Fundusz "ogarkom w potrzebie"

bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

hania pisze: Paliwo to nasz wkład a antybiotyk mamy od anonimowego darczyńcy.
:szacun_1: :piwko:
oraz dla anonomowego darczyńcy :szacun_1:
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Agatabudynek- czy przelew na Hani konto już poszedł? Bo na Lubą czeka -niecierpliwie ;) - fajny dom :happy3: i sprawa jej sterylki się zrobiła pilna :marzyc_2:
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Agatabudynek: Sterylka Lubej już w najbliższy poniedziałek.
Hania napisze Ci na pw konto i nową kwotę (ze względu na f-rę- trochę większą niż te 315zł)- prosimy Cię o przelanie jej z konta pomocowego.

Zostanie wystawiona f-ra (z tą kwotą) przez weta robiącego sterylizację. F-ra zostanie wysłana do schroniska z którego wyjeliśmy Lubą i nastąpi stamtąd zwrot tej kwoty z powrotem na ogarkowe konto pomocowe.
Czyli Hania przelane/wypłacone pieniądze jakby "założy", a potem Agatko one do nas wrócą. Zapewne nie będzie to bardzo szybko, ale będzie.
Czyli de facto- kasę z konta pomocowego na sterylizację Lubej- tylko na jakiś czas pożyczamy :P

PS
:niewka: Dzisiaj wieczór ponownie wysłałam zapytanie mailowe do Puzona, co z naszą składkową zagrajową kasą się dzieje? A może już wpłaciła a my nie wiemy? Proszę o sprawdzenie.
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: agata-budynek »

Przelew do Hani na sterylizację Luby w kwocie 365 zł. poszedł - powinien jutro już być na koncie.
Przepraszam bardzo, że to tak długo trwało, ale ostatnio jestem gościem w domu :niewka:

Na konto ogarkowe wpłynęło kolejne 100 zł. od Kasi Badziukiewicz :szacun_1:

Na koncie ogarkowym jest obecnie 529 zł.

Wpłata od Puzona do tej pory nie wpłynęła.
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Bardzo mnie to smuci co robi Puzon ( a raczej czego nie robi), piszę maile, dzwoniłam.
Sama napisała przecież, że NASZA kasa jest, że się rozliczy... :|
Nie rozumiem...
To coś nie tak :niewka:
Mam nadzieję, że to się wyjaśni...
Wysłałam do Puzona właśnie smsa w tej sprawie.

Agatabudynek- czy zwrot za sterylkę Lubej już może dotarł do Ciebie? Ja wiem, że to nie miało być szybko, ale tak pytam.
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Ogaromaniacy składkowicze funduszu- proszę wejdźcie na temat tego ogara w wielkiej potrzebie

viewtopic.php?f=27&t=1357&p=69100#p69100" onclick="window.open(this.href);return false;

potrzebna Wasza/nasza decyzja...

Acha, dostałam smsa i dzisiaj podałam Puzonowi jeszcze raz konto pomocowe do wpłaty (zagubiła podane wcześniej i ma brak netu).
Czekam teraz na wpłatę na nasze pomocowe konto pozagrajowej kasy (ok 500zł).
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Dostałam od Puzona smsa- właśnie wpłaciła 300zł (już powinno być na koncie pomocowym).
Proszę Agatębudynek o sprawdzenie.
Awatar użytkownika
agata-budynek
Posty: 291
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 20:48
Gadu-Gadu: 0

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: agata-budynek »

Witam,
potwierdzam wpłatę 300 zł. od Ilony Wójcickiej oraz wpłatę od Kasi Matuszewskiej 200 zł :szacun_1:

W chwili obecnej na koncie ogarkowym jest 1050 zł.

Zwrot za sterylkę Lubej jeszcze nie dotarł.
:hi_1:
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Dziękuję Kasi :szacun_1:
Dziękuję Ilonie.
Dziękuję Agatabudynek :zgoda:
To ważne bo mamy ogara w schronie w wielkiej potrzebie...
bea100

Re: Fundusz "ogarkom w potrzebie"

Post autor: bea100 »

Proszę ponownie wszystkich składkowiczów o wejście na temat ogara Czifa kiedyś/obecnie DUKATA- potrzebne są decyzje odnośnie ew. wzięcia pieniędzy z Funduszu...
Ostatnio zmieniony wtorek 03 maja 2011, 16:58 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