Zlot ogarów

Awatar użytkownika
hania
Posty: 6979
Rejestracja: czwartek 06 lis 2008, 07:23
Gadu-Gadu: 4788548

Re: Zlot ogarów

Post autor: hania »

My wstępnie tak :):):)
kasiawro pisze:Słuchajcie kochani piszcie czy z jedzeniem czy bez i od soboty, czy piątku :prosze_1:
A z tą deklaracją mam problem, bo dużo zależy od cen.
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Zlot ogarów

Post autor: miszakai »

No u nas też sporo zależy od kosztów :roll: Może znane są jakieś widełki?
Obrazek
Awatar użytkownika
Czata
Posty: 846
Rejestracja: sobota 30 sty 2010, 07:31
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot ogarów

Post autor: Czata »

Jeden człowiek + jeden pies od piątku wieczór i raczej z jedzeniem
Jagoda z Czatą Nowogary i Poraj z Zadrą-Esterą z Ogarów z Kniei
KOiGP
Posty: 114
Rejestracja: wtorek 18 maja 2010, 01:43
Lokalizacja: 90-427 Łódź, Al.Kościuszki 48
Kontakt:

Re: Zlot ogarów

Post autor: KOiGP »

Naginam nick KOiGP ale myślę, że w słusznej sprawie i nikt nie będzie miał do mnie o to pretensji.
To jest prywatna sprawa nie Klubowa !!!

Po rozmowie z kilkoma osobami. Uznaliśmy, że możemy zrobić koszulki z nadrukiem specjalnie na tą okazję.
Koszulki będą płatne. Kosztów na razie nie znam, ponieważ nie wiem ile ich mamy zrobić.
Przemyślcie czy chcecie.
Czekam na informacje.
Klub Ogara i Gończego Polskiego zaprasza na stronę klubową http://www.ogaryigoncze.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zlot ogarów

Post autor: kasiawro »

Co do koszulek super bardzo lubię takie nasze lokalne przebrania ;)
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Zlot ogarów

Post autor: miszakai »

Czy cios wiadomo na temat orientacyjnych kosztów? Rozumiem, że termin 2-3.10. utrzymany?
Obrazek
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7820
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Zlot ogarów

Post autor: qzia »

My z Kuba wstepnie na tak. 2.10 mamy konkurs retrieverow pod Krakowem na ktory byc moze sie wybierzemy, ale na wieczorna biesiade dojedziemy. 2 osoby, ogar i łaciaty jamnior..
Znam dobre noclegi pod Sulejowem w Bialej. To od Lesniczowki w Piotrkowie niezbyt daleko. Ceny przystepne. Domki murowane lub drewniane po 30 zl od osoby, do tego obiady chyba tez w podobnej cenie. Sa tez sniadania i kolacje ale my jedlismy wlasne. Kuba tak rano nie wstaje.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Zlot ogarów

Post autor: Chaszczy »

Bylibyśmy wstępnie zainteresowani (3 osoby + pies), ale wszystko zależy od kosztów. :)
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: Zlot ogarów

Post autor: kasiawro »

Przepraszam, że to tak długo trwało i wszystkie pretensje Wasze biorę na siebie :szacun_1: . Nie zawsze wychodzi tak jak powinno, ale człowiek całe życie się uczy ;)

Obdzwoniłam 7 ośrodków z czego tylko 2 były w stosunku do mnie bardzo miłe i nie dawały mi do zrozumienia, że robią mi łaskę odpowiadając na moje pytania - czy to się kiedyś zmieni....
Najbardziej dogodny lokalizacyjne, cenowo, lokalowo z wolnymi miejscami oraz nie pobierający opłat dodatkowych za psy jest ośrodek Anpol.
http://www.anpol-pt.com.pl/main.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Wstępnie zarezerwowałam 25 miejsc noclegowych w domkach. Ilość osób i rezerwację muszę potwierdzić do wtorku.
Domki są 2/3 osobowe w zależności jak kto chcę. Każdy domek posiada łazienkę, cena od osoby wyjściowa była 35zł, końcowa została 30 zł :silacz:. Jeśli ktoś chce mieszkać sam w domku jest oczywiście taka możliwość ;), ale ponosi podwójne koszty, przypominam że będzie to październik, jak dla mnie każda ciepła duszyczka to cieplej w domku :). Domki nie mają ogrzewania więc albo mocno się integrujemy kosztując duuużo nalewek, albo bierzemy jakieś swoje konwektory, albo grube piżamy flanelowe - ja biorę piżamę, nalewkę i konwektor a i Tomka :D (kolejność przypadkowa) :D
Psiaki mile widziane, tylko musimy zabrać swoją pościel do domku, pralnia nie chce im prać pościeli z sierścią.
Jest możliwość wykupienia sobie wyżywienia, 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) 65zł, samo śniadanie 10 zł.
Miejsce na ognisko jest, koszt drzewa na ognisko to 50zł, ja myślę że będą tacy fajni panowie z nami co sobie poradzą z tym problemem i nie będziemy musieli zamawiać drzewa....
Jeśli będziemy chcieli wynająć sale to koszt za godzinę 50zł ale też kwestia dogadania.

Uff to chyba tyle, jeśli będziecie mieli jakieś dodatkowe pytanie to proszę, każda forma jest dobra: gg (13373652), kasiawro@ogarpolski.com.pl, tel. 695350502 lub dzwońcie do ośrodka powołując się na Kasia Cieleń.
Deklaracje proszę piszcie tutaj bo muszę to ogarnąć, zliczyć i podać. Jeśli ktoś ma znajomych z ogarem, którzy nie są na forum proszę ich też poinformować o takim zlocie. Dzięki.
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Zlot ogarów

Post autor: Ania W »

:szacun_1:

Program w przygotowaniu ale myślę że co by nie było będzie atrakcyjnie ;)
ODPOWIEDZ