V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: kasiawro »

Zapraszamy wszystkich ogaromaniaków na V Zlot Ogarów Polskich do centralnej polski nad piękne jezioro Jeziorsko od 26 do28 czerwca 2015

Oczywiście przewidziane są atrakcje jak zawsze, które opisane zostaną potem, ponieważ musimy jeszcze zrobić ostateczny plan zlotu - jakieś sugestie miłe widziane?

W razie pytań prosimy o kontakt :
AniaW: 501208154
KasiaWro: 500370525

Na ten czas proszę o kontakt z ośrodkiem w celu rezerwacji domków oraz informację na forum abyśmy wiedziały ile nas będzie.
Hasło do rezerwacji "ZLOT OGARÓW POLSKICH"
Bardzo miła Pani dla nas "trzyma je", a chętnych "obcych" jest sporo, więc proszę o mobilizację.
http://www.rafa-jeziorsko.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;


W tym samym terminie będzie "mini zlocik" innych psiarzy, więc jak widać ośrodek bardzo pozytywnie nastawiony do psiaków i mocno oblegany.
Odstąpili nam wiatę ogniskową na sobotę więc na pewno grill i ognisko będzie wieczorem i degustacje różne ;).


OFERTA POBYTOWA DLA ZLOTU
Termin: 26 – 28 czerwca 2015r / dwie doby/
Opcje zakwaterowania:

*Domek typu LUX – 4 osobowy, o najwyższym standardzie w naszym Ośrodku.
Komfortowy, posiada dwa wygodne pokoje (sypialny i dzienny), łazienkę z prysznicem, w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą grzewczą, TV LCD, radio oraz umeblowany i zadaszony taras.
W części sypialnianej znajdują się 2 pojedyncze tapczany lub łoże małżeńskie (dwie opcje), w salonie natomiast rozkładana kanapa, która w dzień pełni funkcję sofy, a nocą stanowi dwuosobowe łóżko sypialne. Domek posiada ogrzewanie.

*Domek typu KOMFORT - nowy, 5 osobowy, 2 pokojowy domek z łazienką, TV LCD, radiem oraz komfortowo wyposażonym aneksem kuchennym. Posiada ogrzewanie oraz zadaszony i umeblowany taras.
KOMFORT składa się z dwóch pokoi: dziennego i sypialnego. Pokój dzienny posiada 3 miejsca sypialne: dużą kanapę, która w dzień pełni funkcję sofy a w nocy stanowi 2 osobowe łóżko sypialne oraz 1 osobowy tapczan, w sypialni znajduje się łoże małżeńskie ze stoliczkami nocnymi, szafa, toaletka z lustrem.

*Domek typu STANDARD – 3 lub 4 osobowy, jednopokojowy, gustownie umeblowany i wyposażony. Posiada łazienkę z prysznicem, TV LCD, lodówkę, czajnik elektryczny, szklanki oraz wygodny blat do przygotowywania zimnych posiłków. Wewnątrz znajdują się 2 tapczany (w domku 3 osobowym 1 tapczan) i rozkładana kanapa, która w dzień pełni funkcję sofy a nocą stanowi dwuosobowe łóżko sypialne. Domek jest ogrzewany i bardzo popularny wśród gości.

*Domek typu STANDARD PLUS – niemalże identyczny jak domek STANDRD, posiada dodatkowo radio oraz w pełni wyposażony, komfortowy aneks kuchenny.

*Domek Holenderski – max. 6 osobowy ( 4 + 2), posiada 3 oddzielne sypialnie (2 dla dorosłych i 1 dla dzieci – z mniejszymi łóżkami) oraz duży salon, TV, łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny bez funkcji gotowania i bez wyposażenia (w aneksie lodówka, czajnik, zlewozmywak). Przed domkiem znajduje się duży drewniany taras ze stołem biesiadnym na 6 osób.

*Domki typu STUDENT – 2, 5 lub 8 osobowe, każdy jednopokojowy, wyposażony w niezbędne meble, łóżka piętrowe oraz pojedyncze, czajnik elektryczny. W domkach STUDENT nie ma łazienki, ale komfortowe sanitariaty dostępne są nieopodal na naszym polu kempingowym.

Wszystkie domki posiadają bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
We wszystkich domkach znajdują się zarówno łóżka podwójne jak i pojedyncze.
Bardziej szczegółowe opisy oraz zdjęcia znajdują się na naszej http://www.rafa-jeziorsko.eu" onclick="window.open(this.href);return false; w zakładce OFERTA (domki).

