT NIE CHCE PIENIĘDZY Z FUNDUSZU OGARKOWA. DLATEGO WLASCICIELE
ZORGANIZOWALI WLASNA ZBIORKE. Mam
Pytanie nie zwiazane ze
Sprawa
- czy fundusz pomaga jedynie ogarkom bezdomnym w trudnej sytuacji ? To tak dla
Mojej wiedzy. Dziekuje za
Odpowiedz. :) ciesze sie ze pieniażki za
Zbiórki na baka dotarły :)
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Ania W »

Myślę, że nie potrzeba takich zapewnień - to co dzieje się na fb to zostaje na fb, a na ogarkowie nikt o nic nie prosił i jeszcze też nikt się nie oburzył...no przynajmniej w tej sprawie. ;)

Do tej pory każda sprawa była rozważana indywidualnie. Pierwszym psem, któremu pomogliśmy i od czego się to wszystko zaczęło był pies właścicielski. O zbiórki na operację tej suni, która wymagała błyskawicznej pomocy po złamaniu łapy zaczęło się działanie naszego funduszu, który powstał z nadwyżki zebranej na ten cel.
Pierwszeństwo zawsze będą miały psy, które nie mają swoich rodzin - dla mnie to oczywiste. Tak, jak i to, że w życiu zdarzają się nagłe sytuacje i niekiedy także właściciel potrzebuje pomocy. W tym przypadku również jest dla mnie oczywiste, że ma ona formę raczej "pożyczki", nie zawsze pokrywa 100% wydatków a osoba otrzymująca wsparcie, w miarę swoich możliwości, wspiera potem fundusz. Tak było również w przypadku pierwszej beneficjentki i właścicielki, która wielokrotnie potem wpłacała na rzecz funduszu.
Podsumowując - jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia z funduszu, powinien tutaj zamieścić o tym informację z opisem przypadku, ewentualnych kosztów , gdyż potem tutaj zamieszczane są wszelkie rozliczenia, dostępne dla każdego zainteresowanego. Sprawa przedstawiona na forum czeka na opinie innych użytkowników.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: kasiawro »

Hydrourea zapraszam do działu „Przedstaw się” bo źle się rozmawia nie wiedząc kim jesteś 😉.
Proszę nie krzyczeć (drukowane litery) bo nie ma takiej potrzeby. Grupa na FB jest zamknięta i nie wszyscy mają świadomość co tam jest.
Poza tym co AniaW napisała, dodam że forum nie jest grupą zamknięta, wszystko jest dostępne. W tym wątku co pytasz jak prześledzisz strony masz informacje jak to działa i na co są wydatki oraz z czego trafiają pieniądze na fundusz. Na dziale „Psie adopcje” są wątki, które psy otrzymały pomoc z tego funduszu.

A teraz głównie do wszystkich „starych właścicieli” funduszu ogarkowego. Osobiście nie jestem za tym aby jakiekolwiek pieniądze trafiały na fundusz z innych zbiorek nam nie znanych. Nie byłam szczęśliwa jak zobaczyłam tą wpłatę tutaj i nie jestem czytając wpis powyżej. Nikt nie pytał czy my chcemy( byłabym przeciwna),tylko została przelana kwota. Mało tego poczułam się jak „lokata” choć to nie moje konto i procentu też nie mam😉. Działamy od lat kameralnie i chyba tak jest zdecydowanie lepiej. Łatwiej być transparentnym co do wydatków, przelewów na forum dla użytkowników forum, a nie chciałabym aby ktoś potem „obudził się” i zarzucał czy zapewniał w takim tonie. Od tylu lat zawsze sobie radziliśmy i liczę, że nadal radzić sobie będziemy - nasza kreatywność jest ogromna.
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

W zaistniałej sytuacji ( przeczytałem dziś wszystkie zacne komentarze na FB i wpisy na Ogarkowie ), proszę o wypowiedzenie się czy zwracamy pieniążki ze zbiórki na Baka do nadawcy przelewu. Zbiórkę zasilili również członkowie Ogarkowa i to właśnie między innymi Oni sugerowali przelanie tej kwoty na fundusz. Powiem szczerze, że nie widziałem w tym nic złego ale życie ciagle zaskakuje...
Fundusz który wspólnie tworzymy ma na celu pomagać Psiakom a nie dzielić ich właścicieli ( także tych przyszłych )
ODPOWIEDZ