Bazarek książkowy dla Brutusa 4-11 listopada

Na pomoc ogarom...
Awatar użytkownika
Ewka
Gadu-Gadu: 0

Bazarek książkowy dla Brutusa 4-11 listopada

Post autor: Ewka » wtorek 04 lis 2014, 09:59

Tym razem proponuję spotkanie w księgarni ;)
Wieczory coraz dłuższe, więc ogar (bez tego stwora ani rusz), kanapa :D, kocyk, dobra książka i zaczarowany krąg lampy będą się doskonale uzupełniać w ten zimowy czas…
No i jakby ktoś herbatkę zrobił, uwentulanie ;) podał kieliszeczek naleweczki, to już niewiele więcej do szczęścia potrzeba…
Księgarnię ;) otrzymałam od Bei, z przeznaczeniem na bazarek na rzecz Brutusa. Literatura naprawdę zacna i mam nadzieję, że wiele z Was znajdzie wśród bazarkowych pozycji coś dla siebie.
A zatem…
Poniżej zdjęcia książkowych okładek: w komentarzu zdjęcia numer książki i cena wywoławcza, w podpisie zdjęcia, krótka notka o książce.
Bazarek trwa od 4 do 11 listopada, do godz. 21.59. :mrgreen:

Organizatorka bazarku pokrywa koszt wysyłki. ;)

Serdecznie zapraszam na kiermasz!
Załączniki
W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest ja.JPG
1. 15 zł
W pełen uroku i poczucia humoru sposób autorka opowiada o swoim życiu – od momentu narodzin po dzień dzisiejszy..JPG
2.15 zł
Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak .JPG
3.15 zł
Powieść ta to jedna z najgłośniejszych powieści amerykańskich pierwszej połowy XX wieku, osnuta na kanwie autentycznego wydarzenia zaczerpniętego z kroniki kryminalnej. Clyde Griffiths, syn ubogieg.JPG
4. Dwa tomy mieszczące tom 1, 2 i 3 dzieła, 25 zł
Po przeprowadzce z mężem na maleńką, tętniącą życiem wyspę Makau na wschodnim wybrzeżu Chin Grace Miller czuje się w nieznanym kraju obco i samotnie. Jej ruda głowa góruje ponad wypełniającym chińs.JPG
5. 15 zł
Niewinne lekcje języka angielskiego, jakich John, młody Anglik udziela Irance Szirin, stają się początkiem romansu. Konsekwencje byłyby mniej niebezpieczne, gdyby dziewczyna nie była córką naczelne.JPG
6. 15 zł
Kolejny bestsellerowy thriller islandzkiej autorki. Skandynawscy recenzenci uznali te książkę za superthriller i nadali mu cztery gwiazdki w ich rankingu. Bestialskie morderstwo dokonane w nadmorsk.JPG
7. 15 zł
John Tyree dokonuje wyboru - nie widząc szans na zdobycie wyższego wykształcenia, po ukończeniu szkoły średniej zaciąga się do armii. Przechodzi szkołę prawdziwego, męskiego życia, nabiera pewności.JPG
8. 15 zł
Ta powieść to dzieło życia jednego z najwybitniejszych współczesnych pisarzy holenderskich. Historia przyjaźni dwóch mężczyzn, których różni dosłownie wszystko. Maks, astronom, hedonista, erotoman .JPG
9. 15 zł
Znana pisarka chilijska znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Detektyw Rosa Alvallay na zlecenie męża pisarki musi rozwikłać tę tajemnicę. Śledzimy pasjonujące poszukiwania w oparciu o tropy, kt.JPG
10. 15 zł

Byleby w sercu ciągle maj!

Awatar użytkownika
qzia
Gadu-Gadu: 9909298
Kontakt:

Re: Bazarek książkowy dla Brutusa 4-11 listopada

Post autor: qzia » wtorek 04 lis 2014, 10:06

Ja poproszę Grocholę za 10 zł.

Awatar użytkownika
Ewka

Post autor: Ewka » wtorek 04 lis 2014, 10:17

OKI, Kasiu, dzięki za pierwsze zgłoszenie :szacun_1:
Jeśli nie dostaniemy ceny wywoławczej, Grochola będzie Twoja za dychę. :mrgreen:

Właśnie spostrzegłam, że podpisy pod zdjęciami "trochę" mi okroiło :? Niestety nie zmieściły się w całości. Jeśli będziecie potrzebowali więcej informacji o jakiejś książce, dawajcie znać - wkleję więcej.

Awatar użytkownika
Asiun
Gadu-Gadu: 4129240

Post autor: Asiun » wtorek 04 lis 2014, 10:40

Cień wiatru - 15 :)

Obrazek

Awatar użytkownika
qzia
Kontakt:

Post autor: qzia » wtorek 04 lis 2014, 11:26

"Cień wiatru" czytałam i polecam, choć zależy co kto lubi. Zafona lubię choć jest bardzo :mysl_1: mroczny. :strach_2: :strach_2:
Rowling zaczęłam czytać ale nie zdzierżyłam. Takie jakieś nie w moim stylu. :niewka:

Awatar użytkownika
Ewka

Post autor: Ewka » wtorek 04 lis 2014, 11:30

A ja Rowling z wielką przyjemnością przeczytałam... To pierwsza jej powieść "dla dorosłych". Ma dar opowiadania historii :szacun_1:

Awatar użytkownika
qzia
Kontakt:

Post autor: qzia » wtorek 04 lis 2014, 11:32

Ewka pisze:A ja Rowling z wielką przyjemnością przeczytałam... To pierwsza jej powieść "dla dorosłych". Ma dar opowiadania historii :szacun_1:
:mysl_1: :mysl_1: To może zrobię drugie podejście. :niewka: :mrgreen:

Awatar użytkownika
hania
Gadu-Gadu: 4788548

Post autor: hania » wtorek 04 lis 2014, 11:33

Ja właśnie czytam i na razie z przyjemnością :)

5 i 9 za wywoławczą

Awatar użytkownika
qzia
Kontakt:

Post autor: qzia » wtorek 04 lis 2014, 11:52

Hihihihi już rozumiem Ewa Twój komentarz. Przy Grocholi jest napisane 2.15 zł. :mrgreen: więc bardzo się zdziwiłam, że tylko 2,15 zł. No i zaszalałam :mrgreen: 10 zł. Ale już kapuję. Teraz daję 20 zł a co tam. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Ewka

Post autor: Ewka » wtorek 04 lis 2014, 12:09

Super! :D

ODPOWIEDZ