Planuję zakup ogara

kitesurf
Posty: 1
Rejestracja: piątek 29 sty 2016, 13:29

Planuję zakup ogara

Post autor: kitesurf »

Witam wszystkich serdecznie. Od dłuższego czasu interesuje się ogarami. Jestem zafascynowany tą rasą. Mieszkamy na tzw. " odludziu ". Pod Poznaniem. Mamy dość dużą działkę. Szukając rasy dla nas oczekiwałem przede wszystkim dwóch rzeczy. Po pierwsze: Mamy 4-letnie bliźniaczki i chcemy, by wychowywały się z psem i żeby pies był ich przyjacielem, a z tego co wyczytałem to jest to odpowiednia rasa po tym względem. Po drugie: Zaczynam staż łowiecki, zatem będę myśliwym i bardzo zależy mi na psie myśliwskim. Do tego zależy mi na tym, żeby ogar został bardziej doceniany jako nasza wspaniała narodowa rasa. Także pytanie do Was:

Czy ktokolwiek z Was - hodowców planuję w najbliższym czasie mioty? Najlepiej, gdyby rodzice byli polujący, choć nie jest to warunek konieczny. Proszę piszcie tutaj lub na PRIV.

Pozdrawiam.
Michał
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8079
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: BasiaM »

Witaj,

tu na forum mamy taki dział "spodziewane mioty" : http://www.ogarkowo.pl/viewforum.php?f=33" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ania W
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 11868
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 22:03
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: Ania W »

Myślę, że najlepiej będzie jak zrobisz tak jak napisała Basia.
Też zachęcam do odwiedzania wątku o spodziewanych miotach.
Pierwsza połowa roku zapowiada się "na bogato" jeżeli chodzi o plany hodowlane i to zarówno po rodzicach polujących, jak i tych o bardziej ukrytych talentach ;)
W spodziewanych miotach znajdziesz informacje o potwierdzonych ciążach i rodzicach miotu.
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: SARABANDA »

Witaj, zajrzyj jeszcze na OLX, są szczenięta do odbioru i planowane mioty
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
Ola i Dunaj
Posty: 2107
Rejestracja: czwartek 27 lis 2008, 11:13
Gadu-Gadu: 9495783
Lokalizacja: Młynki

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: Ola i Dunaj »

kitesurf pisze: Zaczynam staż łowiecki, zatem będę myśliwym i bardzo zależy mi na psie myśliwskim. Do tego zależy mi na tym, żeby ogar został bardziej doceniany jako nasza wspaniała narodowa rasa.
:zgoda: Czekamy aż dołączysz do grona z wymarzonym ogarem :piwko:
Utopista widzi raj,
realista widzi raj plus węża.
Helmut Walters
Awatar użytkownika
Poniatowski Dwór
Posty: 1527
Rejestracja: sobota 08 lut 2014, 14:38
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Poniatowa, woj. lubelskie
Kontakt:

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: Poniatowski Dwór »

powodzenia i ciesze się że dołączysz do naszego grona!!!
z Poniatowskiego Dworku pozdrawiają Ania i Łukasz z dziećmi
oraz AS-ANI, HUSARZ, FELIX, MINA, ARIADNA i ZADZIOR
https://www.facebook.com/Ogary-Polskie- ... 921752356/
Kontakt do HODOWLI 515061115
Awatar użytkownika
gryfna
Posty: 291
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:25
Gadu-Gadu: 0

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: gryfna »

kitesurf pisze: Zaczynam staż łowiecki, zatem będę myśliwym i bardzo zależy mi na psie myśliwskim. Do tego zależy mi na tym, żeby ogar został bardziej doceniany jako nasza wspaniała narodowa rasa.
Doskonały wybór! Praca z ogarem w łowisku daje bardzo dużo radości. :)

Darz Bór :)
MaciekSz
Posty: 474
Rejestracja: poniedziałek 10 lut 2014, 10:21
Gadu-Gadu: 0

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: MaciekSz »

kitesurf
:brawo_1:
Awatar użytkownika
miszakai
Posty: 4790
Rejestracja: piątek 17 paź 2008, 18:13
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Bory Tucholskie
Kontakt:

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: miszakai »

Ale za co brawo? :) Rozumiem, że za staż ;) Nie wiem czy znacie pytającego ale ja napisałam priva o sobie i że będzie sporo miotów wiosennych i na pewno znajdzie "swojego" ogara i nie dostałam żadnej odpowiedzi. Nie wiem ale ja jakbym zapytała na forum i poprosiła o odpowiedzi hodowców to bym choćby podziękowała za maila. Można byłoby z grzeczności odpisać :? Może przesadzam ale człowiek coś pisze, pochyla się nad polującym wind czy kite surferem ;) i nic. Dla mnie to brak kultury. Ja bym pewnie do każdego kto mi odpisał zadzwoniła i męczyła o ogary i pytała albo po prostu podziękowała w mailu za informację, bo szukam po aktywnie polujących, bliżej etc.
Obrazek
Awatar użytkownika
aganowaczek
Posty: 4360
Rejestracja: poniedziałek 18 sty 2010, 14:32
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Koziegłówki

Re: Planuję zakup ogara

Post autor: aganowaczek »

miszakai pisze:Nie wiem czy znacie pytającego ale ja napisałam priva o sobie i że będzie sporo miotów wiosennych i na pewno znajdzie "swojego" ogara i nie dostałam żadnej odpowiedzi.
Ja też napisałam i :niewka:
miszakai pisze:Dla mnie to brak kultury.
Też tak sądzę.
Panu Bogu świeczkę a diabłu OGAREK :-)
Hodowla Ogara Polskiego
"z Sarmackiej Tradycji FCI"
534 992 136

ODPOWIEDZ