Kupię ogarzą suczkę

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: qzia »

Moja 40 kg przylepa przewraca nawet mnie. Na delikatność młodego ogara nie ma co liczyć. :wow_3: :wow_3: To przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Dodaj do tego pazurzastą łapkę domagającą się pieszczot. :strach_2: Dzieci nie mają łatwego życia z młodym ogarkiem. :niewka:
Awatar użytkownika
bandurencja
Posty: 116
Rejestracja: piątek 29 lip 2011, 11:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: bandurencja »

Z mojej trójki muszkieterów, tylko jedna Merida jest na tyle waleczna, że nie zniechęcają jej popazurzaste szramy. Reszta radośnie macha pieskowi przez szybę, a jak "pies w dom", to dzieciaki pryskają byle wyżej.
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: Danuta »

bandurencja pisze:No może nie rozpaczliwie aczkolwiek stanowczo szukam szczeniaka - suczki.
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście to może poczekacie na nowe dzieciaki Lokisa - ojca Bandury. :P
Myślę, że urodzą się na dniach... :mrgreen:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
bandurencja
Posty: 116
Rejestracja: piątek 29 lip 2011, 11:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: bandurencja »

Tatusia możliwości znamy, super. A mamuśka... coś więcej? :prosze_1:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: SARABANDA »

I dlaczego nie ma w spodziewanych miotach ? :zly3:

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: panbazyl »

qzia pisze:Moja 40 kg przylepa przewraca nawet mnie. Na delikatność młodego ogara nie ma co liczyć. :wow_3: :wow_3: To przychodzi z wiekiem i doświadczeniem. Dodaj do tego pazurzastą łapkę domagającą się pieszczot. :strach_2: Dzieci nie mają łatwego życia z młodym ogarkiem. :niewka:
ojtam ojtam. Do mnie na tydzień na szkolenie i pies chodzi jak w zegarku, nawet ogar. Nawet je na zaproszenie.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: SARABANDA »

A jak z przywołaniem w terenie Magda? Może potrenujesz z moimi dziewczynami przy okazji i w wolnej chwili.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: panbazyl »

SARABANDA pisze:A jak z przywołaniem w terenie Magda? Może potrenujesz z moimi dziewczynami przy okazji i w wolnej chwili.

_________________

Małgosia&S&C
a wiesz co - chętnie. Tylko pierwsze dni bez właściciela. Potem już może być.
W polach bywa czasami różnie, ale ogólnie źle nie jest. Nawet na świeżych tropach dzika ogr jest do przywołania (ale mam plagę dzików!!!! dziś stado straszyło w okolicach młyna wodnego...). Najbardziej odwoływalny z moich psów jest czarny labek, najmniej żółty labek.
Ale grzeczności przy misce nauczę szybko.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
bandurencja
Posty: 116
Rejestracja: piątek 29 lip 2011, 11:23
Gadu-Gadu: 0

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: bandurencja »

...zaklinaczka psów?
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Kupię ogarzą suczkę

Post autor: SARABANDA »

E tam, labek to nie pies. A Gryzoń to bardzo podatny egzemplarz. :jezyk_3:

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