Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Archiwum - Wystawy w 2011 roku

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
Chaszczy
Posty: 1187
Rejestracja: wtorek 06 lip 2010, 08:55
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Wieś niedaleko Grodu Kraka

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Chaszczy »

Darianna pisze:może dlatego , że to klub - brak innych ras które by sfinansowały polskie ogary i gończe
hihi :cwaniak: , co prawda to prawda. Zawsze w duchu dziękuję przed wystawą psom innej rasy... :-)

ilona
Karbon i Pańciostwo - Ilona, Paweł, Cyprian
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Aszemi »

Nie ma co płakać to jedyna wystawa płatna dla nas póki co nie licząc zagranicznych ;)
A na tej warto się wystawić gdyż KLUB ufundował rozetki dla zwycięzców każdej klasy + zwycięzcy klubowego (młodzieżowy i rasy) w obu rasach oczywiście + konkurencje :silacz:
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
Darianna
Posty: 537
Rejestracja: poniedziałek 01 cze 2009, 17:07
Gadu-Gadu: 1179423

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Darianna »

Chaszczy pisze: hihi :cwaniak: , co prawda to prawda. Zawsze w duchu dziękuję przed wystawą psom innej rasy... :-)

ilona
Przedstawiciele innej rasy dziękują za podziękowania :piwko:

:gleba: :gleba: :gleba:
Obrazek
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: weszynoska »

No kochani...wpisywac się na listę :psiako:

Diuna w championach
Bartnik w otwartej

jeszcze tylko 5 dni zostało

zgłaszam konkurencję "grupa hodowlana " mam nadzieję, że mnie weszynoski nie zawiodą :marzyc:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
BasiaM
Posty: 8080
Rejestracja: czwartek 30 kwie 2009, 09:54

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: BasiaM »

weszynoska pisze:... zgłaszam konkurencję "grupa hodowlana " mam nadzieję, że mnie weszynoski nie zawiodą :marzyc:
Chaba będzie, Coda będzie, Bartnik będzie, Diunka będzie ... a reszta ? nie wiem :niewka:
Obrazek

Obrazek
ludwik

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ludwik »

Burszyn będzie w pośredniej :D Duszanna też w pośredniej i jako para też idziemy :jezyk:
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: weszynoska »

no na pary to my tez się zapisali :psiako:

teraz tylko zdrówka i pogody.... :marzyc_2:

z tymi odfajkowywaniami na grupy i pary to sama do konca nie wiem jak ma być...grupę hodowlaną zgłasza chyba tylko hodowca...a organizatorzy dopierają psy...czy jak

ma ktoś pojęcie???

bo np. skąd organizator wie jaką ja mam hodowle i które psy do niej dopisać :mysl_1:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
ludwik

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: ludwik »

może na spontaniczność liczą??
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: weszynoska »

mam propozycję do zaglądających tu władz Klubu o jasne i pełne wyjaśnienie nam zasad obowiązujących na wystawie klubowej, kto kiedy i dlaczego itp...

na stronie klubu jest tylko info, że taKA wystawa ma miejsce i gdzie jest organizowana, a już nawet przez jaki oddział to nie pisze :niewka: wyglada to jak zaproszenie na oglądnięcie wystawy, nie ma żadnych info dotyczących zgłoszeń opłat itp...nic

Mało zorientowany właściciel po prostu ginie w powodzi sprzecznych informacji...i nie wie czy ma po prostu jechać, czy gdzieś zgłaszać...czy jak ??? :wow_3:

Ja też troszkę chciałabym wiedzieć, że dobrze robię i żeby nie obudzić się z ręką w nocniku...bo sam udział w wystawie jest prosty, wystarczy popytać gdzie i jak...i zgłosić psa, ale jak się ma ich więcej i liczy na swoje wyhodowane..to już "czarna dziura informacyjna" :placzek:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Asia_i_Bora
Posty: 261
Rejestracja: piątek 20 lut 2009, 16:04

Re: Klubowa Wystawa OP i GP, Piotrków Trybunalski, 20.08.2011 r.

Post autor: Asia_i_Bora »

http://www.lodz.zkwp.pl/oddzialy.php?n= ... dzial=lodz" onclick="window.open(this.href);return false;

Wszelkie informacje, szkoda, że grupy i pary płacone... Ciekawe co z najlepszą suką hodowlaną i reproduktorem, bo na ten temat nic nie jest napisane.

A grupą hodowlaną się nie martw, zgłaszasz, a oni wrzucają do jednego, na podstawie przydomka, który przecież jest na Twoje nazwisko, a hodowcę się zawsze wpisuje w formularz zgłoszeniowy. Wszystkiego węszynosy pójdą razem, no osobno ogary i gończe, tylko dwa razy pewnie płacone przez Ciebie. Ale też możesz wybrać i wystawić te najładniejsze, w typie najbardziej zbliżone, pod warunkiem, że są z dwóch różnych miotów, po różnych psach, m.in. 3 w jednej grupie. Choć może warunek będzie bardziej liberalny, w zeszłym roku taki był. I z reguły taki bywa.

Dawniej, gdy się nie płaciło za takie rzeczy, to po prostu było z automatu dobierane i się człowiek nie musiał martwić, a teraz trzeba uważać i płacić.
ODPOWIEDZ