suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: qzia »

Skoro taka duża dyskusja o hodowli rozgorzała to ja też zrobię swój wkład. :mrgreen: Zobaczymy czy znajdzie się hodowca "dla idei".
Oddam w dobre ręce na prawach hodowlanych (czyli wystawy, hodowlanka, może konkursy i potem dzieci z psem którego wspólnie ustalimy, 1 szczenię dla mnie - żeby nie było wątpliwości) suczkę 5 miesięczną AKSAMITKĘ PC Ogarowe granie. Suczka z nie byle jakim pochodzeniem bo urodziła się w Psiej Comecie. :fiufiu: :fiufiu: Matka Zwycięzca Świata 2010 i Klubu 2010. Wielokrotnie otrzymywała CACIB i BOB. Wybitnie użytkowa suka. Polująca. Starsze rodzeństwo to same championy i także psy użytkowe. :fiufiu: Suczka zapowiada się bardzo dobrze wystawowo i użytkowo. Okropny z niej gagatek. Z charakteru to drugi Rysio (kto chłopaka zna to wie o czym mówię). Oczy zdrowe. Zęby na razie pięknie rosną. Zgryz prawidłowy. Wygląda na to, że będzie dość dużą suka w typie raczej jak Ajsza niż szlachetnym. Oczy jak do tej pory zdrowe, dość jasne :zly1: ale nie tak bardzo jak u naszej Aroni. Duży i ciemny czaprak. Suka ładnie wybarwiona, na razie bez przesiania na grzbiecie. Zdjęcia w naszym wątku. Może dziś jeszcze parę dorzucę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: kasiawro »

Dawaj , dawaj te nowe fotki :marzyc_2:

I przepraszam, że ja tylko zapytam (nie mam jak brać suki choć bardzo mam ochotę).
Co to znaczy wybitnie użytkowa suka? :mysl_1:

Kasia myślę, że w takim ogłoszeniem dobrze się pokazać na łowieckim.
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: qzia »

"Wybitnie użytkowa" to chyba znaczy :mysl_1: że i kota pogoni i dzika, a nawet zająca, myszy łapie i do ogrzewania kanapy się nadaje. A tak naprawdę to Ajsza w miocie pracuje świetnie. Można pytać świadków. Nie gubi się. Ładnie wraca na koniec co bardzo u niej cenię. Potrafi cały dzień ganiać i szukać. Dzika pięknie głosi i ostrożnie, bez zbytniej brawury ale za to wytrwale goni. Na ostatnim polowaniu zebrała bardzo dużo pochwał. Ładnie też pracowała na farbie postrzałka choć nie doszła do końca bo kazali wracać. :niewka:
Co do łowieckiego to ogłoszenie o sprzedaży chyba wrzucałam.
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: panbazyl »

Kasiu - trzymam kciuki za pomysł! Ja się co prawda w ten sposób pozbyłam koleżanki (dokładnie te same warunki, może bez konkursów, bo u labków nie ma "parcia" na konkursy, i tak samo za jedno szczenię z tatusiem wybranym wspólnymi siłami). Koleżanka dostałą sukę, elegancką, wystawową i się na mnie obraziła, ale nie na sukę czy psy tylko o co innego.... nawet jej nie zarejestrowała.
Nie mam możliwości na razie (mentalnej) wzięcia suczy. Ale jeśli pozwolisz to skopiuję Twoje ogłoszenie na moim blogu na dogomanii (tylko jak podać do Ciebie kontakt? może maila jakiegoś czy co?). na mój blog zagląda dużo fajnych osób.
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: qzia »

Mój mail to kasia@cometacavia.com.pl lub telefon 603 884 625 tylko proszę o esemes bo z regóry ze względu na pracę i słaby zasięg nie odbieram telefonów. Dzięki. :szacun_1: :szacun_1:
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: panbazyl »

zaraz wklejam na dogo.

editt - juz wklejone
tu link do wątku post ma numer 3071

http://www.dogomania.pl/forum/threads/1 ... st20161710" onclick="window.open(this.href);return false;
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: qzia »

:zly1: Wiesz że dogo nie znoszę. :niewka:
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: panbazyl »

qzia pisze::zly1: Wiesz że dogo nie znoszę. :niewka:
nie wiem, tzn juz wiem :jezyk_3:
mnie tam po piórach spływają jakieś "podjazdy" i na to wszystko :psiako: co mam tam zrobić to robię
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiawro
Sołtys Wsi Ogarkowo
Posty: 13064
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 08:09
Gadu-Gadu: 13373652
Lokalizacja: Niemcza /Dolny Śląsk

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: kasiawro »

qzia pisze: Co do łowieckiego to ogłoszenie o sprzedaży chyba wrzucałam.
Chodziło mi bardziej, że jakiś fajny myśliwy na te prawa hodowlane się skusi :mysl_1:
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: suka na prawach hodowlanych w dobre ręce

Post autor: Aszemi »

A masz już wzór ewentualnej umowy hodowlanej??
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
ODPOWIEDZ