Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Gonia
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 12 sty 2010, 11:18

Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: Gonia »

Chętnie kupię suczkę ogarka najlepiej na wiosnę bo nie mam jeszcze dla niej wybiegu. Właściwie już w marcu, koniec lutego mogłaby z nami zamieszkać.
bea100

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: bea100 »

Goniu- Twój wpis z wczoraj, więc muszę spytać czy jesteś tą osobą spod Wrocławia, z którą koresponduję i która poprosiła mnie dzisiaj o zapisanie na suczkę z letnio/jesiennego miotu w mojej hodowli?
Gonia
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 12 sty 2010, 11:18

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: Gonia »

Tak, jesteśmy już w kontakcie e-mailowym :)
bea100

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: bea100 »

Czyli dobrze się domyśliłam. To witaj serdecznie :zgoda: - cieszy mnie, że jesteś z nami na ogarkowym forum, zostań tu z nami, czytaj, pytaj...cieszy mnie, że szukasz informacji i że dużo wcześniej starasz się starannie przygotować na ogareczka (co bardzo cenię) :brawo_1:
bea100

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: bea100 »

Gonia- od paru dni mam qrcze pocztę mailową zablokowaną, jakiś kłopot większy, czekam na pomoc komputerowca, sorki. Pisz do mnie poprzez forum na pw.
Gonia
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 12 sty 2010, 11:18

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: Gonia »

Witaj Bea :)
chyba już Twoja poczta jest o.k. bo dostałam wiadomość. Dziękuję za wszystkie informacje. Z pewności będę miała jeszcze do Ciebie mnóstwo pytań odnośnie ogarka. Wolę pytać niż potem popełnić jakiś błąd i mieć do siebie pretensje,że się czegoś nie dopatrzyło. Pozostaniemy w kontakcie. Pozdrawiam serdecznie.
bea100

Re: Kupię suczkę -Ogara na wiosnę!!

Post autor: bea100 »

Tak- już pocztę mogę odebrać :P Czytaj, pytaj...
ODPOWIEDZ