Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: weszynoska »

Czata pisze:
weszynoska pisze: ło matulu....a z czego te dżemy będą..w styczniu :mysl_1: :jezyk_3:
A tak właściwie, czy ma to znaczenie z czego dżem, przecież wszyscy powinni wiedzieć, że to co na tym dżemie zarobimy, to pójdzie na ogarowy fundusz.
Gdyby nie te wytykane tu dżemy, to może byłyby problemy z utrzymywaniem psów w DT? :?: :?: :?:

Z drugiej strony, czy jeden medal więcej w dobrej hodowli robi taką wielką różnicę :?:

Hodujemy nasze ogary, przynajmniej ja, z miłości do najstarszej polskiej rasy i tradycji rodzinnych, a nie dla zaliczonych wystaw i medali.

ojej....to był żarcik taki, nie musisz się od razu obrażać :zly2:

wiadomo, że każde działanie funduszo pomocne jest godne pochwały....nie o to mi chodziło, po prostu skojarzyłam sobie słoiki dżemu ze śniegiem za oknem...i to jakoś mi tak się napisało

jeśli to Cię w jakiś sposób dotknęło to ogromne sorry :szacun_1:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: aganowaczek »

qzia pisze:Ja to mogę i co tydzień jeździć tylko czy mój aktualny mąż, który ogarów nie znosi :niewka: da radę 2 weekendy pod rząd to nie wiem.
Ale co "da radę"??? Przecież ogary zabierzesz ze sobą :mysl_1: Taki weekend dla Twojego Szanownego bez ogarów to przecież wymarzony jest :mysl_1: :mrgreen:
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

No dobra to mam propozycję - odstawmy te dżemy i inne pasztetowe wątki poboczne. ;)
Skupmy się na idei - 50 OGARÓW (ALBO WIĘCEJ) NA 50-LECIE ;)
Tym samym bardzo proszę Was o rozpropagowanie tej imprezy wśród tych, którzy niekoniecznie mają na co dzień dostęp do forum.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: kasiawro »

Ania W pisze:
Poniatowski Dwór pisze:marzy mi się ta impreza.... więc wpisuje w kalendarz (dla mnie na sztywno - ale tu jeszcze moja druga połowa sie musi ustosunkowac - a to dla niego to taaaaaaaaaaaaaak daleko) i tez co nieco zacznę nastawiac....
Ej, no jak do Opola daliście radę do Wrocław już rzucik beretem i trasa super :) A szlachecka reprezentacja niezbędna :)
Namawiaj, namawiaj :dawaj:
Dokładnie do Opola, było tyle samo co do Wrocławia :).
Sławek z Izą mogą czuć się samotnie ;).
Jeszcze właścicielka Drużby posiada taki piękny strój, mam nadzieję, że też dołączy :).
BasiaM pisze:No i fajnie, blisko jest to se przyjedziemy :psiako:

To jeszcze zabierzcie tych wszystkich Ślązaków, orszak reprezentacyjny będziecie już tworzyć przez całą A4 :happy3: Basia namawiaj swoją okolicę proszę.
lusia pisze:Nie dane mi było zaistnieć w Opolu więc na Wrocław na 100 % jadę . Luśka i Madzia stawią się na zlocie .
Koniecznie, a Wy nie miałyście być w Opolu :mysl_1: ?
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

Wiem, że termin jeszcze odległy ale... Są to trzy dni, jeżeli mam kogoś nie zintegrowanego namawiać to muszę podać jakiś program i jakiś gwóźdź programu, bo raczej mało prawdopodobne żeby ludzie niezainteresowani wystawianiem psa chcieli przyjechać więcej niż na jeden dzień.
Rozumiem że zlot trwa od 23-25, wystawa to 24-25 i nie wiadomo w którym dniu VI grupa, a 25 wystawa ogarów. Czy wiadomo kiedy planujemy jakieś uroczyste spotkanie całości z marszem do pomnika Diany albo coś w tym stylu?
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

Sarabanda - gwoździem programu pewnie dla każdego będzie co innego, ale myślę, że wszyscy chętnie spotkamy się integracyjnie w sobotę wieczorem.
Wystawy są tak zaplanowane, żeby była możliwość startu dla chętnych ogarów i w sobotę (międzynarodowa) i w niedzielę (krajowa). Podczas obydwu wystaw planowane są pokazy rasy.
Spotkanie pod pomnikiem Diany też uwzględnione.

Ja robię tak, że informuję ludzi jaki charakter mają mieć te obchody, dlaczego akurat Wrocław i mówię, że szczegóły doślę jak tylko będą znane. Myślę,że na 9 miesięcy wprzód to każdy może sobie zaklepać termin ( dlatego też tak wcześnie ta informacja) i poczekać trochę na szczegółowy program jednocześnie dając szansę organizatorom na takie dopięcie wszystkiego, żeby potem uniknąć rewolucyjnych zmian.
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: weszynoska »

Gdyby mi się udało dojechac to jakas sarmacka suknia też się znajdzie ;)
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

:brawo_1: No mam nadzieję, że się uda :)
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: SARABANDA »

Tylko czy na wystawy na pokazy będą też wpuszczani ludzie z ogarami niewystawianymi?
bo jeżeli ktoś ma przyjechać z psem to ważna informacja
z własnego doświadczenia wiem jakie jest zamieszanie przy tego typu imprezach poza tym będziemy mieszkać nie w miejscu wystawy więc wiele "gwoździ" programu będzie rozrzucona w przestrzeni
mnie to nie przeszkadza, mówię tu o ewentualnym informowaniu znajomych
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Dni Ogara Polskiego we Wrocławiu 23-25 września 2016r.

Post autor: Ania W »

Ok. To dobra uwaga - myślę, że kasiawro ustali jak najszybciej to będzie możliwe.
ODPOWIEDZ