Spotkanie ogarów w Jaśle

Awatar użytkownika
Kuba
Posty: 135
Rejestracja: piątek 01 kwie 2016, 16:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Spotkanie ogarów w Jaśle

Post autor: Kuba »

Jest możliwość zorganizowania spotkania ogarów i coogarów przy okazji Podkarpackich Wystaw Psów Rasowych (Wystawa I, II i VI Grupy FCI 29 kwietnia i 30 kwietnia XXVI Podkarpacka Wystawa Psów Rasowych). Prawdopodobnie będzie też przegląd hodowlany coogarów. Warunki są dwa: znajdzie się kilka osób do ogar-nięcia tematu oraz powstanie sensowny program spotkania (by nie ograniczało się do dzień dobry i pa pa). Zastanówcie się czy się za to bierzemy, czy nie. I kto by się na spotkaniu pojawił.
Nieliczne już osoby w podeszłym wieku pamiętają takie spotkania na zamku Kamieniec końcem ubiegłego wieku. Tak fajnie nie będzie, ale może warto....
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Spotkanie ogarów w Jaśle

Post autor: Ania W »

Jako osoba w podeszłym wieku pamiętam jeden taki zlot i wystawę na zamku - bardzo fajnie było :piwko: I prawdę mówiąc warsztaty poprzedzające imprezy zainteresowały mnie pracą tropową z ogarem :) No i nie wiem czy w moim przypadku właśnie nie nałoży się na szkolenie...ale zobaczymy, jeszcze trochę czasu jest.
Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Spotkanie ogarów w Jaśle

Post autor: hania »

Kurcze, nie czuje się w podeszłym wieku a pamiętam i nawet jakieś fotki mam.
Awatar użytkownika
Kuba
Posty: 135
Rejestracja: piątek 01 kwie 2016, 16:20
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Spotkanie ogarów w Jaśle

Post autor: Kuba »

Ja się też nie czuję, ale chyba wyczerpała się liczba osób, która tam była? Oczywiście obecnych na ogarkowie.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Spotkanie ogarów w Jaśle

Post autor: kasiawro »

Niestety ten termin u mnie odpada. Pomysł świetny!!
ODPOWIEDZ