Teraz jest 20 lip 2018, o 05:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bazarek książkowy dla Brutusa 4-11 listopada
PostNapisane: 4 lis 2014, o 08:59 

Tym razem proponuję spotkanie w księgarni ;)
Wieczory coraz dłuższe, więc ogar (bez tego stwora ani rusz), kanapa :D, kocyk, dobra książka i zaczarowany krąg lampy będą się doskonale uzupełniać w ten zimowy czas…
No i jakby ktoś herbatkę zrobił, uwentulanie ;) podał kieliszeczek naleweczki, to już niewiele więcej do szczęścia potrzeba…
Księgarnię ;) otrzymałam od Bei, z przeznaczeniem na bazarek na rzecz Brutusa. Literatura naprawdę zacna i mam nadzieję, że wiele z Was znajdzie wśród bazarkowych pozycji coś dla siebie.
A zatem…
Poniżej zdjęcia książkowych okładek: w komentarzu zdjęcia numer książki i cena wywoławcza, w podpisie zdjęcia, krótka notka o książce.
Bazarek trwa od 4 do 11 listopada, do godz. 21.59. :mrgreen:

Organizatorka bazarku pokrywa koszt wysyłki. ;)

Serdecznie zapraszam na kiermasz!

Załączniki:
Komentarz: 1. 15 zł
W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest ja.JPG
W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest ja.JPG [ 134.56 KiB | Przeglądane 103 razy ]
Komentarz: 2.15 zł
W pełen uroku i poczucia humoru sposób autorka opowiada o swoim życiu – od momentu narodzin po dzień dzisiejszy..JPG
W pełen uroku i poczucia humoru sposób autorka opowiada o swoim życiu – od momentu narodzin po dzień dzisiejszy..JPG [ 153.43 KiB | Przeglądane 115 razy ]
Komentarz: 3.15 zł
Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak .JPG
Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak .JPG [ 149.23 KiB | Przeglądane 117 razy ]
Komentarz: 4. Dwa tomy mieszczące tom 1, 2 i 3 dzieła, 25 zł
Powieść ta to jedna z najgłośniejszych powieści amerykańskich pierwszej połowy XX wieku, osnuta na kanwie autentycznego wydarzenia zaczerpniętego z kroniki kryminalnej. Clyde Griffiths, syn ubogieg.JPG
Powieść ta to jedna z najgłośniejszych powieści amerykańskich pierwszej połowy XX wieku, osnuta na kanwie autentycznego wydarzenia zaczerpniętego z kroniki kryminalnej. Clyde Griffiths, syn ubogieg.JPG [ 177.89 KiB | Przeglądane 99 razy ]
Komentarz: 5. 15 zł
Po przeprowadzce z mężem na maleńką, tętniącą życiem wyspę Makau na wschodnim wybrzeżu Chin Grace Miller czuje się w nieznanym kraju obco i samotnie. Jej ruda głowa góruje ponad wypełniającym chińs.JPG
Po przeprowadzce z mężem na maleńką, tętniącą życiem wyspę Makau na wschodnim wybrzeżu Chin Grace Miller czuje się w nieznanym kraju obco i samotnie. Jej ruda głowa góruje ponad wypełniającym chińs.JPG [ 142.86 KiB | Przeglądane 100 razy ]
Komentarz: 6. 15 zł
Niewinne lekcje języka angielskiego, jakich John, młody Anglik udziela Irance Szirin, stają się początkiem romansu. Konsekwencje byłyby mniej niebezpieczne, gdyby dziewczyna nie była córką naczelne.JPG
Niewinne lekcje języka angielskiego, jakich John, młody Anglik udziela Irance Szirin, stają się początkiem romansu. Konsekwencje byłyby mniej niebezpieczne, gdyby dziewczyna nie była córką naczelne.JPG [ 145 KiB | Przeglądane 109 razy ]
Komentarz: 7. 15 zł
Kolejny bestsellerowy thriller islandzkiej autorki. Skandynawscy recenzenci uznali te książkę za superthriller i nadali mu cztery gwiazdki w ich rankingu. Bestialskie morderstwo dokonane w nadmorsk.JPG
Kolejny bestsellerowy thriller islandzkiej autorki. Skandynawscy recenzenci uznali te książkę za superthriller i nadali mu cztery gwiazdki w ich rankingu. Bestialskie morderstwo dokonane w nadmorsk.JPG [ 147.58 KiB | Przeglądane 98 razy ]
Komentarz: 8. 15 zł
John Tyree dokonuje wyboru - nie widząc szans na zdobycie wyższego wykształcenia, po ukończeniu szkoły średniej zaciąga się do armii. Przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności.JPG
John Tyree dokonuje wyboru - nie widząc szans na zdobycie wyższego wykształcenia, po ukończeniu szkoły średniej zaciąga się do armii. Przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności.JPG [ 137.41 KiB | Przeglądane 104 razy ]
Komentarz: 9. 15 zł
Ta powieść to dzieło życia jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy holenderskich. Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, których różni dosłownie wszystko. Maks, astronom, hedonista, erotoman .JPG
Ta powieść to dzieło życia jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy holenderskich. Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, których różni dosłownie wszystko. Maks, astronom, hedonista, erotoman .JPG [ 126.72 KiB | Przeglądane 119 razy ]
Komentarz: 10. 15 zł
Znana pisarka chilijska znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Detektyw Rosa Alvallay na zlecenie męża pisarki musi rozwikłać tę tajemnicę. Śledzimy pasjonujące poszukiwania w oparciu o tropy, kt.JPG
Znana pisarka chilijska znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Detektyw Rosa Alvallay na zlecenie męża pisarki musi rozwikłać tę tajemnicę. Śledzimy pasjonujące poszukiwania w oparciu o tropy, kt.JPG [ 139.4 KiB | Przeglądane 105 razy ]

