VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Awatar użytkownika
WOJAN OGARUSY
Posty: 215
Rejestracja: sobota 10 lis 2018, 21:51
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Iłża

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: WOJAN OGARUSY »

kasiawro pisze: sobota 07 wrz 2019, 23:33
Mam możliwość przywieźć dla Was pod zamówienie serków kozich krojonych z walca w kwocie 10-12 pln (z czarnuszką, orzechem włoskim, kozieradką, żurawiną, bazylia z suszonym pomidorem, wędzony, czysty, i chlebka swojskiego 9-12 pln (żytni, pszenno-żytni, orkiszowy) - zamówienia zbieram do środy 11 września :) .

A to ja też się skuszę ... :)
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: qzia »

Ja też poproszę o serki. Po 2 jeśli można, każdego rodzaju.
1. serek z czarnuszką
2. serek z orzechem włoskim
3. serek z żurawiną
4. serek z bazylią i suszonym pomidorem
Marian70
Posty: 37
Rejestracja: piątek 13 kwie 2018, 22:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Marian70 »

Ania W pisze: niedziela 08 wrz 2019, 20:18 Dorzucam regulamin.
REGULAMIN ZLOTU
1. Na terenie ośrodka wszystkie psy muszą być na smyczy i pod kontrolą właścicieli. Oprócz nas są tam obecni też stali rezydenci : konie i koty, o których komfort również musimy zadbać. Padoki i stajnie są dla koni, nie dla nas.
2. Ze względów bezpieczeństwa rodzice proszeni są o sprawowanie opieki nad dziećmi. Prosimy pilnować, żeby dzieci nie zbliżały się do koni i kotów.
3. Sprzątamy po psach na terenie całego ośrodka.
4. Na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego nie można puszczać psów luzem. Psy mogą być puszczone jedynie w wyznaczonym do tego miejscu.
5. Ze względu na przepisy ppoż na terenie ośrodka obowiązuje zakaz palenia papierosów poza wyznaczonymi miejscami. Zakaz palenia w pokojach, zakaz palenia w lesie.
6. Zakaz dokarmiania zwierząt .
7. Wszyscy uczestnicy zlotu są zobowiązany do zachowania czystości zarówno w pokojach, jak i na terenie ośrodka.

Pamiętajmy!
Jesteśmy gośćmi i pozostawmy po sobie takie wspomnienia, żeby być zaproszonym ponownie.
No z tymi zakazem zbliżania się do kotów to grubo. Biorąc pod uwagę, że to raczej koty będą się zbliżały i łasily. Mi chodziło o niezbliżanie się do koni na padokach oraz w stajni i nie wchodzenie do zagrody z kozami. Jeśli zaś o koty się rozchodzi to mam tylko prośbę by dzieci nie wynosiły ich do budynków a zwłaszcza do pokoi i to tyle :-). Reszta regulaminu jest ok.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Ania W »

Myślę, że asekuracyjnie jednak lepiej, żeby dzieci nie przejawiały zbytniej inicjatywy w kontaktach z kotami. Jeżeli podejdą i nie będzie w pobliżu psa -ok.
A w ogóle odradzałabym noszenie ich na rękach w takim stadzie psów, wśród których nie wszystkie są wielbicielami kotów albo są wielbicielami "inaczej". Dziecko chodzące z kotem na rękach między psami może być ryzykowne - dla dziecka i dla kota. Oczywiście decyzja i jej konsekwencje są zawsze po stronie rodzica.
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: kasiawro »

JESZCZE TYLKO 4 DNI I SIĘ WIDZIMY :happy3: !!!!!!
Dzięki za dyscyplinę co do wpłat :silacz: !!!

Marian70 + Pieczarka + Frajda od piątku
kasiawro + Tomek + AniąW - ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Poniatowski Dwór 2 os. + 2-3 ogary od piątku ZALICZKOWANE - całość
Betty - ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Sarabanda ZALICZKOWANE 45 zł
ZbyszekC 2 os.ZALICZKOWANE 90 zł.
Kinga Anciar 2 os. - ZALICZKOWANE 150
Jolanta Kowalczyk 3 os. ZALICZKOWANE 135 ZŁ.
"Kiliany" 4 os. od piątku!!! ZALICZKOWANE całość
Jerzy Dyło od piątku - ZALICZKOWANE
Uncjo-Funty ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Ketrin 2 os. + Eryk od soboty ZALICZKOWANE 45 ZŁ
Qzia 2 os. + ? od piątku - ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Agnieszka Lebda i Konrad 2 os. - ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
aniaN (Jacek Niedźwiecki) 2 os.ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Wojany 4 os. od piatku - ZALICZKOWANE 180 ZŁ.
Karolina Konieczna i Bartek 2 os.ZALICZKOWANE 90
Kasia i Tomek Stankiewicz ZALICZKOWANE 180 ZŁ.
Ania i Łukasz Koziel - ZALICZKOWANE 90 ZŁ.
Maciej Wawrzykiewicz 2 os.- ZALICZKOWANE
Paulina Wojtarek 3 os. ZALICZKOWANE 135 ZŁ
Paweł Wrotek - fotograf nadworny ;) od piątku
Iwonka i Krzysztof Poluch 2 os. - ZALICZKOWANE 45 ZŁ.