W wybranym terminie możemy zaproponować Państwu 81 miejsc w domkach z łazienkami:
- 12 miejsc w domkach LUX
- 5 miejsc w domku KOMFORT
- 16 miejsc w domkach STANDARD PLUS
- 30 miejsca w domkach STANDARD
- 12 miejsc w domkach HOLENDERSKICH
oraz
- 22 miejsca w domkach bez łazienek typu STUDENT

Koszt oraz ilość dostępnych domków:
Domek LUX ilość miejsc w domku 4, ilość domków 3, cena 720 zł
Domek KOMFORT ilość miejsc w domku 5, ilość domków 1, cena 720 zł
Domek STANDARD PLUS ilość miejsc w domku 4, ilość domków 4, cena 580 zł
Domek STANDARD ilość miejsc w domku 4, ilość domków 6, cena 520 zł
Domek STANDARD ilość miejsc w domku 3, ilość domków 2, cena 390 zł
Domek HOLENDERSKI ilość miejsc w domku 4 + 2, ilość domków 2, cena 600 zł
Domek STUDENT ilość miejsc w domku 8, ilość domków 1, cena 80 zł za osobę min. 5 osób
Domek STUDENT ilość miejsc w domku 5, ilość domków 2, cena 80 zł za osobę min. 4 osób
Domek STUDENT ilość miejsc w domku 2, ilość domków 2, cena 160 zł

Domki dostępne są na cały weekend (brak możliwości wynajęcia na 1 dobę).

Cena za dobowy pobyt dużego psa wynosi 20 zł, czyli 40 zł za cały zlot.

Cena pobytu obejmuje:

• 3 dni pobytowe w Ośrodku
• zakwaterowanie (2 noce)
• korzystanie na wyłączność dla grupy (sobotni wieczór) z altany biesiadnej przeznaczonej na ognisko lub grilla
• do godz.23.00 korzystanie z sali wielofunkcyjnej ze stołami do ping ponga,
sala wyposażona jest w sprzęt audio oraz projektor (możliwość projekcji filmowych i multimedialnych)
• korzystanie z plaży, boisk sportowych (profesjonalne boisko do siatkówki plażowej, plac do kosza)
• bezpłatne korzystanie z wypożyczalni rowerów turystycznych
• plac zabaw i duży batut dla dzieci
• parking

Camping

Dla osób korzystających z pola campingowego obowiązuje poniższy cennik dobowy:
• 12 zł - osobo doba
• 8 zł - dzieci do lat 12
• 5 zł - samochód
• 4 zł - motor
• 10 zł - namiot
• 15 zł - przyczepa
• 15 zł - kamper
• 5 zł - przedsionek
• 10 zł - przyłącze prądu do przyczepy
• 5 zł - przyłącze prądu do namiotu
• 5 zł - pies

Komfortowy węzeł sanitarny z gorącą wodą dostępną 24/h w cenie pobytu.

Altana

Na terenie do dyspozycji gości duża ogólnodostępna altana ogniskowa z opuszczanym grillem i stołami biesiadnymi na 50 osób. Altana wyposażona jest w oświetlenie i gniazda elektryczne (dla grup pobytowych możliwość rezerwacji altany na wyłączność, taka rezerwacja będzie możliwa w piątek, koszt drewna 35 zł taczka).
Altana znajduje się w strefie portu co powoduje, że można tam biesiadować nie zakłócając ciszy nocnej w strefie domków.


Ponad to do Państwa dyspozycji również:

- wypożyczalnia sprzętów wodnych (rowerki, żaglówki, kajaki, łodzie wiosłowe)
- kawiarenka letnia
- restauracja letnia

Cennik dotyczący wypożyczalni znajduje się na naszej stronie
http://www.rafa-jeziorsko.eu" onclick="window.open(this.href);return false; w zakładce CENNIK (Wypożyczalnia sprzętu).

Wyżywienie
Nasza restauracja letnia oferuje bardzo smaczne wyżywienie z karty oraz możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia w cenie:

3 posiłki :
- 45 zł / osoba dorosła
- 30 zł / dzieci do lat 10

2 posiłki:
- 35 zł / osoba dorosła
- 20 zł / dzieci do lat 10

Cena dla grupy powyżej 15 osób: minus 10 % od podanych cen.

Grill będziemy organizować sobie sami więć propozycja jest aby każdy zabrał to na co ma ochotę - szczegóły potem możemy ustalić bo jeszcze trochę czasu jest.


Dodatkowe informacje:
Doba pobytowa w Ośrodku (zakwaterowanie w domkach) rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 12.00 w dniu wyjazdu.
Rezerwacja na wyłączność altany ogniskowej jest dla grup pobytowych bezpłatna, należy jednak wziąć pod uwagę koszt zakupu drewna w kwocie 35 zł / 1 taczka.
Rezerwacja dla Państwa – sobota 27 czerwca.

Dla grup pobytowych Ośrodek przewiduje kaucję w wysokości 200 zł / każdy domek. Kaucja płatna gotówką w dniu zameldowania - zwracana w dniu wyjazdu.


Atrakcja główna
Główną zaletą Ośrodka jest położenie bezpośrednio nad wodą i możliwość szeroko pojętej rekreacji wodnej. Poniżej przedstawiamy też naszą szczególną atrakcję, którą jest rejs wycieczkowy komfortowym i bardzo bezpiecznym stateczkiem pasażerskim.

