Suczka Sarabanda ma już super domek

bea100

Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: bea100 »

Była od dawna zarezerwowana, ale życie jest nieprzewidywalne. Od dzisiaj Sarabanda Poszły w Las szuka nowego domu.
To taka słodka i kochana dziewczynka, bystra i śliczna... :P

Do odbioru po 10 września w Warszawie.
Ostatnio zmieniony niedziela 06 wrz 2009, 15:40 przez bea100, łącznie zmieniany 2 razy.
bea100

Re: Suczka Sarabanda w W-wie do odbioru po 10 września 2009

Post autor: bea100 »

To śliczna, ciemna sunia. Ma super charakter. Ostatnio jak była w odwiedzinach Dymkowa (a oczko ma wszak doświadczonej psiej belferki ;) ) to właśnie Sarabanda stała się jej faworytką.

Oto jej wypowiedź (cytuję z tematu miotu S):

"Właśnie wróciłam z odwiedzin i jaaa !!! jestem pełna zachwytów ! wyjść nie mogłam - stałam i gapiłam się, jak śpią :marzyc_2:

Słodziaki niesamowite ! A moją faworytką jest jedna mała bystrzacha, która wykazała niesamowity temperament i charakter ! Niezwykle skoncentrowana, szybka i nakręcona na gonienie zabawki - bardzo w tym wytrwała - wymarzony pies dla tych, którzy chcą z ogarem zrobić coś więcej, niż tylko siedzenie na kanapie".


Fotki Sarabandy (od dnia jej narodzin) są w urodzonych miotach.
Załączniki
Sarabanda 1 40 dzień.jpg
Sarabanda 1 40 dzień.jpg (25.44 KiB) Przejrzano 2663 razy
bea100

Re: Suczka Sarabanda w W-wie do odbioru po 10 września 2009

Post autor: bea100 »

Sarabanda ma super dom. Trafi pod Katowice do przemiłej Pani co nie tak dawno straciła stareńką jamniczkę. Będzie bardzo kochana, jestem tego pewna. Darz Bór suńieńko :piwko:
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: BasiaM »

bea100 pisze:Sarabanda ma super dom. Trafi pod Katowice do przemiłej Pani co nie tak dawno straciła stareńką jamniczkę. Będzie bardzo kochana, jestem tego pewna. Darz Bór suńieńko :piwko:
A dokąd dokładnie ???
Super, że kuzyneczka będzie blisko Uchatka :happy3:
Może uda mi się spotkać z tą panią i zobaczyć Sarabandę :marzyc_2:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: bea100 »

BasiuM- adres poznam jak się spotkamy 13go i podpiszemy papiery. Porozmawiam z nią wtedy o wszystkim i mam nadzieję, że się spotkacie. To przemiła osoba i myślę, że się chętnie spotka po kwarantannie.
Ostatnio zmieniony niedziela 06 wrz 2009, 19:28 przez bea100, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: BasiaM »

bea100 pisze:BasiuM- adres poznam jak się spotkamy 13go i podpiszemy papiery. Porozmawiam z nią wtedy o wszystkim i mam nadzieję, że się spotkacie. To przemiła osoba.
Super :marzyc_2:
A może mieszka blisko nas ? :fiufiu: Uchatek będzie opiekować się kuzyneczką i proszę przekazać tej Pani,że my z miłą chęcią się spotkamy...tym bardziej,że ja i Uchaty mamy duuuużo czasu na spacery :marzyc_2:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: bea100 »

BasiaM pisze:...A może mieszka blisko nas ? :fiufiu: Uchatek będzie opiekować się kuzyneczką i proszę przekazać tej Pani,że my z miłą chęcią się spotkamy...
Byłoby wspaniale :piwko: Wiesz sama jak ogarkowi potrzebny do kontaktu jak najczęstszego drugi ogarek :P
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: BasiaM »

Wiesz sama jak ogarkowi potrzebny do kontaktu jak najczęstszego drugi ogarek
Oj wiem, wiem... i dlatego w przyszłości planujemy towarzystwo dla Uchatka.
Musimy tylko zastanowić się czy będzie to towarzystwo męskie czy damskie :fiufiu:
Obrazek

Obrazek
bea100

Re: Suczka Sarabanda ma już super domek

Post autor: bea100 »

...on by wolał damskie :gleba:

A tak na poważnie- każdy ogarowicz Ci powie, że najlepiej sprawdza się sfora (czyli pies+suczka)
ODPOWIEDZ