Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: qzia »

Tak tydzień po Klubówce. :nunu: :nunu: Nie ładnie robić konkurencję najważniejszej wystawie dla rasy. Niewiele osób zdecyduje się na obie wystawy. No i pytanie dla wielu ważne :mrgreen: jacy sędziowie i opłaty? Już są co do tego jakieś plany?
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

qzia pisze:Tak tydzień po Klubówce. :nunu: :nunu: Nie ładnie robić konkurencję najważniejszej wystawie dla rasy.
Qzia nikt nie ma zamiaru i nie miał robić nikomu konkurencji, Międzynarodowa Wystawa we Wrocławiu jest od 24 lat zawsze w ostatni weekend września. Dla Ciebie to chyba najmniejszy problem być co tydzień na wystawie :).
qzia pisze: No i pytanie dla wielu ważne :mrgreen: jacy sędziowie i opłaty? Już są co do tego jakieś plany?
Plany są, jakby inaczej ;) .
Sędziowie jak będą na jedną i drugą wystawę potwierdzeni oczywiście napiszę. Opłaty też nie będą wysokie jak zawsze na międzynarodową u nas. Krajowa wystawa również nie liczy na zyski tylko na pokazanie, promowanie rasy - oczywiście sponsorzy mile widziani :marzyc_2: .
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: qzia »

kasiawro pisze: Dla Ciebie to chyba najmniejszy problem być co tydzień na wystawie :)
Jak dodam do tego 10.09 coursing w Gdyni i 1-2.10 w Warszawie to już zacznie się dla mnie problem. Takie ważne wystawy powinny być oddzielone kilkumiesięczna przerwą. Oddział we Wrocławiu chyba się z Klubem jakoś nie porozumiał. :niewka: :niewka:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Kasiu nie zawsze jest tak aby każdemu pasowało - jeszcze się taki nie narodził ;).
Przykro mi z powodu ciasnego Twojego terminarza :(.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

Oj qzia były zloty to priorytetem były wystawy, jak teraz jest impreza z możliwością zaliczenia dwóch wystaw w jeden weekend to też nie dobrze. No to ja już nie wiem o co tak naprawdę chodzi :silacz:
A klub, z tego co wiem, bardzo przychylnie podszedł do idei i włączył się w organizację ;)

Wierzę, że kto będzie chciał przyjedzie i tu i tu, bo obydwie imprezy są bezkonkurencyjne :jezyk_3:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: miszakai »

No coursing w Gdyni faktycznie krzyżuje plany ;)

:happy3: Ja sie aż boję ucieszyć ale wpisałam do kalendarza na sztywno :) Dla mnie wabikiem jest zlot. Wystawy mogłyby nie istnieć :jezyk: Każdy ma swoje powody bycia i niebycia a może niebytu?...
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: qzia »

Szkoda Klubówki, bo to dla rasy bardzo ważna impreza, choć dżemów na niej nie można kupić. ;) :niewka: A podwójnych wystaw jest i tak sporo. Ale nie o wystawy tu chodzi tylko rasę. :piwko: :piwko: Jeśli zlot pomaga rasie to super. Oby jak najwięcej takich spotkań. :piwko: Dla mnie będzie trudno pogodzić oba terminy. :niewka:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

No popatrz qzia a myślałam że to ja jestem królową malkontentów. Z radością oddaję koronę w Twoje ręce ;)
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Czata »

W końcu doczekałam się, że mi pasuje :happy3: Bardzo się cieszę i gratuluję pomysłu organizacji Dni Ogara.

Sarabanda oddała koronę,
a ja na tą okoliczność zaczynam smażyć dżemy i filtrować nalewki :twisted: :twisted: :twisted:
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: miszakai »

Czata pisze:a ja na tą okoliczność zaczynam smażyć dżemy i filtrować nalewki
:silacz: :happy3: :piwko:
Obrazek
ODPOWIEDZ