Fundusz "ogarkom w potrzebie"

hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Minął tydzień i wciąż nie ma żadnej odpowiedzi. Pieniądze nie zostały zwrócone na konto zbiórki. Skoro została podjęta decyzja o zwrocie pieniędzy ze zbiorki na ogara w Serbii i oficjalnie został tutaj podany numer konta do zwrotu to dlaczego przez tydzień nikt ich nie zwrócił? Czy sa tu jakieś osoby decyzyjne? Czy fundusz zdecydował zatrzymać środki? Bardzo proszę o informacje.
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Niestety procedury w banku trwają, a ta nawet do 14 dni. W dniu wczorajszym otrzymałem mailem informację, że mój wniosek został zrealizowany a kwota 2581 została zwrócona na rachunek nadawcy. Nr konta "zbiórki na Baka" został niestety podany po tym jak złożyłem dyspozycję, także pieniądze zostały zwrócone na konto w Transfer24. BOK Transfer powinien następnie skontaktować się z nadawcą przelewu który został zwrócony celem ustalenia dyspozycji. Potwierdzenie przelewu zwrotnego do wglądu dla zainteresowanych.
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

Mkilian pisze: sobota 27 lut 2021, 17:04 Niestety procedury w banku trwają, a ta nawet do 14 dni. W dniu wczorajszym otrzymałem mailem informację, że mój wniosek został zrealizowany a kwota 2581 została zwrócona na rachunek nadawcy. Nr konta "zbiórki na Baka" został niestety podany po tym jak złożyłem dyspozycję, także pieniądze zostały zwrócone na konto w Transfer24. BOK Transfer powinien następnie skontaktować się z nadawcą przelewu który został zwrócony celem ustalenia dyspozycji. Potwierdzenie przelewu zwrotnego do wglądu dla zainteresowanych.
Prosze o to potwierdzenie na maila szyszkowska.ola@gmail.com
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Już miałem wysyłać potwierdzenie ale dostałem jeszcze ciepłego screena z FB, także już chyba nie muszę ...
Załączniki
potwierdzenie_fb_ogarkowo.jpg
potwierdzenie_fb_ogarkowo.jpg (75.17 KiB) Przejrzano 2802 razy
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Wpłynął przelew od Magdaleny P. 50 zł i Annvici 100 zł.
Na koncie mamy 118,18 zł.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: kasiawro »

Bardzo się cieszę, że sprawa została doprowadzona do końca poprawnie i w zgodzie - Dziękuje MKilian!!!
Szkoda tylko, że cytowana Ola Sz manipuluje naszymi, a głównie moimi słowami 😮. No nic, Ci co znają ogarkowo to wiedzą jak to było, jest i mam nadzieje nadal będzie z pomocą dla ogarów w potrzebie i wyciągną swoje wnioski. Ci co nie znają, zawsze mogą poznać 😉.
Jeszcze raz Dziękuję tym co sugerowali fundusz ogarkowa jako idealne miejsce za zaufanie i dobre słowo 👍.
hydrourea
Posty: 21
Rejestracja: sobota 12 sie 2017, 23:31

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: hydrourea »

kasiawro pisze: poniedziałek 01 mar 2021, 20:03 Bardzo się cieszę, że sprawa została doprowadzona do końca poprawnie i w zgodzie - Dziękuje MKilian!!!
Szkoda tylko, że cytowana Ola Sz manipuluje naszymi, a głównie moimi słowami 😮. No nic, Ci co znają ogarkowo to wiedzą jak to było, jest i mam nadzieje nadal będzie z pomocą dla ogarów w potrzebie i wyciągną swoje wnioski. Ci co nie znają, zawsze mogą poznać 😉.
Jeszcze raz Dziękuję tym co sugerowali fundusz ogarkowa jako idealne miejsce za zaufanie i dobre słowo 👍.
Z manipulacja to akurat ma tyle wspólnego co nic. Ale zostawie to bez komentarza. W końcu każdy może tu wejść i poczytać wcześniejsze komentarze i samemu wyciągnąć własne wnioski prawda? Pozdrawiam serdecznie :hi_1:
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Wpłynęły przelewy od : Aganowaczek, Małgośki Jakoniuk i Kasi z Piotrem od Szeli MO.
Na koncie mamy 618,18 zł.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: SARABANDA »

Poszedł przelew dla Budrysa.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Mkilian
Posty: 85
Rejestracja: niedziela 04 lis 2018, 10:56
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: Mkilian »

Wpłynęły przelewy od Sarabandy 100zł, Agnieszka7 - 500zł oraz "Budrysowe Webinary" w sumie 650zł.
Na koncie mamy 1 868,18zł.
ODPOWIEDZ