Osoby poniżej proszę o kontakt z Marianką, bo ich wpłat nie widzimy oraz czekamy na potwierdzenie obecności:
Wilga 1 os. + Cykada Goniwiatr od piątku
Jędrzej Sierant 2 os.
J. Juszkiawiczus-Badin 1 os. + Czuwaj od piątku



Czy ktoś sprawdzał pogodę :mysl_1: ?

Betty i Qzia wpisana na listę serową ;).
Wojany czekam na info co chcecie ;).

Sarabanda kociołek zarezerwowany masz :piwko: !
Czy ktoś chętny na drugi :mysl_1: :dawaj: ?
Zestaw plastikowych naczyć z Ikae bierzemy aby było eko :silacz: . AniaW poproszę o zabranie metalowych małych pojemniczków :mrgreen:
Awatar użytkownika
BACHMATsforanemroda
Posty: 1117
Rejestracja: niedziela 01 lis 2015, 16:35
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Jeleń, Szczecinek
Kontakt:

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: BACHMATsforanemroda »

Ja mam kociłek, jak się zmieści to zabiorę (ale przygotowanie zostawiam komuś innemu :P )
Na zlot przyjedzie Bajeczka z Pauliną. :happy3: Już się nie mogę doczekać! :piwko:
hodowla znad Sarczego Brzegu
https://www.facebook.com/BACHMATsforanemroda/" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: SARABANDA »

kasiawro pisze: sobota 07 wrz 2019, 23:33 Chciałam wspomnieć, że to Sarabanda jest pomysłodawcą bazarkowa na zlotach i jej chwała oraz brawa się należą :szacun_1: :brawo_1: .
Bez przesady Kasiu, nerki w końcu nikomu nie oddałam, wielkie brawa to raczej dla organizatorów zlotów, dla Ciebie i Ani, Kingi, Marianny i wszystkich pozostałych :piwko:

Jeden kociołek starcza na około 10 osób, będzie nas więcej, więc zgłaszajcie się kto jeszcze chętny do przygotowania. Do obierania i krojenia zawsze znajdzie się pomoc, bardziej chodzi o ogarnięcie organizacyjne. U mnie wege i bezglutenowo, więc w pierwszej kolejności nakarmieni zostaną bezmięsni.
Z pogodą to chyba będzie średnio, super że mamy taką dobrą miejscówkę.
Kasiu, wpisz mnie na listę chętnych na kozie sery 1x czarnuszka, 1x orzechy i 1 x kozieradka :happy3:
Koty już mnie straszą po nocach.
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: kasiawro »

BACHMATsforanemroda pisze: poniedziałek 09 wrz 2019, 19:02 Na zlot przyjedzie Bajeczka z Pauliną. :happy3: Już się nie mogę doczekać! :piwko:
Super poznam sunię :happy3: :happy3:
Kinga, chyba oczy się będą pocić ;) .
Sarabanda wpisana na listę serkową.
Wilga
Posty: 1589
Rejestracja: czwartek 22 sty 2009, 17:01

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Wilga »

Kochani Ogarowcy, a przede wszystkim Organizatorzy, nie jedziemy na zlot, nie daję rady z wyjazdami we wrześniu, Cy ciągle przed cieczka, wiec nie znamy ani dnia ani godziny.....
Dobrej zabawy, czekam na relacje.
Pozdrawiam
Bogna
Marian70
Posty: 37
Rejestracja: piątek 13 kwie 2018, 22:38

Re: VIII Zlot ogarów Julinek wrzesień 2019.

Post autor: Marian70 »

kasiawro pisze: sobota 07 wrz 2019, 23:33 Ja mam dwa kociołki i mogę zabrać jak ktoś chce coś pichcić w nich - czekam na info ... :dawaj: ?

Jak tylko się ogarnę to wejdę na strych i zobaczę co mamy z jednorazówek po wcześniejszych zlotach.

Mam możliwość przywieźć dla Was pod zamówienie serków kozich krojonych z walca w kwocie 10-12 pln (z czarnuszką, orzechem włoskim, kozieradką, żurawiną, bazylia z suszonym pomidorem, wędzony, czysty, i chlebka swojskiego 9-12 pln (żytni, pszenno-żytni, orkiszowy) - zamówienia zbieram do środy 11 września :) .
SARABANDA pisze: sobota 07 wrz 2019, 19:56 Emocje jakie towarzyszą wydarzeniu, uwierzcie, bezcenne.
W tym roku planuję dla osoby która "zarobi" najwięcej sprzedając swoje artykuły, specjalną nagrodę.
Chciałam wspomnieć, że to Sarabanda jest pomysłodawcą bazarkowa na zlotach i jej chwała oraz brawa się należą :szacun_1: :brawo_1: .
Bazarek się przyjął genialnie, jest wspaniałą zabawa i dobrym uczynkiem dla ogarów w potrzebie :prosze_1: !!!!
Na bazarek się szykujemy, gromadzimy różne takie i owakie ;) .... .
Uwielbiamy te emocje o których Sarabanda pisze :happy3: :marzyc: :o :) .
Zastanawiam się tylko jak chcesz zweryfikować kto najwięcej zarobi.. :mysl_1: ? Bo chętna jestem na tą nagrodę :mrgreen:

Jeszcze 6 dni i się widzimy :silacz: :silacz: :silacz: :silacz:
Hej a pamiętała o mnie w temacie serkow. Ja proszę z czarnuszka i orzechem włoskim.
ODPOWIEDZ