Tytuł: Re: Bazarek książkowy dla Brutusa 4-11 listopada
PostNapisane: 4 lis 2014, o 09:06 

Ja poproszę Grocholę za 10 zł.

PostNapisane: 4 lis 2014, o 09:17 

OKI, Kasiu, dzięki za pierwsze zgłoszenie :szacun_1:
Jeśli nie dostaniemy ceny wywoławczej, Grochola będzie Twoja za dychę. :mrgreen:

Właśnie spostrzegłam, że podpisy pod zdjęciami "trochę" mi okroiło :? Niestety nie zmieściły się w całości. Jeśli będziecie potrzebowali więcej informacji o jakiejś książce, dawajcie znać - wkleję więcej.

PostNapisane: 4 lis 2014, o 09:40 

Cień wiatru - 15 :)

PostNapisane: 4 lis 2014, o 10:26 

"Cień wiatru" czytałam i polecam, choć zależy co kto lubi. Zafona lubię choć jest bardzo :mysl_1: mroczny. :strach_2: :strach_2:
Rowling zaczęłam czytać ale nie zdzierżyłam. Takie jakieś nie w moim stylu. :niewka:

PostNapisane: 4 lis 2014, o 10:30 

A ja Rowling z wielką przyjemnością przeczytałam... To pierwsza jej powieść "dla dorosłych". Ma dar opowiadania historii :szacun_1:

PostNapisane: 4 lis 2014, o 10:32 

Ewka napisał(a):
A ja Rowling z wielką przyjemnością przeczytałam... To pierwsza jej powieść "dla dorosłych". Ma dar opowiadania historii :szacun_1:

:mysl_1: :mysl_1: To może zrobię drugie podejście. :niewka: :mrgreen:

PostNapisane: 4 lis 2014, o 10:33 

Ja właśnie czytam i na razie z przyjemnością :)

5 i 9 za wywoławczą

PostNapisane: 4 lis 2014, o 10:52 

Hihihihi już rozumiem Ewa Twój komentarz. Przy Grocholi jest napisane 2.15 zł. :mrgreen: więc bardzo się zdziwiłam, że tylko 2,15 zł. No i zaszalałam :mrgreen: 10 zł. Ale już kapuję. Teraz daję 20 zł a co tam. :mrgreen:

PostNapisane: 4 lis 2014, o 11:09 

Super! :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1