Koszt 1 rejsu, który trwa 50 min wynosi 160 zł. Stateczek zabiera na pokład jednorazowo max 11 osób.
Pragniemy zaoferować Państwu rejs widokowy po wodach Zbiornika Jeziorsko. Jest to znakomity relaks dla dorosłych i niezapomniana frajda dla dzieci.
Nasz stateczek pasażerski jest bezpieczny i wysoce komfortowy. Zabierze na pokład maksimum 11 osób. Podczas godzinnego rejsu Kapitan opowie Państwu ciekawostki przyrodnicze związane z Jeziorskiem.
Podczas rejsu:
• poznacie tajemnicę wyspy kormoranów
• podejrzycie unikatowe ptasie siedliska (widoczne tylko z wody)
• obejrzycie zaporę i elektrownię wodną na tamie
• za pomocą sonaru obserwujemy co ciekawego dzieje się pod wodą
Rejsy odbywają się codziennie w godzinach:
• 10.00, 13.00, 16.00, 18.00

Poza tymi godzinami można zamówić rejs indywidualny dla grupy*

Cena:
• 20 zł - bilet na rejs dla osoby dorosłej
• 10 zł - bilet na rejs dla dziecka do 7 lat
• 160 zł - rejs indywidualny
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: miszakai »

Ehhh, super miejsce na windsurfing :marzyc_2: Termin dla mnie pod hasłem buuuuuuuu chociaż zrobię co w mojej mocy, żeby chociaż wpaść na chwilę. Mam i gości od soboty i Śniadą na wczasach :placzek: Kasia, czy mogę na grupie na fb przekopiować?
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: qzia »

Hihihi Idealnie w Międzynarodówkę w Szczecinie. :silacz: Ale że mam zakaz jeździć na wystawy dalej niż 200 km od domu, więc może się wybiorę. :mysl_1: :mysl_1:
Choć dość drogo i nie ma domków dla 1 osoby :(
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Marta A »

Ponieważ ja i tak mam przeważnie wszędzie daleko, to te 6 godzin podróży (a w praktyce pewnie 7-8) jest do rozważenia :psiako:

Rzuciłam "mimochodem" temat memu małżu, o dziwo nie było kategorycznego sprzeciwu, może uda się połączyć z dłuższym wypadem do Wrocławia i okolic? :marzyc:

Czy mogę ja z kolei podać dalej na FB grupie niemieckich właścicieli ogarów?
Obrazek
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: kasiawro »

Marta A pisze: Czy mogę ja z kolei podać dalej na FB grupie niemieckich właścicieli ogarów?
Pewnie tylko ja z niemieckim na bakier, więc Marta musisz ich potem prowadzić w sprawach organizacyjnych, rezerwacji itp.
Informować nawet nie można tylko trzeba wszystkich nie tylko na ogarkowie :).
Ja mam komp. stacjonarny w naprawie więc ciężko mi wydłubać masę adresów do ludzi.
Marta A pisze: Rzuciłam "mimochodem" temat memu małżu, o dziwo nie było kategorycznego sprzeciwu, może uda się połączyć z dłuższym wypadem do Wrocławia i okolic? :marzyc:
Mąż raz przyjedzie zasmakuje to następnym razem nawet 11 godzin spędzi na dojazd :D .
qzia pisze: Choć dość drogo i nie ma domków dla 1 osoby :(
Tańsza opcja namiot i masz jedynkę jak marzysz.
Dziękuję za intuzjazm ;)
miszakai pisze:Kasia, czy mogę na grupie na fb przekopiować?
Jasne do innych tez prośba o rozesłanie informacji.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: qzia »

Ok zrozumiałam. :jezyk: :jezyk:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: SARABANDA »

Ja to się bardzo dziwę że Qzia do tej pory jeszcze nie zainwestowała w przyczepę mieszkalną albo w kampera jeżdżąc tyle na wystawy i tym podobne :jezyk_3:
Sprawdziłam na mapie, w szoku jestem że mam tak blisko. Nie wiem czy w tym terminie nie będę miała wesela w rodzinie, dobrze się składa, wyskoczę ze zlotu na parę godzinek i wrócę :D
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
ooannaoo
Posty: 124
Rejestracja: piątek 03 paź 2014, 21:25
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: ooannaoo »

:placzek: Ojoj.. ten termin też nie dla nas..
:placzek: Praca mi nie pozwoli się wyrwać nawet na weekend :( Szkoda!!
:strach_4: Mam nadzieję,że za rok to nie będzie czerwiec.. bo będzie tak samo:(
Już dzisiaj poproszę o dużo zdjęć.
Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Czata »

My też płaczemy :placzek: bo termin zupełnie nam nie pasuje :placzek:

Sarabanda ma szansę zerwać się z wesela, a my na pewno nie (żeni się mój syn).
Powinnam się cieszyć, ale szkoda, bo to pierwszy zlot, na którym nas nie będzie :placzek:

A ten termin to już ostateczny :?: :prosze_1: :prosze_1: :prosze_1:
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: V ZLOT OGARÓW POLSKICH I ICH OPIEKUNÓW OKOLICE SIERADZA

Post autor: Ola i Dunaj »

My deklarujemy swój przyjazd na 99% :)
Domki rezerwujemy telefonicznie czy mailowo ?
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
ODPOWIEDZ