MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: musia »

Ogar polski (15)
Psy (7)

Baby 1
1312 BASIOR Sfora Nemroda - w.ob. , NBwR

Poś. 2
1313 ABSYNT Poszły w Las - dosk, 1/2 , (bez wniosku)
1314 DRUŻBA Herbu Węszynos - dosk, 2/2

O . 3
1315 NOBEL Warkuta - nb
1316 SNAJPER z Południowej Kniei - dyskw. 2/2
1317 ZAWRAT Ogarusy - bdb 1/2

Uż. 1
1318 ZBYSZKO Psia Cometa - dosk, CWC, CACiB, Zw.


Suki (8)
Mł. 2
1319 AW - AWARIA Poszły w Las - dosk, *Zw.Mł. NJwR
1320 DAMA Herbu Węszynos - nb

Poś. 1
1321 FRASZKA z Zagrajboru - dosk, CWC, R- CACiB

O . 3
1322 ABRA z Bobrowickiej Posesji - bdb, -/3
1323 CNOTA z Łopienia - bdb, -/3
1324 ZAFIRA Sfora Nemroda - dosk, CWC, CACiB, Zw. BoB

Ch. 2
1325 LUŚNIA z Gończaków - dosk, CWC
1326 ZOŁZA z Matejówki - nb
Ostatnio zmieniony poniedziałek 12 sie 2013, 19:51 przez musia, łącznie zmieniany 1 raz.
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: qzia »

Drużba chyba dostał dosk a na pewno był obecny. Sama, osobiście go głaskałam. :mysl_1: :mysl_1:
Awatar użytkownika
weszynoska
Posty: 4959
Rejestracja: czwartek 16 paź 2008, 13:21
Gadu-Gadu: 9111199
Lokalizacja: Leśniówka/Podkarpacie
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: weszynoska »

qzia pisze:Drużba chyba dostał dosk a na pewno był obecny. Sama, osobiście go głaskałam. :mysl_1: :mysl_1:
ale miał drugą szansę w suczkach....i nie skorzystał :gleba:
http://weszynoska.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek
Awatar użytkownika
musia
Posty: 731
Rejestracja: sobota 14 lut 2009, 08:32
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: musia »

moja wina. Pisząc skopiowałam i miałam tylko wymienić literki - umknęło. Drużba była, nie było Damy.

A jak mówiłam już Beacie, ogromnie żałuję, gdyż bardzo chciałam ją zobaczyć i zweryfikować lub potwierdzić moje odczucia z Leszna.

Nie było jej niestety
"Zagraj ma ton niemal basowy.Śpiewak trochę wyższy i spełnia rolę barytonu. Lutnia ma piękny matowy głos, a Nutka najcieniej i najwyżej ciągnie. Wszystkie tworzą chór.
To jest myśliwski śpiew, w którym dźwięczy cała psia radość życia "
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: panbazyl »

jestem już.
Powiem tyle - pozytywów najpierw - fajni ludzie - dzięki za spotkanie przy ringu, super się gadało. Wyspaliśmy się na cemencie w namiocie, więc ranek witalismy wypoczęci.
Spotkaliśmy nad ranem w niedzielę tabuny kiboli, ale byli tak zaczadzeni, że aż mi ich szkoda było.
Słonce witaliśmy z Gryzlim w okolicach Sołdka - pięknie!!!!
Szacun dla Musi za pytanie gdzie ma ustawić numery z lokat aby zdjęcia dobrze wyszły a nie pod słońce.
Dzięki wielkie za podwiezienie nas do centrum!!!!
no i mogłam w ekstremalnych warunkach socjalizować mojego wieśniaka
no i mamy fan klub w PKP - nasi współtowarzysze podróży zakochali się w Gryzlim, porobili masę zdjęć na pamiątkę - mam nadzieję, że ich nastepnym psem będzie ogar.

a teraz wiadro żółci -
wstyd za płatne toalety - tj tojtoje!!!! Sopot powinien się wstydzić że kazał płacić za takie miejsca - co prawda ani razu nie zapłaciłam (choć jedna baba - ta co pilnował tojów koło alejki z kramami nawet biegła za mną jakieś 20 metrów i się darła - "toaleta płatna!!!!! - żenada po prostu!!!! duży minus dla Oddziału!)
a sama ocena na ringu - z oceną sędziego się nie dyskutuje i dyskutować nie będę, przegrać z psem pięknym dobrze prowadzonym na ringu i pięknie pokazywanym to nobilitacja i motywacja do osiągnięcia co najmniej poziomu handlingu tego co wygrał, ale przegrać z - nie wiem jak to delikatnie ująć - ten co był to widział - to hmmm - od niedzieli w każdym razie mocno zmieniłam swój wizerunek handlingu a chyba też i wzorca rasy. Tylko, że ogar to nie mop którego się ciągnie po betonie na smyczy.... Choć może i jest? Jeżeli tak to mam psa wybrakowanego, bo jakoś mój za mopa robić nie chciał. Beata - reklamacje wnoszę :jezyk_3:
I chyba na FB zacznę wrzucać wszystkie opisy z ocenami i nazwiskami sędziów z wystaw. Myślę, że lektura będzie pasjonująca (przynajmniej dla niektórych).
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: panbazyl »

Obrazek

ciekawe kiedy zaczną pobierać opłaty "klimatyczne" oraz za uścisk prezesa????
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: qzia »

Powróciliśmy z wakacji i musimy się pochwalić. :mrgreen: :mrgreen: :wstydek:
W Gdańsku moje 3 startujące psy zdobyły 3 CACIBy. Nawet Najid u surowego i czepliwego sędziego z Czech. :silacz: Kuba ze Zbysiem poszaleli w MP. Raz 2 a raz 4 miejsce. :silacz:
Na koniec odwiedziliśmy naszą małą tollerkę, siostrę Adonisa i Atenki. Suczkę chorą na młodzieńczą postać choroby Addisona. Malutka chudziutka ale trzyma się doskonale, dzięki bardzo troskliwej opiece swojej pani. :szacun_1: :szacun_1: Zbyszek wczasował się na plaży w doborowym, arystokratycznym towarzystwie. Zdjęcia jutro jak się wyśpię po wczorajszym weselu. :sen: :sen:
:mysl_1: Z tojtojów jakoś nie korzystałam. :niewka: :niewka:
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: SARABANDA »

Zdjęcia jakieś poza toj-tojami?
Faktycznie wybiegają poza wzorzec.

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
Awatar użytkownika
panbazyl
Posty: 774
Rejestracja: wtorek 24 kwie 2012, 10:08
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Gardzienice
Kontakt:

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: panbazyl »

tu linki do 2 zdjęć

tu Gryzoń nad ranem w okolicach Czarnej Perły
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

a tu pierwsi wystawcy i ring ogrowy (to co jest w tle to wielka niewiadoma)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
labradory i ogar :) rozety na zamówienie https://www.facebook.com/HerbuBazylFciKennel" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
SARABANDA
Posty: 3910
Rejestracja: niedziela 27 mar 2011, 20:08

Re: MWPR Sopot 2013 s. A.Skrzyński

Post autor: SARABANDA »

Fajnie młody wyrósł, ostatni Was widziałam w Trześni rok temu.
Czekam na więcej zdjęć , Qzia?

_________________

Małgosia&S&C
"...wcale nie wyprzedziliśmy zwierząt i roślin na drodze ewolucji. Po prostu one poszły w jedną stronę, a my w drugą."
ODPOWIEDZ