MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Moderator: BACHMATsforanemroda

Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: 1e2w3a »

Może w poniedziałek się odezwie :gleba:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
romanczerwinski
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2010, 21:11

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: romanczerwinski »

Uplotka Poszły w Las -dosk.miejsce IV,Zachcianka miejsceV.
Awatar użytkownika
irie
Posty: 3550
Rejestracja: środa 14 paź 2009, 23:04
Gadu-Gadu: 0
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: irie »

Minuta bardzo dziekuje za gratulacje i za kciuki przed finalami. :szacun_1:

Bynajmniej, zwyciezcy wczorajszych finalow nie musieli dzis jechac drugi raz na final BIS, bo organizator zapewnial nocleg w hotelu dla ich wlascicieli, co kilkukrotnie oglaszano. Nas jednak taka atrakcja nie spotkala. Choc dzielnie wyczekalismy na swoja kolej na finalach BOG w sobotnie popoludnie, w grupie nic nie wywalczylismy. BOG VI wygral gonczy polski Brylant Klusujaca Sfora.
Brylant byl tez drugi na BIS Ras polskich. Ogar zostal ustawiony przez pana sedziego Manie na 4 miejscu. Na jedynce, jak zwykle chyba u tego sedziego, stanal pon. Trzeci byl chart, zamykal stawke podhalan.

W finalach brala tez udzial Zazula, walczac o tytul BIS junior, jednak ona tez nic nie ugrala.
Jakos nie trafily mi sie dotad finaly (choc bylam raptem na kilku), na ktorych nie mialabym tego dziwnego odczucia 'co ja wlasciwie tutaj robie' - i nie wiem na ile to moje wewnetrzne wrazenia, a na ile realna ocena odbioru ogarow przez sedziow :roll: Ale mniejsza o to...

Na wystawie bylo sympatycznie, mimo ze upalnie. Wygrana Minuty mnie zaskoczyla, bo sporo pieknych psow bylo wystawianych w Opolu; nie spodziewalam sie, ze akurat moja sucz sedzia doceni. Tak jak pisala Kasiawro, sedzia ten zwracal bardzo uwage na ruch, a do szczegolow wygladu nie przywiazywal chyba wiekszej wagi; widac dla niego wszystkie ogary byly wystarczajaco piekne, a skupil sie tylko na prezentacji psa w ruchu. W kazdym razie Minute chwalil za piekny ruch i w porownaniu suk i w porownaniu o rase. Fakt, ze przy odpowiednio duzym ringu potrafi ladnie biegac, jednak nie spodziewalam sie wygranej w takiej stawce. Alle oczywiscie bardzo sie ciesze.
Gratuluje tez wszystkim wystawianym ogarom, bo wszystkie prezentowaly sie znamienicie.

Z wynikow moge jeszcze dodac, ze Elvis mial lokate 3 i ocene dosk., z czego wnosze, ze Cyran na 2 tez dosk.
Zazula musiala miec Zw Mlodziezy i Najlepszego Juniora, bo byla na finalach.
Suki klase otwarta wygrala Enigma; nie mam pewnosci, ale raczej z CWC.


Dziekuje za spotkanie i pozdrawiam ogaromaniakow :)
Obrazek
Awatar użytkownika
1e2w3a
Posty: 2358
Rejestracja: wtorek 28 wrz 2010, 21:07
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: MIĘDZYBÓRZ / WROCŁAW, Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: 1e2w3a »

irie pisze: Wygrana Minuty mnie zaskoczyla, bo sporo pieknych psow bylo wystawianych w Opolu; nie spodziewalam sie, ze akurat moja sucz sedzia doceni.
Irie - niezależnie jak do tego będziesz podchodzić (realnie czy emocjonalnie) jest to sukces. :brawo_1:
SOKOŁÓWKA

Zapraszam na stronę o moich ogarach : http://www.mojeogary.ga
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: qzia »

