VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

Dzięki Folap za prezentację :zgoda: .
Mój garnek do gulaszu/bigosu jest podwieszany na trójnogu z łańcuchem i wielkość jego jak dla stada ogarów :D .
Maciekczewa, czytam i nie wierzę :zly1: . Pech podwójny u Ciebie. Fajnie, że jednak będziecie, lecz mam nadzieję, że nie kosztem Twojej stopy i kolana :nunu: .
:nunu:
Jeśli nie znajdziesz swojego na pieczonki jurajskie (brzmi intrygująco :marzyc_2: ) to ja wezmę swój i jakoś damy radę :zgoda:

Aż się dziwię, że jeszcze nikt nie pisze o nalewkach :mrgreen: .
Ja przywiozę derenia, porzeczkę i malinkę :happy3: .
Leszek z Amonem przywiezie "Amonówkę"!!!
Czy ktoś zrobi jajo :mysl_1: Wilga, Qzia :prosze_1:

Wilga jestem chętna na sery i oleje. Kasze też lecz nie w dużej ilości.
Napiszę co chcę z serów na PW. Rozumiem, że Pan od kasz, mąk itp. przyjedzie i nie zamawiamy nic u Ciebie?

Jeśli mowa o serach to ja mam możliwość przywiezienia serów kozich Wam pod zamówienie.
Taki walec szerokości 2-3 cm to koszt około 10-12 zł.
Sery: z czarnuszką, kozieradką, kminkiem, bazylia z suszonym pomidorem, żurawiną, wędzony oraz czysty bez niczego. Poza tym twaróg, śmietana, masło, kefir oczywiście wszystko z mleka koziego.
Chętnych również zapraszam na PW aby tutaj nie zaśmiecać wątku.

Aaa i nie zapominamy o bazarku :happy3: . Karton rzeczami na sprzedaż napełnić i zapraszamy :happy3:
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Wilga »

No dobrze. robię jajo :). Mam aktualną ofertę od rolnika, nie wiem jak ją pokazać na ogarkowie, czy mogę dodać jako plik?
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

Wilga pisze:No dobrze. robię jajo :). Mam aktualną ofertę od rolnika, nie wiem jak ją pokazać na ogarkowie, czy mogę dodać jako plik?
Jajo :happy3: :happy3: nawet nie wiem jak się cieszę. Muszę jeszcze "Miętową" namówić :cwaniak: .
Plik w formie załącznika dawaj, będzie czytelnie!!!
Awatar użytkownika
maciekczewa
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek 08 lut 2016, 11:23
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: maciekczewa »

Garnek (kociołek ) na piecząki namierzyłem. Jeśli chodzi o nalewki to mam własnej roboty tegoroczną na wiśniach ale to nic specjalnego, przywiozę dwie nalewki dar od przyjaciela z Podlasia jedna to DUCH PUSZCZY a druga KOPNIĘCIE ŁOSIA. Na szczęście będą z nami ogary a one się ani puszy ani łosi nie boją
Awatar użytkownika
rafkow
Posty: 797
Rejestracja: wtorek 14 paź 2008, 10:35
Gadu-Gadu: 34201
Lokalizacja: My som stela
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: rafkow »

Wklejam cennik na produkty, uzyskany od Wilgi.
Załączniki
Oferta miody.jpg
Oferta miody.jpg (104.71 KiB) Przejrzano 1116 razy
Oferta 1.jpg
Oferta 1.jpg (41.15 KiB) Przejrzano 1115 razy
Oferta 2.jpg
Oferta 2.jpg (91.15 KiB) Przejrzano 1116 razy
Oferta 3.jpg
Oferta 3.jpg (46.89 KiB) Przejrzano 1115 razy
Oferta 4.jpg
Oferta 4.jpg (74.75 KiB) Przejrzano 1115 razy
Pozdrawiamy !!!
Maczkowy blog
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Wilga »

Dzięki, jakoś nie mogłam sobie z tym wklejaniem dać rady :)

Cennik jest po to, aby każdy, kto jest zainteresowany obejrzał i pomyślał, czy coś chce, jeśli tak proszę do mnie jakieś ogólne info np."jestem zainteresowana miodami", przekaże rolnikowi na co jest zapotrzebowanie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

maciekczewa pisze: przywiozę dwie nalewki dar od przyjaciela z Podlasia jedna to DUCH PUSZCZY a druga KOPNIĘCIE ŁOSIA. Na szczęście będą z nami ogary a one się ani puszy ani łosi nie boją
To ja zabiorę jeszcze DUCHA SANU :mrgreen: , którego dostaliśmy od forumowej nulki :happy3: .
Będzie po duchach ciekawie :D .

