Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Czata »

Serdeczne podziękowania i wyrazy podziwu dla organizatorów :brawo_1: szczególnie dla Kasi.

Kasiu, jesteś wielka :silacz:

Dziękujemy również wszystkim, z którymi mogliśmy spędzić te niezapomniane chwile :szacun_1:
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: hania »

Paula pisze:hania, o której wyjechałyście?
Samochod ruszyl 16.18
Awatar użytkownika
Marta A
Posty: 1007
Rejestracja: czwartek 16 maja 2013, 22:54
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Marta A »

I jeszcze ode mnie drobna kwota za sweterek :happy3: Ale to dopiero jak wrócimy do domu, czyli za tydzień. Tymczasem wrocławujemy się nadal, tylko już sami....
Obrazek
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ola i Dunaj »

Powiem tak - za krótko to trwało :cry: czuję niedosyt rozmów, śmiechów, całej tej zlotowej atmosfery.
Chciałabym również dołączyć do gorących podziękowań dla organizatorów imprezy :szacun_1: :szacun_1: :szacun_1: Kawał porządnej roboty :silacz:
A nasz bazarek to prawie jak WOŚP ;)
Zaczynam odliczać dni do następnego zlotu :cwaniak:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

Chciałam chwilę odczekać z opisem wrażeń żeby trochę ochłonąć ale nie ma co zwlekać więc będzie chaotycznie i bez dystansu :piwko:
Po pierwsze wielkie podziękowania i gratulacje dla organizatorek, ogrom pracy którego się podjęły mógł zwalić z nóg więc tym bardziej docenić należy wspaniały efekt końcowy :brawo_1: :szacun_1:
Aż się boję czy jeszcze kiedyś zdecydują się na podobny wysiłek.
Gratulacje i wyrazy wdzięczności dla wszystkich którzy przyjechali ze swoimi ogarkami z najdalszych zakątków kraju oraz z zagranicy :zgoda: nie zawsze psy te były wystawiane, niektórzy przyjechali by pobyć w gronie ogaromaniaków i pochwalić się swoimi pupilami :szacun_1: oraz pociechami :marzyc:
Niewątpliwie był to największy, najliczniejszy, najsympatyczniejszy, najobfitszy i najsmaczniejszy ze zlotów w których brałam udział. Oczywiście jest to zasługą Was wszystkich :szacun_1: .
No i najlepiej zorganizowany ale o tym już pisałam.
Pomysł Krajowej Wystawy wspaniały, mam nadzieję że będą następne, być może organizowanie zlotów z połączeniu z wystawą to jest to :mysl_1: na pewno wtedy można liczyć na większą frekwencję i na zlocie i na wystawie. Również była to chyba najfajniejsza z wystaw na których byłam.
Co prawda okrągła rocznica rejestracji ogara w FCI szybko się nie powtórzy ale myślę że nic nie stoi na przeszkodzie by Święto Ogara powtarzało się co roku.
Na koniec jeszcze o mega bazarku, wszyscy którzy byli widzieli ile było wspaniałych różności porozkładanych na kilku stołach :happy3:
Dziękuję wszystkim za wysiłek i za wspaniałe towarzystwo i koniecznie do zobaczenia za rok w jeszcze większym gronie :hi_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ewka
Posty: 3817
Rejestracja: poniedziałek 03 sty 2011, 19:12
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Błonie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ewka »

Wpłynęły przelewy:
1. od Świtków 120 zł :szacun_1:
2. od Sarabandy 100 zł :szacun_1:
czyli.... razem jest 1922 zł :shock: :happy3:
Byleby w sercu ciągle maj!
Awatar użytkownika
Hekate
Posty: 2065
Rejestracja: poniedziałek 27 lut 2012, 21:19
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nowy Dworek/Lubuskie

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Hekate »

Jeszcze na żadnej wystawie nie czułam się tak swobodnie i na miejscu. Kasiu, dziękujemy. :brawo_1:
Awatar użytkownika
kalif2006
Posty: 123
Rejestracja: poniedziałek 15 wrz 2014, 15:15

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kalif2006 »

Kasiu, Aniu - podziekowania ze strony naszej ekipy za strone organizacyjna, wiem jaki to ogrom pracy, stad dokladam jeszcze zyczenie, zeby zawsze sie Wam chcialo!!!

Ogarowicze - dziekuje za fajny czas. Jedno jest pewne - ogary najlepiej prezentuja sie w kupie :D

Wynik bazarkowa imponujacy! Gratuluje wszystkim!

Na uwage moim zdaniem zasluguje tort (w stylu dziedzictwa narodowego:-) i piekny album pamiatkowy (przygotowany przez P. Danusie, ktora nie ma ogara:-) Dziewczyny, duzo w ogole mamy wpisow?

Jan - moje osobiste podziekowania za dzika, byl prze, przepyszny! Jurek - dzieki za nalewke z glogu! Niezaleznie dziekuje wszystkim za wszystkie pysznosci, ktore byly, naprawde szacuneczek!

Kalifowi tez sie podobalo, choc jest lekko rozczarowany - nie bylo konkursu na najdluzszego gluta, a lata leca:-) Do nastepnego!
Kalif (Cezar z Wszystkich Skoków) plus Kamila
http://www.vadecorso.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Wilga »

I ode mnie podziękowania za miły czas - z Wami i ogarami.
Kasiu, Aniu - komitecie organizacyjny - wszystko było znakomite: zmobilizowanie tylu ogarów i ogarowiczów, znakomitą organizację, wystawy i spotkania, przemarsze z ogarami i przejazdy autobusem też :), pokazy, ,... nie da się wszystkiego wyliczyć
Wszystkim podziękowania za miłą kompanię, jadło i napitki, pogaduchy (choć za mało).
Tylko trochę to krótko trwało... Kiedy będzie następne?
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

I jeszcze moje prywatne podziękowania dla wszystkich panów którzy zastępowali mi nawigację oraz specjalne podziękowania i pozdrowienia dla sympatycznych właścicieli Mazura z którymi bezskutecznie poszukiwałam pomnika Diany w Parku Szczytnickim :szacun_1:
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