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich ogarków. Bardzo się cieszę ze zwycięstwa Zazulki bo to 4 szczeniak z mojego miotu z Championatem Młodzieżowym. Mam nadzieję, że już go ukończyła :mysl_1: A jak nie to jeszcze tylko jedno małe zwycięstwo i już.
Pozdrawiam Kasia
Awatar użytkownika
qzia
Posty: 7819
Rejestracja: piątek 07 lis 2008, 09:09
Gadu-Gadu: 9909298
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: qzia »

irie pisze: W finalach brala tez udzial Zazula, walczac o tytul BIS junior, jednak ona tez nic nie ugrala.
Jakos nie trafily mi sie dotad finaly (choc bylam raptem na kilku), na ktorych nie mialabym tego dziwnego odczucia 'co ja wlasciwie tutaj robie' - i nie wiem na ile to moje wewnetrzne wrazenia, a na ile realna ocena odbioru ogarow przez sedziow :roll: Ale mniejsza o to...
Nie przejmuj się. Ogar nie jest jakoś bardzo widowiskowym psem. Ani futra pięknego, ani zachwycającego ruchu czy słodkiej, miniaturowej mordki. To zwykły robol. Czasami jednak ogary są doceniane. Myślę, że warto wyjść na finałach nawet tylko po to, żeby publiczność zobaczyła, że jest coś takiego jak polska rasa. Na międzynarodówkach ogar rzadko stoi na podium, ale sama pamiętam jak w Poznaniu 2 razy Agnieszki suki stawały na pudle. Z moich obserwacji wynika, że jeśli sędzia jest zagraniczny to najczęściej wygrywają psy prezentowane przez handlerów. Może ogara też trzeba umieć jakoś pokazać. :mysl_1: Tak czy siak, brawa dla Minuty. :brawo_1: :brawo_1: Suki zwykle przegrywają z samcami. :piwko: A co do Pana Mani to mam swoje zdanie. A PON lub podhalan i tak najczęściej wygrywają.
Kasia
Awatar użytkownika
Aszemi
Posty: 6177
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 20:55
Gadu-Gadu: 4921992
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: Aszemi »

Gratulacje :zgoda:
qzia pisze:Czasami jednak ogary są doceniane.
Pamiętam jak Otrop zgarnął całą wystawę w Szczecinie i z właścicielką na końcu ringówki także trzeba próbować ;)
Obrazek
Obrazek
"Pies nie dba o to, czy jesteś bogaty, czy biedny...
bystry czy tępy, mądry czy głupi.
Oddaj mu swoje serce, a on odda ci swoje.
O ilu ludziach można to powiedzieć?
Ilu ludzi może cię uczynić rzadkim, czystym i wyjątkowym?"
Awatar użytkownika
iwonawas
Posty: 541
Rejestracja: sobota 08 maja 2010, 18:30
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: iwonawas »

Irie wielkie gratulacje! apropo uczucia na finałach dokładnie wiem o co Ci chodzi ;) trzeba sie do tego przyzwyczaic ;) i moze w koncu docenia Oagar ;)
http://www.ism-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
bea100

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: bea100 »

Gratulacje dla Wszystkich wystawiających! :piwko:
Gratuluję zwycięzcom :silacz: :piwko:

Tylko czemu nie ma zdjęć żadnych? :niewka:


PS Cieszę się ogromnie z dosk. oceny Uplotki oraz ze srebra jej siostry (po przejściach) Unii :happy3:
Awatar użytkownika
Danuta
Posty: 2304
Rejestracja: czwartek 23 paź 2008, 14:00
Gadu-Gadu: 0
Lokalizacja: Dębica

Re: MWPR, Opole, 28-29 kwietnia 2012 r. – CACIB

Post autor: Danuta »

Chaszczy pisze:Karbon dosk., (...)
Proszę dokładniej :mrgreen: (co z CWC?)

No i gdzie są fotki? :roll:
Danuta i Lokis

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