Wilga ja nadal zainteresowana jestem olejami głównie, i kaszami jaglana i gryczana.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Ania W »

Maciekczewa - ale determinacja! :silacz: Fajnie, że będziecie z Bajką :)
Już nie mogę się doczekać kopnięcia łosia :D

Obiecany program- od razu zastrzegam, że mogą powstać małe przesunięcia, jeżeli zajdzie taka potrzeba z przyczyn niezależnych, ale na dzień dzisiejszy jest to obowiązująca ramówka.

PROGRAM VII ZLOTU OGARA POLSKIEGO:

31 SIERPNIA Piątek
Przyjazd wszystkich uczestników.
Wieczorne spotkanie powitalne przy ognisku na terenie ośrodka.

1 WRZEŚNIA Sobota
10:30 - dla chętnych nauka zakładania ścieżek, kilka cennych uwag dotyczących pracy tropowca dla początkujących .
Część praktyczna ze względu na liczbę psów tylko dla szczeniaków i młodych psów bez doświadczenia. Wolni słuchacze mile widziani.
ok. 13.00 – przerwa obiadowa.
14:00 - I część szkolenia Jakuba Badziukiewicza z zakresu handlingu (cześć teoretyczna).
18:00 - bazarek na ogarki w potrzebie.
19:30 - zabawa integracyjna przy ognisku, grillu i innych przyjemnościach.

2 WRZEŚNIA Niedziela
10:30 – 13.30 II część szkolenia Jakuba Badziukiewicza z zakresu handlingu (cześć praktyczna).


Grafik dość napięty :silacz:
Oczywiście nie ma obowiązku korzystania ze wszystkich atrakcji, ale zachęcamy, zwłaszcza część wystawowa zapowiada się bardzo interesująco.
Tak jak napisałam- niestety nie mamy możliwości zapewnienia ścieżek dla wszystkich chętnych, dlatego jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby uczestników tej części. Adresaci to głównie młodziaki (szczeniaki i młodzież), ale jeżeli ktoś mając starszego psa i sam nie ma doświadczenia czy też wiedzy, a chciałby spróbować to prosimy o informację. Jeżeli ktoś z bardziej doświadczonych chciałby uczestniczyć jako widz i słuchacz to też zapraszamy.

Przy okazji zlotu będziemy też chciały pomierzyć jak najwięcej ogarów. Jesteśmy z kasiąwro od czwartku wieczorem, więc zapraszamy już od piątku. Pomiary może jeszcze podzielimy na 2-3 tury, żeby wszyscy mogli skorzystać z atrakcji i nie stać w kolejce do miarki :)

Przy okazji kilka ważnych informacji :
Pamiętajcie o zabraniu ze sobą książeczek zdrowia (szczepienie - wścieklizna)!

Jeżeli będziecie uczestniczyli w proponowanych zajęciach proszę pamiętajcie o zabraniu potrzebnych akcesoriów (otok i obroża tropowa - jeżeli macie, jeżeli nie to zapewnimy :), ringówka, saszetka na smaczki, atrakcyjne smaczki). Wszyscy powinni mieć natomiast woreczki...wiecie po co ? ;)
Przypominam, że sprzątamy po psach!

Proszę też, żebyście byli świadomi, że to ze Wasze psy są zawsze grzeczne i nie mają problemów w relacjach z innymi psami, nie znaczy, że wszystkie inne są takie. Nie znam terenu, nie wiem ile jest miejsca, ale uczulam na spuszczanie jednych psów podczas, gdy inne są na smyczy. To prowadzi do niepotrzebnych napięć między psami...a niekiedy nawet między właścicielami ;)


CDN
;)
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: kasiawro »

Jeśli komuś ze zlotowiczów są potrzebne akcesoria do tropienia i ma ochotę po zlocie się w to bawić z ogarem to zapraszam na PW .
Chętnie się podzielę aby zamrażalkę na sezon przygotować ;).
Awatar użytkownika
Wigro
Posty: 1735
Rejestracja: wtorek 21 paź 2008, 00:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: WA-WA

Re: VII Zlot Ogara Polskiego Jeleń 2018

Post autor: Wigro »

Wilga

Witaj,
my byśmy chcieli miód wrzosowy
Pozdrawiamy
janusz i bogda
Ogar dobry:Gęby długiej. Paznokci tępych. Zadu przestronnego, łakomy, zwajca.
ODPOWIEDZ