Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Awatar użytkownika
Malgosiaczek_27
Posty: 1587
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:51

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: Malgosiaczek_27 »

Fotki wspaniałe. Reprezentacja rewelacyjna :) Również żałujemy że nie mogliśmy być z Wami. No ale cóż będzie jeszcze niejedna okazja. Mam nadzieje :)
Obrazek

Czekolada uspokaja bardziej, niż kolor zielony ;)
Awatar użytkownika
ketrin
Posty: 1985
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 20:36
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Łódź

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: ketrin »

kolejny wspaniały pomysł :happy3: :happy3: :happy3:
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: agag »

arcturus byłoby świetnie! Bardzo dziękuję za odzew!
Awatar użytkownika
carmen
Posty: 763
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 09:18
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: koło Żywca

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: carmen »

jak ja dawno Macka nie widziałam, zupełnie się nam rozszlachcił :mrgreen:
Określ swoją wizję przyszłości. Zastanów się jaka jest jej cena? Postanów, że ją zapłacisz...
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: agag »

Odświeżam wątek! Jestem dziś po rozmowach w Stadninie, nasz pokaz byłby wprowadzeniem do pokazu hodowlanego Stadniny, odbędzie się w niedzielę 13 września około godziny 17. Prosiłabym bardzo o potwierdzenie przybycia, kto będzie i z iloma psami. Serdecznie wszystkich zapraszam, zwłaszcza, że oprócz naszego będzie jeszcze kilka innych fajnych pokazów, między innymi jazdy konnej w stylu West w wykonaniu aktualnego Mistrza Polski Koni Arabskich pana Marka Suligi ! Osobiście jestem jego wielką fanką, wspaniale dogaduje się ze swym Wangelisem, oglądać ich pracę to wielka przyjemność.
Awatar użytkownika
ania N
Posty: 5017
Rejestracja: piątek 03 kwie 2009, 18:43
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Nasiłów /Puławy

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: ania N »

Chętnie byśmy pojechali ale nasze stroje nie są aż tak stare.... :niewka:
„Jak ktoś chce coś robić to szuka sposobu, jak ktoś nie chce nic robić to szuka powodu."

https://www.facebook.com/HodowlaOgaraWislanaOsada/" onclick="window.open(this.href);return false;
monik

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: monik »

ania N pisze:Chętnie byśmy pojechali ale nasze stroje nie są aż tak stare.... :niewka:
to wypożycz z teatru, teraz prawie każdy teatr ma wypożyczalnię i wypożyczenie na weekend, to koszt w granicach 30 do 60zł - cena zależna od miasta, w Poznaniu w granicach 50zł :)

Ja bardzo chciałam tam jechać, ale niestety nie mam transportu, a do Janowa pociągów nie ma.. :(
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: Maciej Osiński »

ja niestety nie będę mógł być bo będę chrześniaka chrzcił... :)
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
agag
Posty: 507
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 21:18

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: agag »

Maciek przysyła zastępstwo w postaci kolegi z Zachcianką, AniaN też się wybiera, będą 2 charty od Arcturus, oczywiście moje suczydła. Kogo jeszcze się mogę spodziewać? Świtki, będziecie?
Maciej Osiński
Posty: 266
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 14:38

Re: Pokaz ogarów w czasie aukcji w Janowie Podlaskim

Post autor: Maciej Osiński »

przyjmijcie tam jakoś mojego kolegę... Dobry chłopak i chce mieć psa :) Na wiosnę pewnie będziemy z nim coś wystawiać :)
"Zastanawiałeś się kiedyś, co one o nas muszą myśleć? No popatrz tylko - wracamy ze spożywczego z niesamowitą zdobyczą: kurczakiem, wieprzowiną, połową cielaka. Muszą myśleć, że jesteśmy najlepszymi myśliwymi na świecie!"
ODPOWIEDZ